Forum

Nowa trasa dla linii 65, a także nowe wyświetlacze w #2402

zdjęcie
Nowa trasa dla linii 65, a także nowe wyświetlacze w #2402
zbyt mało ocen, aby obliczyć średnią
A on dzisiaj nie jeździł na 73/93? Widziałem dzisiaj chyba tego na Basenie. No chyba, że inny też dostał.
man1995 napisał(a):

> A on dzisiaj nie jeździł na 73/93? > Widziałem dzisiaj chyba tego na Basenie. No chyba, że inny > też dostał.

Parę minut przed godziną 18 widziałem go na terenie zajezdni SPAD w pełnym otablicowaniu 65. O 18:10 minął mnie na przystanku Jasna Osiedle (jechał na pusto). Może wcześniej na 73/93 kursował? Albo inny też dostał nowy wyświetlacz.
elewator991 napisał(a):

> Parę minut przed godziną 18 widziałem go na terenie zajezdni > SPAD w pełnym otablicowaniu 65.

Wczoraj na 65 jeździły 2014, 2060 i 2600 i pewnie ten ostatni się rozkraczył.

-- "W Piśmie nie napisano: nie będziesz wciskał gazu do deski.":D

"W Piśmie nie napisano: nie będziesz wciskał gazu do deski.":D

wysłane przez Luke_Police  163

Ten wóz ma tylko z przodu diodowy wyświetlacz. Tylny i boczny są elektromechaniczne, tak jak były wcześniej. Dzisiaj jeździ na linii 52 i zauważyłem, że boczny wyświetlacz w nim nie działa.

-- Technik serwisu :)

Technik serwisu :)

wysłane przez MlodyS53 78

Luke_Police napisał(a):

> Ten wóz ma tylko z przodu diodowy wyświetlacz. Tylny i > boczny są elektromechaniczne, tak jak były wcześniej.

Potwierdzam.

> Dzisiaj jeździ na linii 52 i zauważyłem, że boczny > wyświetlacz w nim nie działa.

Pupa, pupa!! Zaprzeczam. Wypuszczalem go dzisiaj na Wyszka i działały wszystkie.

--
Na tym forum piszę o swoich zainteresowaniach, nie o pracy.

Na tym forum piszę o swoich zainteresowaniach, nie o pracy.

wysłane przez Luke_Police  163

MlodyS53 napisał(a):

> Pupa, pupa!! Zaprzeczam. > Wypuszczalem go dzisiaj na Wyszka i działały wszystkie.

Ty akurat widziałeś jak działał. Ja widziałem jak nie działał - zamiast napisu było kilka przypadkowych pikseli.

-- Technik serwisu :)

Technik serwisu :)

wysłane przez arko5 30

Luke_Police napisał(a):

Potwierdzam ;) Po 16 go widziałem na Wyszyńskiego z jakimś maczkiem na bocznym wyświetlaczu.

wysłane przez Jasiek 36

Luke_Police napisał(a):

> Ten wóz ma tylko z przodu diodowy wyświetlacz.

Przedni był już do nie naprawy.

wysłane przez 333Wojtas333 15

Luke_Police napisał(a):

> Ten wóz ma tylko z przodu diodowy wyświetlacz. Tylny i > boczny są elektromechaniczne, tak jak były wcześniej. > Dzisiaj jeździ na linii 52 i zauważyłem, że boczny > wyświetlacz w nim nie działa.

Ok, jeśli to możliwe, to w takim razie poprosiłbym o poprawkę w tytule zdjęcia.