Forum

Jeden z trzech "Swingów" na "dziesiątce"

zdjęcie
Jeden z trzech "Swingów" na "dziesiątce"
zbyt mało ocen, aby obliczyć średnią

wysłane przez Stig 1

Aż trzy? Nie lepiej byłoby poczekać na to, aż w jakimś stopniu (małym ale jednak) poprawią krzyżownice na Placu Rodła i dopiero wtedy obsadzać wszystkie brygady 10 Swingami?
Stig napisał(a):

> Aż trzy? Nie lepiej byłoby poczekać na to, aż w jakimś > stopniu (małym ale jednak) poprawią krzyżownice na Placu > Rodła i dopiero wtedy obsadzać wszystkie brygady 10 > Swingami?

Na Bramie Portowej były jeszcze gorsze. Motorniczowie jeżdżą bardzo ostrożnie, więc nie jest tak źle...
Mario napisał(a):

> Motorniczowie > jeżdżą bardzo ostrożnie, więc nie jest tak źle...

Nie do końca idzie się z tym zgodzić... Wczoraj widziałem jak motorniczy przejeżdżał 815 (w pierwszy dzień eksploatacji!) przez pl Rodła z 3x większą prędkością niż normalnie
pioko17 napisał(a):

> Nie do końca idzie się z tym zgodzić... Wczoraj widziałem jak > motorniczy przejeżdżał 815 (w pierwszy dzień eksploatacji!) > przez pl Rodła z 3x większą prędkością niż normalnie

To był chrzest na naszych torach. Poza tym skąd wiesz, że 3x, a może 4x?;)

-- "W Piśmie nie napisano: nie będziesz wciskał gazu do deski.":D

"W Piśmie nie napisano: nie będziesz wciskał gazu do deski.":D

wysłane przez Czarny87

Stig napisał(a):

> Aż trzy? Nie lepiej byłoby poczekać na to, aż w jakimś > stopniu (małym ale jednak) poprawią krzyżownice na Placu > Rodła i dopiero wtedy obsadzać wszystkie brygady 10 > Swingami?

Ostatnio na placu Rodła wymieniają szyny więc może i krzyżownice się doczekają?
Stig napisał(a):

> Aż trzy? Nie lepiej byłoby poczekać na to, aż w jakimś > stopniu (małym ale jednak) poprawią krzyżownice na Placu > Rodła i dopiero wtedy obsadzać wszystkie brygady 10 > Swingami?

A co za różnica czy jeździ jeden, dwa czy trzy? I tak nie jeżdżą te same tylko zazwyczaj te z drugiej dostawy.

-- "W Piśmie nie napisano: nie będziesz wciskał gazu do deski.":D

"W Piśmie nie napisano: nie będziesz wciskał gazu do deski.":D
bartez napisał(a):

> Stig napisał(a):

> > [Ciach!]

Rozumiem, że kolega ma problemy z czytaniem ze zrozumieniem. Napisałem czemu nie można poczekać na to aż poprawią tory na Pl. Rodła? I nie chodzi o to, że ma jeździć tylko jeden i koniec. Tylko o to aby nie dobijać tych wagonów do końca, a poczekać na lepszy stan torowiska w tamtym rejonie. Później mogą i wszystkie brygady 10 być niskopodłogowe.
Stig napisał(a):

> Rozumiem, że kolega ma problemy z czytaniem ze zrozumieniem. > Napisałem czemu nie można poczekać na to aż poprawią tory na > Pl. Rodła?

To ty masz raczej problem z zapisem tego co chciałeś;) Napisałeś co innego niż powyżej. Swing na 10-ce nie jeździ od wczoraj, a ty się pytasz czemu są tam trzy sztuki. Tyle w temacie.

-- "W Piśmie nie napisano: nie będziesz wciskał gazu do deski.":D

"W Piśmie nie napisano: nie będziesz wciskał gazu do deski.":D
bartez napisał(a):

> To ty masz raczej problem z zapisem tego co chciałeś;) > Napisałeś co innego niż powyżej. Swing na 10-ce nie jeździ od > wczoraj, a ty się pytasz czemu są tam trzy sztuki. Tyle w > temacie.

Napisałem czemu "AŻ" trzy sztuki, a nie czemu w ogóle jeździ Swing ;). Ale koniec tematu nie ma co drążyć.

wysłane przez Dymitr

Ja na tym zdjęciu widzę oblesne słupy trakcyjne z wyblakla żółtą farbą. Zero estetyki w malowaniu tych słupów jak już malują to tylko do połowy albo nakładają grubą warstwę farby na radzę a rdza po tygodniu wychodzi. Zditm w tych sprawach milczy.

Homo sum et nihil ferrivium stratarium a me alienum esse putto.

wysłane przez zack1989 12

Dymitr napisał(a):

> Ja na tym zdjęciu widzę oblesne słupy trakcyjne z wyblakla > żółtą farbą. Zero estetyki w malowaniu tych słupów jak > już malują to tylko do połowy albo nakładają grubą > warstwę farby na radzę a rdza po tygodniu wychodzi. Zditm w > tych sprawach milczy.

Wskaż na zdjęciu chociaż jeden słup trakcyjny który był/jest pomalowany na żółto.

-- "Jeżeli Twój tramwaj nie przyjeżdża upewnij się, że nie uciekł Ci przystanek"

"Jeżeli Twój tramwaj nie przyjeżdża upewnij się, że nie uciekł Ci przystanek"

wysłane przez Dymitr

Przepraszam jestem ślepy to słońce tak pada na słupy ze wydają się żółte.

Homo sum et nihil ferrivium stratarium a me alienum esse putto.

wysłane przez Wojtas066

To nie zmienia faktu, że w niektórych zakątkach Szczecina przydałaby się konserwacja słupów trakcyjnych...

wysłane przez Dymitr

Wojtas066 napisał(a):

> To nie zmienia faktu, że w niektórych zakątkach Szczecina > przydałaby się konserwacja słupów trakcyjnych...

O kolega ma rację, taka aleja Wojska Polskiego czy Powstańców Wielkopolskich - las zardzewiałych, obleśnych i nieestetycznych słupów. Nie miały remontu od lat 90. XX wieku.

Homo sum et nihil ferrivium stratarium a me alienum esse putto.