Forum

Biało-czerwony Solaris w zielonym otoczeniu

zdjęcie
Biało-czerwony Solaris w zielonym otoczeniu
zbyt mało ocen, aby obliczyć średnią

wysłane przez PrzemekW

Szkoda, że wraz z powrotem linii 73 na stałą trasę nie zadbano o to, aby autobusy były po ludzku oznakowane. Jadąc na Tczewską, w #2104 wyświetlacze całe zielone, z przodu za szybą dykta, na bocznej szybie dykta przyklejona na odwal się taśmą, a do kompletu na tyle ślepak... Szkoda też, że przystanek Wielgowo Autostrada został nieodpowiednio oznakowany, jest to przystanek na żądanie według rozkładu jazdy, natomiast tabliczka twierdzi inaczej. Dowód - http://i.imgur.com/LBwxvOU.jpg Nie wspominam też o braku ławki (o wiacie nawet nie myślę), bo przecież nikt na przystankach nie czeka na autobusy, które kursują co 40 minut.
PrzemekW napisał(a):

> Nie wspominam też o braku ławki (o wiacie nawet nie > myślę), bo przecież nikt na przystankach nie czeka na > autobusy, które kursują co 40 minut.

Ławek brakuje na wielu innych przystankach w mieście, a Ty wymagasz ławki, tam gdzie wymiana pasażerska jest wątpliwa, ile kilka osób na tydzień? Nie przesadzajmy.

wysłane przez PrzemekW

Jasiek napisał(a):

> Ławek brakuje na wielu innych przystankach w mieście, a Ty > wymagasz ławki, tam gdzie wymiana pasażerska jest wątpliwa, > ile kilka osób na tydzień? > Nie przesadzajmy.

Skoro taka tam nikła wymiana pasażerów, to w zasadzie można w ogóle zlikwidować przystanek. A jaka oszczędność! Nie trzeba wtedy ponosić kosztów na słupek, rozkład, czy tabliczkę z nazwą przystanku, która wprowadza w błąd. Wiem, że ławek brakuje (nie wspominam nawet o wiatach), ale to tylko potwierdza, jak głęboko gdzieś ma się ewentualnych pasażerów, no ale właśnie sobie przypomniałem... budżet, a raczej jego odwieczny brak.
PrzemekW napisał(a):

> Szkoda, że wraz z powrotem linii 73 na stałą trasę nie > zadbano o to, aby autobusy były po ludzku oznakowane. > Jadąc na Tczewską, w #2104 wyświetlacze całe zielone, z > przodu za szybą dykta, na bocznej szybie dykta przyklejona > na odwal się taśmą, a do kompletu na tyle ślepak...

Minęło kilka dni a 73 dalej jeździ tak "oznakowane"...