Forum

Od dzisiaj na dworzec możemy dojechać również linią 87

zdjęcie
Od dzisiaj na dworzec możemy dojechać również linią 87
zbyt mało ocen, aby obliczyć średnią

wysłane przez konrad123456

Świetnie. Wydłużona trasa przez jedne z najważniejszych punktów i oczywiście 12-metrowy autobus. Czekam tylko na koniec wakacji jak pasażerowie będą jechać jak sardynki w puszce.
Mówił Ci już ktoś, że jesteś monotematyczny?
konrad123456 napisał(a):

> Świetnie. Wydłużona trasa przez jedne z najważniejszych > punktów i oczywiście 12-metrowy autobus. Czekam tylko na > koniec wakacji jak pasażerowie będą jechać jak sardynki w > puszce.

Chciałoby się napisać nieco inaczej, ale... Nie popuść z wrażenia. Nie widzę powodów do narzekania, będzie zapotrzebowanie to będą przeguby, to był pierwszy dzień kursowania w takiej odsłonie. Na 86 puścili przeguby i jeździły niemal puste. Wakacje się jeszcze nie skończyły więc nie siej paniki, piszesz niczym jeden z radnych o całkowitym paraliżu dróg na prawobrzeże...
konrad123456 napisał(a):

> Świetnie. Wydłużona trasa przez jedne z najważniejszych > punktów i oczywiście 12-metrowy autobus. Czekam tylko na > koniec wakacji jak pasażerowie będą jechać jak sardynki w > puszce.

Dzisiaj jeździ Solaris 1298, a na 86 jakiś krótki MAN także już zaczynają robić roszady z taborem i słusznie.
pawelp19 napisał(a):

> Dzisiaj jeździ Solaris 1298, a na 86 jakiś krótki MAN także > już zaczynają robić roszady z taborem i słusznie.

Nie wiem jak to wyglądało o różnych porach dnia, ale przed 10, na Bramie Portowej widziałem właśnie w 1298 aż 3 osoby.
pawelp19 napisał(a):

> na 86 jakiś krótki MAN także > już zaczynają robić roszady z taborem i słusznie.

Dokładniej 1206, ale nie wiem czemu news z tym nie przeszedł...
LagunaGrandtour napisał(a):

>  > Dokładniej 1206, ale nie wiem czemu news z tym nie przeszedł...

To chyba jeszcze jakiś inny jeździł bo ja widziałem na Rodła MAN-a w starych barwach miejskich i skupiłem się numerze linii, a na numer taborowy już nie zdążyłem :P
pawelp19 napisał(a):

> To chyba jeszcze jakiś inny jeździł bo ja widziałem na Rodła > MAN-a w starych barwach miejskich i skupiłem się numerze linii, a > na numer taborowy już nie zdążyłem :P

To był chyba 1203 na 703.
man napisał(a):

> To był chyba 1203 na 703.

Czytasz ze zrozumieniem? Skoro się skupiłem na numerze linii to chyba widziałem 86 a nie 703, poza tym stał pod dawną przychodnią a więc na końcowym.
pawelp19 napisał(a):

> poza tym stał pod dawną przychodnią a więc > na końcowym.

70 też ma tam przystanek.