Forum

Transport zabytków

zdjęcie
Transport zabytków

wysłane przez matiuszek

A gdzie zabytki jadą?

wysłane przez Sebek821 1

matiuszek napisał(a):

> A gdzie zabytki jadą?

Hala na Żołnierskiej (z tego co dobrze pamiętam).

Kiedyś to było, teraz to nie ma.

wysłane przez sissicone

Właściwie to powinnam była nazwać: rozładunek ;) bo właśnie przyjechały. Oprócz tego przyjechał jeszcze Bremen #035 i N #024.
Post został wyedytowany przez autora.
Post został wyedytowany przez administratora lub moderatora.

wysłane przez pioko17 38

matiuszek napisał(a):

> A gdzie zabytki jadą?

Mnie bardziej interesowałoby potanie 'w jakim celu?' No chyba że coś mnie ominęło.

wysłane przez NWO

pioko17 napisał(a):

> Mnie bardziej interesowałoby potanie 'w jakim celu?' No chyba > że coś mnie ominęło.

W celu uratowania tych wagonów przed zezłomowaniem.

wysłane przez raper91

NWO napisał(a):

> W celu uratowania tych wagonów przed zezłomowaniem.

A co najśmieszniejsze? Podczas wstawiania wagonów do środka hali nie stały one wcale na torach tylko na betonie :P

-- T III EZG- Polak Potrafi :P

T III EZG- Polak Potrafi :P

wysłane przez pioko17 38

NWO napisał(a):

> W celu uratowania tych wagonów przed zezłomowaniem.

O inne "w jakim celu" mi chodziło. Dlaczego akurat tutaj i co to w ogóle za teren. ;)

wysłane przez NWO

pioko17 napisał(a):

> O inne "w jakim celu" mi chodziło. Dlaczego akurat tutaj i co to w > ogóle za teren. ;)

W takim celu, aby na Pogodnie zrobić więcej wolnego miejsca. MTiK dysponuje takim terenem, więc lepiej schować tam stare wagony z możliwością późniejszego ich wyremontowania niż je zezłomować, czyż nie?

wysłane przez pioko17 38

NWO napisał(a):

> lepiej schować tam stare wagony z > możliwością późniejszego ich wyremontowania niż je > zezłomować, czyż nie?

Boże, ale Ty się upierasz przy tym złomowaniu... Nigdzie nie napisałem że źle zrobiono, tylko byłem ciekaw kulis całej sprawy bo dużo o niej nie mówiono.