Forum

Szczecin ponownie kupuje 20 autobusów

Miasto Szczecin ponawia przetarg na zakup 20 autobusów. Tym razem w podziale na części, obejmujące oddzielnie pojazdy 12-metrowe i 18-metrowe. Autobusy mają zostać dostarczone w lutym i marcu 2018 r.
Ktoś może mi wytłumaczyć czemu 20 autobusów ma trafić do SPAD? A SPAK przepraszam bardzo to co? Z góry dziękuję za odpowiedź.

wysłane przez Topowol

Bartles93 napisał(a):

> Ktoś może mi wytłumaczyć czemu 20 autobusów ma trafić > do SPAD? A SPAK przepraszam bardzo to co? Z góry > dziękuję za odpowiedź.

Może chodzi o nową siatkę połączeń jaka jest szykowana na prawobrzeżu i będą potrzebowali więcej wozów.
Bartles93 napisał(a):

> Ktoś może mi wytłumaczyć czemu 20 autobusów ma trafić > do SPAD? A SPAK przepraszam bardzo to co? Z góry > dziękuję za odpowiedź.

Dla Spaku będzie przetarg na autobusy hybrydowe. Kiedy nie wiem.

wysłane przez PawlukBoss21

Liczę na dobrą ofertę Solarisa. Po pierwszych jazdach ( jako pasażer ) na linii 65 i A pozytywnie oceniam zakup IV generacji Urbino. Mam nadzieje, że druga rozszerzona opcja będzie w postaci 3-ch dodatkowych Solarisów Urbino 18 :)

wysłane przez Jasiek 36

PawlukBoss21 napisał(a):

> Liczę na dobrą ofertę Solarisa. Po pierwszych jazdach ( > jako pasażer ) na linii 65 i A pozytywnie oceniam zakup IV > generacji Urbino.

No właśnie jako pasażer. A to nie wszystko, aby móc ocenić rzetelnie daną markę. Dodam, że kierowcy też są podobno zadowoleni.

wysłane przez Tatra108 10

Zadowoleni do czasu wyjścia pierwszych awarii, jak to z Solarisem bywa :P

MPK Olsztyn - zbieranie pasażerów przy kabinie to nasza pasja

wysłane przez bartez 336

Tatra108 napisał(a):

> Zadowoleni do czasu wyjścia pierwszych awarii, jak to z > Solarisem bywa :P

Tak, bo inne autobusy się nie psują.

"W Piśmie nie napisano: nie będziesz wciskał gazu do deski.":D

wysłane przez Kacpi 27

bartez napisał(a):

> Tatra108 napisał(a):

> > Zadowoleni do czasu wyjścia pierwszych awarii, jak to z > > Solarisem bywa :P >  > Tak, bo inne autobusy się nie psują.

Inne pojazdy aż tak się nie psują ;)

Do po­rozu­miewa­nia się na drodze kierow­cy używają: kierun­kow­skazów, świateł sto­pu i środ­ko­wego palca.

wysłane przez Tatra108 10

Dyskusja dotyczy się Solarisa, więc nie wyciągałem innych marek w dyskusji ;)

MPK Olsztyn - zbieranie pasażerów przy kabinie to nasza pasja

wysłane przez elewator991

Tatra108 napisał(a):

> Zadowoleni do czasu wyjścia pierwszych awarii, jak to z > Solarisem bywa :P

Wczoraj w 2752 nie chciały zamknąć się drugie drzwi i C narobiło przez to 4 minuty spóźnienia.

wysłane przez Piotr_B

elewator991 napisał(a):

> Wczoraj w 2752 nie chciały zamknąć się drugie drzwi i C > narobiło przez to 4 minuty spóźnienia.

Czyli problem z drzwiami się powtarza.