Forum

Komunikacja na Wszystkich Świętych

wysłane przez lukaszenko 16

Informacja była opublikowana dzisiaj o 14:00 na stornie ZDiTM. Czytałem ją chwilę po 15 i była tam informacja, że linie 2, 3, 7 i 8 mają jeździć co 6 minut. Aż się uśmiechnąłem bo mi się w to wierzyć nie chciało. Ale widzę że ktoś zauważył tą futurystyczną informację i poprawił ją o 18:35. Też ktoś widział to samo? Ale co do samej organizacji to chyba dokładnie to samo co rok temu, tyle że 14 chyba będzie jechać w przeciwną stronę niż poprzednio.
Na gs24.pl informacja o komunikacji na wszystkich świętych jest właśnie w tej zabawnej wersji z 2,3,7,8 co 6 minut :)

wysłane przez Luke_Police  163

Od 29.10 do 01.11 w Policach kursować będzie bezpłatny autobus cmentarny standardową trasą niezmienną od lat. Godziny kursowania od 8:00 do 20:00 co pół godziny. Tutaj są szczegóły: http://www.police.info.pl/police-informacje-regionalne/1818-wszystkich-swietych-bezplatny-autobus.html

-- Technik serwisu :)

Technik serwisu :)

wysłane przez Ferrix 8

Uruchomiona zostanie dodatkowa linia 860, kursująca na trasie Stocznia Szczecińska - Dworska - Cukrowa

Jak myślicie - czy miałoby sens puszczenie tej linii trasą przez Bronowicką i Cmentarz Zachodni (obsługa obydwu cmentarzy jednocześnie)?

-- Szczecin /ZP, okolice MTiK...

STMKŻ

wysłane przez Jasiek 36

Ferrix napisał(a):

> Jak myślicie - czy miałoby sens puszczenie tej linii trasą > przez Bronowicką i Cmentarz Zachodni (obsługa obydwu > cmentarzy jednocześnie)?

Po co powielasz to samo pytanie w dwóch wątkach?

wysłane przez Ferrix 8

Jasiek napisał(a):

> Po co powielasz to samo pytanie w dwóch wątkach?

Mój błąd - miał być nowy temat (w tym wątku), powstał nowy wątek. Myślę, że i tak docelowo tamten wątek i tak zostanie scalony z obecnym...

-- Szczecin /ZP, okolice MTiK...

STMKŻ

wysłane przez Ferrix 8

Uruchomiona zostanie dodatkowa linia 860, kursująca na trasie Stocznia Szczecińska - Dworska - Cukrowa w godzinach 9:00-18:00

Jak myślicie - czy miałoby sens puszczenie tej linii trasą przez Bronowicką i Cmentarz Zachodni (obsługa obydwu cmentarzy jednocześnie)?

-- Szczecin /ZP, okolice MTiK...

STMKŻ
Post został wyedytowany przez autora.
Post został wyedytowany przez administratora lub moderatora.

wysłane przez Jasiek 36

Ferrix napisał(a):

> Jak myślicie - czy miałoby sens puszczenie tej linii > trasą przez Bronowicką i Cmentarz Zachodni > (obsługa obydwu cmentarzy jednocześnie)?

Myślę że tak. Wtedy można pozbyć się 862, bo jest już 62. I na razie tyle powinno wystarczyć. Tylko nie wiem jak ze skrętem z Cukrowej na pętlę Cukrowa. Czyli dwa razy w lewo w niedalekim odstępie.

wysłane przez torwid  67

Jasiek napisał(a):

> Myślę że tak. Wtedy można pozbyć się 862, bo jest już > 62.

A 62 1.11 kursuje normalnie? Na stronie ZDiTM nic nie ma, ale z obserwacji wiem, że w dni, kiedy Auchan jest nieczynny, wjazd na parking jest zablokowany.

-- Przełożony ma ZAWSZE rację, niestety...

Przełożony ma ZAWSZE rację, niestety...

wysłane przez Mareczek 5

torwid napisał(a):

> A 62 1.11 kursuje normalnie? Na stronie ZDiTM nic nie ma, ale z > obserwacji wiem, że w dni, kiedy Auchan jest nieczynny, wjazd na > parking jest zablokowany.

62 kursuje w dni świąteczne z handlem, czyli 1.11 nie kursuje.

-- Intergalactic Proton Powered Electrical Tentacled Advertising Droids

Intergalactic Proton Powered Electrical Tentacled Advertising Droids

wysłane przez Jasiek 36

Mareczek napisał(a):

> 62 kursuje w dni świąteczne z handlem, czyli 1.11 nie kursuje.

A to pomyłka. W takim razie 862 też potrzebny.

wysłane przez kasper1 50

Dzisiaj zauważyłem zamiast SPAK-u na liniach 853 i 860 autobusy PKS i SPAD. Czyżby ma to związek z brakami kadrowymi i taborowymi w SPAK-u?

PKS Szczecin - STOP masowych kasacji i kupowania szrotu z BVG Berlina.

wysłane przez Kacpi 27

kasper1 napisał(a):

> Dzisiaj zauważyłem zamiast SPAK-u na liniach 853 i 860 autobusy PKS i > SPAD. Czyżby ma to związek z brakami kadrowymi i taborowymi w SPAK-u?

Linie po prostu zostały tak rozdzielone. Na rozkładach jest wpisane "SPA DĄBIE".

Do po­rozu­miewa­nia się na drodze kierow­cy używają: kierun­kow­skazów, świateł sto­pu i środ­ko­wego palca.

wysłane przez Jasiek 36

Kacpi napisał(a):

> Linie po prostu zostały tak rozdzielone. Na rozkładach jest wpisane > "SPA DĄBIE".

Co nie zmienia faktu, że coś się dzieje w SPAK.