Forum

Komunikacja na Wszystkich Świętych (część 2)

Kolejne zmiany rozkładów jazdy linii tramwajowych i autobusowych oraz uruchomienie dodatkowych linii będzie miało miejsce w okresie od 29 października do 1 listopada.

wysłane przez torwid  67

Dla mnie szacun, zwłaszcza za bezpośrednie połączenie CC z os. Ks. Pomorskich i Policami. Współczuję tylko kierowcom, bo przy tej ilości zmian będą co 17 sek nękani pytaniami, " a którędy pan jedzie" i co 35 "to już na hurcie nie na pętli?" ;)

-- Przełożony ma ZAWSZE rację, niestety...

Przełożony ma ZAWSZE rację, niestety...
torwid napisał(a):

> Dla mnie szacun, zwłaszcza za bezpośrednie połączenie CC > z os. Ks. Pomorskich i Policami.

Zgadzam się fajnie, że ktoś zauważył inne rejony miasta bo co z tego, że kiedyś z hurtu autobus co 2 minuty jak reszta linii według rozkładu świątecznego i żeby dojechać do tego hurtu to były męczarnie a tu i kilka linii tramwajowych i autobusowych. BRAWO!

> Współczuję tylko > kierowcom, bo przy tej ilości zmian będą co 17 sek nękani > pytaniami, " a którędy pan jedzie" i co 35 "to już na > hurcie nie na pętli?" ;)

Dokładnie, ciekawe czy kierowcy PKS będą ogarniać i wiedzieć co odpowiadać :P
torwid napisał(a):

> "to już na hurcie nie na pętli?" ;)

Przynajmniej na końcowych kierowcy będą mieli jakiś socjal. Ja się cieszę także, że wreszcie normalnie ponumerowano dodatkowe linie, zamiast tworzyć dziwactwa w rodzaju "D67" czy "67s".

-- Prędzej się doczekałem syna niż nowej trasy tramwajowej w Szczecinie.

wysłane przez (użytkownik usunięty)

Wszystko jest pięknie. Tylko jadąc z cmentarza z K. Miarki już bezpośredniego dodatkowego połączenia nie mam. 867 jedzie przez Przyjaciół Żołnierza. A 67 kursuje z normalną częstotliwością
torwid napisał(a):

> Dla mnie szacun, zwłaszcza za bezpośrednie połączenie CC > z os. Ks. Pomorskich i Policami. Współczuję tylko > kierowcom, bo przy tej ilości zmian będą co 17 sek nękani > pytaniami, " a którędy pan jedzie" i co 35 "to już na > hurcie nie na pętli?" ;)

Brak infrastruktury (nowe osiedle miaszkaniowe przy Emilii Plater, niedobór miejsca na ulicy Bożeny) wymusił takie rozwiązanie. Ale coś za coś. Wcześniej wzmocnienia obejmowały też linie zwykłe (np. rozkład linii 107 na 11 autobusów), a w tym roku większość linii zwykłych kursować według sobotnich i niedzielnych rozkładów jazdy, ale za to będą dłuższe linie dodatkowe.

PS. Będzie też ciekawostka w postaci kursów wariantowych linii 853 do pętli Wiszesława (czyżby chodziło o zaplecze socjalne dla kierowców w zajezdni Golęcin?).

-- Technik serwisu :)

Technik serwisu :)
Post został wyedytowany przez autora.
Post został wyedytowany przez administratora lub moderatora.

wysłane przez MlodyS53 78

Obstawiam że z 4 kółek w rozkładzie zrobie 3 w tym samym czasie. Pozyjemy zobaczymy. Będzie fajnie :-)

Na tym forum piszę o swoich zainteresowaniach, nie o pracy.

wysłane przez bartez 336

Orientuje się ktoś jak będzie zawracać linia 860 na skróconych kursach z Cukrowej do Kołłątaja? Aleją Wyzwolenia w Malczewskiego, Matejki i Salomei?

"W Piśmie nie napisano: nie będziesz wciskał gazu do deski.":D

wysłane przez man 128

bartez napisał(a):

> Orientuje się ktoś jak będzie zawracać linia 860 na > skróconych kursach z Cukrowej do Kołłątaja? Aleją > Wyzwolenia w Malczewskiego, Matejki i Salomei?

Tak, jak 87 (Lubomirskiego) tyle że skręci nie w prawo, tylko w lewo.

wysłane przez wolvo1565 24

bartez napisał(a):

> Orientuje się ktoś jak będzie zawracać linia 860 na > skróconych kursach z Cukrowej do Kołłątaja? Aleją > Wyzwolenia w Malczewskiego, Matejki i Salomei?

Te kursy, jadą do Placu Rodła na przerwę posiłkową (według rozkładu mają te kursy - postój ponad 30 minut na Rodła). Od Kołłątaja w stronę Rodła te kursy pojadą przez Lubomirskiego i Wyzwolenia. Natomiast z Placu Rodła, linia będzie kursować ulicami Matejki i Salomei.
Post został wyedytowany przez autora.
Post został wyedytowany przez administratora lub moderatora.

wysłane przez pawelp19 −3

wolvo1565 napisał(a):

> Te kursy, jadą do Placu Rodła na przerwę posiłkową > (według rozkładu mają te kursy - postój ponad 30 minut na > Rodła).

Z czego 29 minut będzie zabrane na wyrównanie opóźnień :P