Forum

Ostatni dzień kursowania linii A bis. Kiedy kolejna zmiana...

zdjęcie
Ostatni dzień kursowania linii A Bis. Kiedy kolejna zmiana trasy?
zbyt mało ocen, aby obliczyć średnią
Od września pewnie wróci do Polic.
man napisał(a):

> Od września pewnie wróci do Polic.

I zupełnie niepotrzebnie, większość ludzi chce utrzymania pośpiechów w obecnym kształcie ale w ZDiTM i UM nikogo to nie obchodzi.
man napisał(a):

> Od września pewnie wróci do Polic.

Nawet jeśli ten cały AF do Polic ma sens, a wydaje mi się, że ma, to ja od samego początku nie umiałem zrozumieć, kto wpadł na pomysł, żeby coś takiego zrobić w momencie gdy Gdańska stoi. Trzeba było od razu nie mieszać, tylko zaczekać spokojnie z takimi pomysłami do unormalizowania komunikacji na prawobrzeże.

-- Szczeciński SZYBKI Tramwaj może być rzeczywiście SZYBKI, tylko pod warunkiem, że nie zatrzyma się ani razu na Gdańskiej. Inaczej, wszystko zostanie po staremu...

Szczeciński SZYBKI Tramwaj może być rzeczywiście SZYBKI, tylko pod warunkiem, że nie zatrzyma się ani razu na Gdańskiej. Inaczej, wszystko zostanie po staremu...

wysłane przez Neo 42

Mimo tego, że od dzisiaj A jeździ tylko do Rodła to i tak na wyświetlaczach jest Abis.

wysłane przez kasper1 50

Dlaczego te nowe MAN-y NG323 były wysyłane na linię A?

PKS Szczecin - STOP masowych kasacji i kupowania szrotu z BVG Berlina.

wysłane przez wsad123 6

kasper1 napisał(a):

> Dlaczego te nowe MAN-y NG323 były wysyłane na linię A?

A czemu nie?

wysłane przez man 128

kasper1 napisał(a):

> Dlaczego te nowe MAN-y NG323 były wysyłane na linię A?

Ponieważ w "deskach" byłby jeszcze większy tłok (zauważ że zamknięto Most Długi).

wysłane przez Cezar007 2

Neo napisał(a):

> Mimo tego, że od dzisiaj A jeździ tylko do Rodła to i tak > na wyświetlaczach jest Abis.

Potwierdzam. Jeśli jadę linią, która nie istnieje jestem zobowiązany do skasowania biletu? :)

Obecnie: Specjalista ds. zadowalania pasażerów w SPA Dąbie, właściciel dwóch sklepów spożywczych ;)
Dawniej: Specjalista ds. transportu Follow me! ;)

wysłane przez fan004 86

Cezar007 napisał(a):

> Neo napisał(a):

> > Mimo tego, że od dzisiaj A jeździ tylko do Rodła to i tak > > na wyświetlaczach jest A bis. >  > Potwierdzam. Jeśli jadę linią, która nie istnieje jestem > zobowiązany do skasowania biletu? :)

Teoretycznie tak, ale jak cie złapią to mandat(chyba około 260zł).

#TramwajemPoŚwiecie

wysłane przez t105n  49

fan004 napisał(a):

> Teoretycznie tak, ale jak cie złapią to mandat(chyba około > 260zł).

Jeśli zapłacisz w ciągu tygodnia, to 182 zł.

wysłane przez Cezar007 2

fan004 napisał(a):

> Teoretycznie tak, ale jak cie złapią to mandat(chyba około > 260zł).

Nie ma takiej linii i płacić każą :P

Obecnie: Specjalista ds. zadowalania pasażerów w SPA Dąbie, właściciel dwóch sklepów spożywczych ;)
Dawniej: Specjalista ds. transportu Follow me! ;)