Forum

Policki MAN w zaniedbanej szczecińskiej dzielnicy Skolwin

zdjęcie
Policki MAN w zaniedbanej szczecińskiej dzielnicy Skolwin
zbyt mało ocen, aby obliczyć średnią
Jeśli filmowałeś dzisiaj w tym miejscu wóz #3047, to masz pozdrowienia od rowerzysty w kadrze ;)

Technik serwisu :)
Luke_Police napisał(a):

> Jeśli filmowałeś dzisiaj w tym miejscu wóz #3047, to masz > pozdrowienia od rowerzysty w kadrze ;)

A więc to byłeś Ty;) Początkowo myślałem, że ów rowerzyście nie podobało się celowanie z aparatu. Chciałem zrobić zdjęcie w podobnym ujęciu jak wyżej, ale skutecznie udaremniłeś tą próbę;) Również pozdrawiam:)

-- "W Piśmie nie napisano: nie będziesz wciskał gazu do deski.":D

"W Piśmie nie napisano: nie będziesz wciskał gazu do deski.":D
Post został wyedytowany przez autora.
Post został wyedytowany przez administratora lub moderatora.
bartez napisał(a):

> A więc to byłeś Ty;) Początkowo myślałem, że ów > rowerzyście nie podobało się celowanie z aparatu. > Chciałem zrobić zdjęcie w podobnym ujęciu jak wyżej, ale > skutecznie udaremniłeś tą próbę;)

Przepraszam, nie chciałem. Zbyt późno zauważyłem, że człowiek stojący nieruchomo na chodniku trzyma w rękach aparat wycelowany w autobus jadący za mną, zjechałem na środek drogi by nie zepsuć zdjęcia, ale to był już chyba spóźniony manewr. Żeby było śmieszniej, sam chciałem ten autobus sfotografować, o tym, że nie zdążę zorientowałem się, jak zaczął ruszać.

-- Technik serwisu :)

Technik serwisu :)
Luke_Police napisał(a):

> Przepraszam, nie chciałem.

Nic nie szkodzi;) Trafił się ciekawszy wóz, który nie ma tu jeszcze zdjęcia w malowaniu zakładowym.

"W Piśmie nie napisano: nie będziesz wciskał gazu do deski.":D