Forum

Solaris bansuje na Gdańskiej

film
czas trwania: 0:27
odtwórz
Solaris bansuje na Gdańskiej
zbyt mało ocen, aby obliczyć średnią

wysłane przez Jasiek 36

Na filmiku świetnie widać, jakie Szczecin ma drogi i to także te najważniejsze, bo wjazdowe i wyjazdowe do/z miasta. To jest świetne podsumowanie dla obecnej ekipy rządzącej w najbardziej stresujący dla nich dzień.
1

wysłane przez bartez 336

Jasiek napisał(a):

> Na filmiku świetnie widać, jakie Szczecin ma drogi i to > także te najważniejsze, bo wjazdowe i wyjazdowe do/z > miasta. To jest świetne podsumowanie dla obecnej ekipy > rządzącej w najbardziej stresujący dla nich dzień.

Ostatnio pojawił się "raport", z którego wynika, że Szczecin jest miastem najmniej przyjaznym kierowcom - zajęliśmy ostatnie 13-te miejsce;) Jeżdżę prawie codziennie tym odcinkiem i strasznie mnie wkurzają te nierówności.

-- "W Piśmie nie napisano: nie będziesz wciskał gazu do deski.":D

"W Piśmie nie napisano: nie będziesz wciskał gazu do deski.":D
Post został wyedytowany przez autora.
Post został wyedytowany przez administratora lub moderatora.

wysłane przez zack1989 12

bartez napisał(a):

> Ostatnio pojawił się "raport", z którego wynika, że > Szczecin jest miastem > najmniej przyjaznym kierowcom - zajęliśmy ostatnie 13-te > miejsce;)

Może nie jest "przyjazne" kierowcom, ale kiedy porównamy Szczecin do Wrocławia czy Trójmiasta, to u nas korki na drogach właściwie nie istnieją.

-- "Jeżeli Twój tramwaj nie przyjeżdża upewnij się, że nie uciekł Ci przystanek"

"Jeżeli Twój tramwaj nie przyjeżdża upewnij się, że nie uciekł Ci przystanek"

wysłane przez bartez 336

zack1989 napisał(a):

> Może nie jest "przyjazne" kierowcom, ale kiedy porównamy > Szczecin do Wrocławia czy Trójmiasta, to u nas korki na drogach > właściwie nie istnieją.

Dlatego słowo raport wziąłem w cudzysłów;)

-- "W Piśmie nie napisano: nie będziesz wciskał gazu do deski.":D

"W Piśmie nie napisano: nie będziesz wciskał gazu do deski.":D

wysłane przez Michal 2

zack1989 napisał(a):

> Może nie jest "przyjazne" kierowcom, ale kiedy porównamy > Szczecin do Wrocławia czy Trójmiasta, to u nas korki na drogach > właściwie nie istnieją.

Ha... Przejedź się do Warszawy czy Krakowa. W porównaniu do korków tych miast, Gdańska w szczycie to autostrada... ;)

-- Szczeciński SZYBKI Tramwaj może być rzeczywiście SZYBKI, tylko pod warunkiem, że nie zatrzyma się ani razu na Gdańskiej. Inaczej, wszystko zostanie po staremu...

Szczeciński SZYBKI Tramwaj może być rzeczywiście SZYBKI, tylko pod warunkiem, że nie zatrzyma się ani razu na Gdańskiej. Inaczej, wszystko zostanie po staremu...

wysłane przez janek12345 0

Jak ostatnio jechałem to człon B tak podskoczył, że wszyscy pasażerowie znaleźli się pod sufitem...

wysłane przez Jasiek 36

janek12345 napisał(a):

> Jak ostatnio jechałem to człon B tak podskoczył, że > wszyscy pasażerowie znaleźli się pod sufitem...

Dziwne, bo przy prędkości więcej niż 60 km/h można zaryć za 3 osią.

wysłane przez wojtazz 42

Jasiek napisał(a):

> Dziwne, bo przy prędkości więcej niż 60 km/h można zaryć > za 3 osią.

To może trzeba jechać maks przepisowe 50? ;)
wojtazz napisał(a):

> To może trzeba jechać maks przepisowe 50? ;)

Tylko, że akurat tam można jeździć 70 km/h
333Wojtas333 napisał(a):

> Tylko, że akurat tam można jeździć 70 km/h

Nie autobusem.

Intergalactic Proton Powered Electrical Tentacled Advertising Droids

wysłane przez MlodyS53 78

333Wojtas333 napisał(a):

> wojtazz napisał(a):

> > To może trzeba jechać maks przepisowe 50? ;) >  > Tylko, że akurat tam można jeździć 70 km/h

Obecnie 50 dla wszystkich. 70 bez remontu dla pojazdow do 3,5t oraz motocykli.

-- SPPK Police - mimo wielu, wielu, trudów istnieje już 17 lat.SPA Klonowica - w tym roku 15-to lecie :)
Na tym forum piszę o swoich zainteresowaniach, nie o pracy.

Na tym forum piszę o swoich zainteresowaniach, nie o pracy.

wysłane przez Jasiek 36

wojtazz napisał(a):

> To może trzeba jechać maks przepisowe 50? ;)

Ale ja nie powiedziałem, że tyle nie jeżdżę, ale nie zmienia to faktu, że droga nadaje się do remontu, bo nawet przy 40 km/h można sobie nieźle poskakać na tych hopkach.