Forum

Krócej, czyli oszczędnie

zdjęcie
Krócej, czyli oszczędnie
zbyt mało ocen, aby obliczyć średnią

wysłane przez Cbool3049

Czy to napewno dobry pomysł żeby na 60 kursował 12 metrowiec?! Takie rzeczy tylko w SPA Klonowica

Gdzie Solaris nie wjedzie, tam Volvo pośle
Powiem, że tak,ale wieczorami. Wczoraj po południu jeździł #1906... Godzina 15:50 na Żołnierskiej.

wysłane przez PrzemekW

LagunaGrandtour napisał(a):

> Powiem, że tak,ale wieczorami. Wczoraj po południu jeździł > #1906... Godzina 15:50 na Żołnierskiej.

Szczególnie teraz, kiedy już nie ma w mieście studentów którzy to zazwyczaj dojeżdżali do/z uczelni tą linią. Na 53 po południowe kursy też nie są jakoś szczególnie obłożone teraz więc również widać czasem solówkę ;)
A w sobotę również na 60 #1249 przed 19 na Taczaka.

wysłane przez lukaszenko 16

PrzemekSzczecin napisał(a):

> Na 53 po południowe kursy też nie są jakoś szczególnie obłożone > teraz więc również widać czasem solówkę ;)

Wczoraj widziałem #1904 jak dumnie jechał ul.Zawadzkiego w kierunku Pomorzan. I powiem że autobus adekwatny do potoku jaki był(przed godziną 19.).

-- 7823, odjazd!

wysłane przez (użytkownik usunięty)

lukaszenko napisał(a):

> PrzemekSzczecin napisał(a):

> > Na 53 po południowe kursy też nie są jakoś szczególnie > obłożone > > teraz więc również widać czasem solówkę ;) >  > Wczoraj widziałem #1904 jak dumnie jechał ul.Zawadzkiego w > kierunku Pomorzan. I powiem że autobus adekwatny do potoku jaki > był(przed godziną 19.).

Liczenie potoku pasażerów po coś się odbyło.

wysłane przez bartez 336

Niemal codziennie wieczorem na 57 pojawia się U10, wie ktoś z jakiej linii zjeżdża i czy jest to jakieś stałe łączenie?

"W Piśmie nie napisano: nie będziesz wciskał gazu do deski.":D

wysłane przez man 128

bartez napisał(a):

> Niemal codziennie wieczorem na 57 pojawia się U10, wie ktoś > z jakiej linii zjeżdża i czy jest to jakieś stałe > łączenie?

70 lub 88.

wysłane przez PrzemekW

man napisał(a):

> 70 lub 88.

Ewentualnie 83 - na tej linii stosunkowo często widzę SU10, a przecież kursowanie kończy dosyć wcześnie.

wysłane przez arko5 30

PrzemekSzczecin napisał(a):

> Ewentualnie 83 - na tej linii stosunkowo często widzę SU10, a > przecież kursowanie kończy dosyć wcześnie. Na 83 U10 kursuje tylko w weekendy.

wysłane przez PrzemekW

arko5 napisał(a):

> Na 83 U10 kursuje tylko w weekendy.

Niekoniecznie, kilka razy widziałem U10 w tygodniu, a raz zdarzyło mi się nawet nim jechać.

wysłane przez Luke_Police  163

PrzemekSzczecin napisał(a):

> Ewentualnie 83 - na tej linii stosunkowo często widzę SU10, a > przecież kursowanie kończy dosyć wcześnie.

83 w dni wolne chyba przechodzi na 80-tkę. Przynajmniej którejś soboty takowe przejście zaobserwowałem.

-- Technik serwisu :)

Technik serwisu :)

wysłane przez Czarny87

Dzisiaj jechałem SU10 na linii 59, w po południowym szczycie i chciałem podzielić się tylko jedną refleksją: tłok był wręcz niesamowity. Chciałbym zobaczyć osobę odpowiedzialną za dysponowanie autobusów na linie jak jeździ w takim ścisku codziennie do pracy. W zasadzie to się teraz dzieje z obsługą linii w SPAK mnie zaskakuje. W porannym szczycie widziałem np. na linii 63 przegubowce, jedno Volvo i jednego SU18. I tu brawo dla dyspozytora, tylko szkoda, że w roku szkolnym takie sytuacje są rzadkością. Pomijam już przeguby na liniach takich jak 58...

wysłane przez man 128

Czarny87 napisał(a):

> Dzisiaj jechałem SU10 na linii 59, w po południowym > szczycie i chciałem podzielić się tylko jedną refleksją: > tłok był wręcz niesamowity. Chciałbym zobaczyć osobę > odpowiedzialną za dysponowanie autobusów na linie jak > jeździ w takim ścisku codziennie do pracy. W zasadzie to > się teraz dzieje z obsługą linii w SPAK mnie zaskakuje. W > porannym szczycie widziałem np. na linii 63 przegubowce, > jedno Volvo i jednego SU18. I tu brawo dla dyspozytora, tylko > szkoda, że w roku szkolnym takie sytuacje są rzadkością. > Pomijam już przeguby na liniach takich jak 58...

Wieczorem, taki wystarcza...

wysłane przez Czarny87

man napisał(a):

> Wieczorem, taki wystarcza...

Wieczorem może tak ale o 16 to zdecydowanie za krótko.

wysłane przez Luke_Police  163

Czarny87 napisał(a):

> W zasadzie to > się teraz dzieje z obsługą linii w SPAK mnie zaskakuje. W > porannym szczycie widziałem np. na linii 63 przegubowce, > jedno Volvo i jednego SU18.

Przegubowe 63 rano na jednej ze szczytówek to ostatnio norma, a bywa, że nawet 2 brygady obsadzają Volvami B10MA. Natomiast przedwczoraj na całodziennym 58 jeździł wóz #1586.

> I tu brawo dla dyspozytora, tylko > szkoda, że w roku szkolnym takie sytuacje są rzadkością. > Pomijam już przeguby na liniach takich jak 58...

Zdarzają się takie sytuacje również w roku szkolnym. Zauważ jedną rzecz: SPAK niedawno wycofał Jelcza #1410 po zatarciu w nim silnika. Rozbili też 2 krótkie Solarisy w kolizjach (niekoniecznie z własnej winy) i jeszcze jakiegoś MAN-a NL2x2 w malowaniu FG. Więc tymczasowo mają co najmniej o 4 autobusy krótkie mniej, a czymś trzeba jeździć. Pechowo się złożyło, że mają mniej sprawnego taboru akurat na Regaty Żaglowców...

-- Technik serwisu :)

Technik serwisu :)