Forum

Jest chętny do rozbudowy Centralnego Systemu Zarządzania...

Powstający w Szczecinie system ma być narzędziem pomocnym nie tylko w zarządzaniu komunikacją miejską a także ma ułatwić podróżowanie pasażerom poprzez m.in. dostęp do informacji o funkcjonowaniu komunikacji miejskiej w czasie rzeczywistym.
Niieeeeeee... Znowu oni?! No to możemy się pożegnać z funkcjonalnym systemem... Ech, a miałem nadzieję, że ktoś naprawi, a tak naprawdę zbuduje system od nowa. A tak to będzie kontynuacja fuszerki na naszych oczach... Szkoda.

-- "Jeżeli Twój tramwaj nie przyjeżdża upewnij się, że nie uciekł Ci przystanek"

"Jeżeli Twój tramwaj nie przyjeżdża upewnij się, że nie uciekł Ci przystanek"
...

wysłane przez LLUZNIAK

Graaaaahhhhh!!!*

*-tak, wiem, pewnie złamałem regulamin forum, ale brakuje mi słów, a musiałem dać upust swojej agresji i zażenowaniu... Łudzę się naiwnie, że ktoś jeszcze uwali ten przetarg...

wysłane przez Mareczek 5

LLUZNIAK napisał(a):

> Łudzę się naiwnie, że ktoś jeszcze uwali > ten przetarg...

Sygnity chciało i niestety muszą zapłacić ekstra 15 tys. KIO...

Intergalactic Proton Powered Electrical Tentacled Advertising Droids

wysłane przez djdark  0

Mareczek napisał(a):

> Sygnity chciało i niestety muszą zapłacić ekstra 15 tys. > KIO...

Już zapłacili.

"Bo nie ma. NIE MA. N I E M A ! Zrozumiał? NIE MA! NIE MA! NIE MA! NIE MA! NIE MA! NIE MA! NIE MA!" (c) Mareczek

wysłane przez Luke_Police  163

LLUZNIAK napisał(a):

> Graaaaahhhhh!!!* >  > *-tak, wiem, pewnie złamałem regulamin forum, ale brakuje > mi słów, a musiałem dać upust swojej agresji i > zażenowaniu... Łudzę się naiwnie, że ktoś jeszcze uwali > ten przetarg...

Kasowniki elektroniczne też będą tego producenta? Super, już widzę niezawodne utrzymanie tych urządzeń w sprawności technicznej i wspaniałe koszty sprowadzania części zamiennych z Półwyspu Iberyjskiego... Szkoda, że nie wygrała jakaś "normalna" firma typu R&G, Pixel, Mobitec, nawet AEG - cokolwiek dające możliwość kompatybilnej pracy tych nowych urządzeń z systemem, który już posiadają pojazdy komunikacji miejskiej, jeśli nie po RS485, to choćby po Ibisie. Niestety, wychodzi na to, że każdy pojazd będzie miał zainstalowane dwie zupełnie niezależne platformy sprzętowe, które nie będą miały ze sobą nic wspólnego...

-- Na tym forum nie rozmawiam o tramwajach.

Technik serwisu :)