Forum

Zajezdnia Pogodno na warsztat

W fazę robót wkracza przebudowa i modernizacja największej i jednej z dwóch zajezdni tramwajowych w Szczecinie. Po okresie projektowania, kompletowania dokumentacji i uzyskiwania pozwoleń na budowę, spółka Tramwaje Szczecińskie we wtorek, 21 bm., ma przekazać plac budowy krakowskiej firmie ZUE S.A., wykonawcy inwestycji. Będzie ona kosztować 135,3 mln zł.

wysłane przez Dymitr

Czy w trakcie remontu zajezdni zostanie wykorzystany jednotor biegnący do Toru Kolarskiego? Bo wiem, że wieszali nad nim trakcję a obecnie w szynach jest już pełno śmieci i trochę zarósł trawą...

-- Homo sum et nihil ferrivium stratarium a me alienum esse putto.

Homo sum et nihil ferrivium stratarium a me alienum esse putto.
Dymitr napisał(a):

> Czy w trakcie remontu zajezdni zostanie wykorzystany jednotor > biegnący do Toru Kolarskiego?

Nie. Zostanie zorany. Chętni na zbieranie szyn na złom proszeni o kontakt pod nr. tel. 0404 222532. Gwarantujemy wózki i taczki oraz fleksy do cięcia i przewozu na skup. Kłopoty z pamięcią? Nie czytamy forum i postów? Nie dziwię się że niektórych szlag tu trafia. Panowie Moderatorzy!! Wielki Szacunek dla Was za cierpliwość. Naprawdę Wielki ukłon.

-- Possibly I have seen too much, Hangar 18, I know too much...

Possibly I have seen too much, Hangar 18, I know too much...

wysłane przez (użytkownik usunięty)

ricardo78 napisał(a):

> Dymitr napisał(a):

> > Czy w trakcie remontu zajezdni zostanie wykorzystany jednotor > > biegnący do Toru Kolarskiego? >  > Nie. Zostanie zorany. Chętni na zbieranie szyn na złom > proszeni o kontakt pod nr. tel. 0404 222532. Gwarantujemy > wózki i taczki oraz fleksy do cięcia i przewozu na skup. > Kłopoty z pamięcią? Nie czytamy forum i postów? Nie dziwię > się że niektórych szlag tu trafia. Panowie Moderatorzy!! > Wielki Szacunek dla Was za cierpliwość. Naprawdę Wielki > ukłon.

Wielkie zdziwienie dla Was że jeszcze nie zablokowaliście użytkownika takiego jak ricardo... O alfo i omego, podpowiem Ci że nie każdy ma czas codziennie siedzieć i przeglądać forum, i scrollować setki postów. Tym bardziej że układ forum tego wcale nie ułatwia, a tylko utrudnia i irytuje. Więc zamiast zaśmiecać wątki nie potrzebnymi postami, może po prostu byś za linkował to o czym mówisz i przestał się wymądrzać.

wysłane przez MQ ?

projack napisał(a):

> Tym bardziej że układ forum tego > wcale nie ułatwia, a tylko utrudnia i irytuje.

Mógłbyś rozwinąć tę myśl? Może być na maila redakcyjnego.

wysłane przez Maestro

> Nie. Zostanie zorany. Chętni na zbieranie szyn na złom > proszeni o kontakt pod nr. tel. 0404 222532. Gwarantujemy > wózki i taczki oraz fleksy do cięcia i przewozu na skup. > Kłopoty z pamięcią? Nie czytamy forum i postów? Nie dziwię > się że niektórych szlag tu trafia. Panowie Moderatorzy!! > Wielki Szacunek dla Was za cierpliwość. Naprawdę Wielki > ukłon.

A ja myślę, że zawsze się trafi, na każdym forum zbłąkana dusza. Dajcie mu szanse! :)

wysłane przez Jasiek 36

ricardo78 napisał(a):

> Nie. Zostanie zorany. Chętni na zbieranie szyn na złom > proszeni o kontakt pod nr. tel. 0404 222532. Gwarantujemy > wózki i taczki oraz fleksy do cięcia i przewozu na skup.

Pracujesz w "Ricardo kupuje złom"?
Jasiek napisał(a):

> Pracujesz w "Ricardo kupuje złom"?

Sądzę że jest pracownikiem w firmie "Tom kupuje złom".

A tak na poważnie. Jakąś 1h temu przejeżdżałem autem koło zajezdni. Pierw widziałem #011+012 na którymś z torów przed drzwiami do hali zamykanej "roletami" (nie zwróciłem uwagi na numer toru). 30 minut później na torze (o którym była mowa) stały 3 eNki (pługi jak się nie mylę) i owy #011+012. 5 minut później na wysokości przystanku Unii Lubelskiej (kier. Zajezdnia), jedna z eNek miała na haku wózek PESY - chyba silnikowy.

Dzieje się :)

-- "Pasażer zawsze wie lepiej wtedy, kiedy nie trzeba." - Złote myśli z podróży linią 56...

Kiedyś to było, teraz to nie ma.