Forum

Szczecin wprowadza kartę miejską na smartfony

Od dziś mieszkańcy Szczecina wyposażeni w smartfony z systemem Android mogą korzystać z aplikacji Mobilna Karta Miejska. Umożliwia ona zakup biletów komunikacji zbiorowej. Nowy sposób dystrybucji ma być odpowiedzią miasta na rosnący trend sprzedaży usług za pośrednictwem telefonów komórkowych.

wysłane przez tomi −1

Oczywiście integracji z SKA nie będzie?
tomi napisał(a):

> Oczywiście integracji z SKA nie będzie?

Podejrzewam, że SKA zostanie wyparta przez tą nową mobilną kartę.
Jasiek napisał(a):

> Podejrzewam, że SKA zostanie wyparta przez tą nową mobilną > kartę.

Raczej wątpię, wiele osób będzie wolało fizyczny nośnik niż aplikacje mobilną (jak często telefon potrafi się rozładować w najbardziej nieodpowiednim momencie wie chyba każdy).
tomi napisał(a):

> Raczej wątpię, wiele osób będzie wolało fizyczny nośnik niż > aplikacje mobilną (jak często telefon potrafi się rozładować w > najbardziej nieodpowiednim momencie wie chyba każdy).

To raz. A dwa, że internet też czasem zawodzi.
man1995 napisał(a):

> tomi napisał(a):

> (jak często telefon potrafi się > rozładować w > > najbardziej nieodpowiednim momencie wie chyba każdy). >  > To raz. A dwa, że internet też czasem zawodzi.

Weźcie zmieńcie dostawców jeden z drugim :)

-- Specjalista ds. transportu Follow Me ;)

Obecnie: Specjalista ds. zadowalania pasażerów w SPA Dąbie, właściciel dwóch sklepów spożywczych ;)
Dawniej: Specjalista ds. transportu Follow me! ;)
Cezar007 napisał(a):

> Weźcie zmieńcie dostawców jeden z drugim :)

Podałem przykład z życia wzięty. A co dostawców to uwierz, że mam najlepszych w tym mieście. :)
Post został wyedytowany przez autora.
Post został wyedytowany przez administratora lub moderatora.
man1995 napisał(a):

> A co dostawców to uwierz, że mam najlepszych w tym mieście. :)

Bez cienia wątpliwości :D

Na tym forum piszę o swoich zainteresowaniach, nie o pracy.

wysłane przez Piotr_B

W Białymstoku taka karta jest już od ok. 2 lat. Niczym się nie różni od zwykłego plastiku. Jest też możliwość kodowania karty na karcie kredytowej.