Forum

Manewry przed Wydziałem Remontowym

zdjęcie
Manewry przed Wydziałem Remontowym
zbyt mało ocen, aby obliczyć średnią

wysłane przez PawlukBoss21

Czyżby był szykowany już na jazdy próbne po Szczecinie ??

wysłane przez Piotr_B

PawlukBoss21 napisał(a):

> Czyżby był szykowany już na jazdy próbne po Szczecinie ??

Fajny sprzęt, jeździłem takimi w Poznaniu.

wysłane przez tabor3377

Widzę że i w TS brak ujednolicenia w malowaniu.Dlaczego granatowy pasek jest na środkowym członie, anie jak powinno być obok błękitnego?

wysłane przez rafalk

tabor3377 napisał(a):

> Dlaczego granatowy pasek jest na środkowym członie, anie jak powinno > być obok błękitnego?

Może zainspirowali się Swingami ?
tabor3377 napisał(a):

> Widzę że i w TS brak ujednolicenia w malowaniu.Dlaczego > granatowy pasek jest na środkowym członie, anie jak powinno > być obok błękitnego?

Pudło przyjechało pomalowane.

wysłane przez PrzemekW

LagunaGrandtour napisał(a):

> Pudło przyjechało pomalowane.

I co z tego? Schemat malowania uzgadniany był z zamawiającym czyli z TS...
tabor3377 napisał(a):

> [...] Dlaczego granatowy pasek jest na środkowym członie, a nie jak powinno > być obok błękitnego?

Ciebie irytuje brak granatowego obok błękitnego, a mnie denerwuje zielona góra na doklejanym tyle (góra powinna być niebieska). Ale nie dziwmy się takim kolorom. Przecież to jest Poznań i oni pomalowali go po swojemu :P

-- SST - Są Stare Tramwaje ;)

MPK Olsztyn - zbieranie pasażerów przy kabinie to nasza pasja
Wóz jest pomalowany poprawnie. Zobaczcie od czego (teoretycznie) zależy malowanie wozu. Wyobraźcie sobie Swinga, który ma na 5'tym członie granatowy koło niebieskiego - tak "klasycznie" jak KT4Dt. A potem od 5 członu do 1, biały batonik na torach.

-- "Pasażer zawsze wie lepiej wtedy, kiedy nie trzeba." - Złote myśli z podróży linią 56...

Kiedyś to było, teraz to nie ma.

wysłane przez PawlukBoss21

Czy tramwaje Moderus Beta będą stacjonować tylko na Pogodnie z racji nie przystosowania Golęcina do obsługi tramwajów przegubowych ??

Jeśli tylko Pogodno będzie przyjmować Beta to mam rozumieć, że na Golęcinie będą stacjonować Alfy, Bulwy, T6 i pozostałe 105 ?

wysłane przez Sebek821 1

PawlukBoss21 napisał(a):

> [ciach!]

Założenie jest takie że wszystko co nie ma przegubu, idzie na Golęcin. Pogodno będzie miało (niby) mieć tylko pojazdy jednoprzestrzenne (czy jakoś tak to nazwali).

-- "Pasażer zawsze wie lepiej wtedy, kiedy nie trzeba." - Złote myśli z podróży linią 56...

Kiedyś to było, teraz to nie ma.