Forum

Kolejne Urbino 12 zniknie z naszych ulic z powodu pożaru

zdjęcie
Kolejne Urbino 12 zniknie z naszych ulic z powodu pożaru
A 1904 już po pożarze nie powróci? :O
man napisał(a):

> A 1904 już po pożarze nie powróci? :O

Wróci wróci.
man napisał(a):

> A 1904 już po pożarze nie powróci? :O

Wróci ;) Pojechał na "odbudowę" :)

Kiedyś to było, teraz to nie ma.

wysłane przez konrad93

Ciekawość mi nie daje spokoju. Niech mi ktoś powie, opłaca się w ogóle takie zwęglone szroty naprawiać? Bo jakoś Volvo chyba które przeżyło podobne rzeczy, wydaje mi się że za dużo nie jeździ. Więcej z nim kłopotów niż kasy :)

wysłane przez Kacpi 27

konrad93 napisał(a):

> Ciekawość mi nie daje spokoju. Niech mi ktoś powie, > opłaca się w ogóle takie zwęglone szroty naprawiać? > Bo jakoś Volvo chyba które przeżyło podobne rzeczy, > wydaje mi się że za dużo nie jeździ. Więcej z nim > kłopotów niż kasy :)

Moim zdaniem się nie opłaca kupować nowy silnik itd...

Do po­rozu­miewa­nia się na drodze kierow­cy używają: kierun­kow­skazów, świateł sto­pu i środ­ko­wego palca.

wysłane przez t105n  49

konrad93 napisał(a):

> Ciekawość mi nie daje spokoju. Niech mi ktoś powie, > opłaca się w ogóle takie zwęglone szroty naprawiać?

Zależy od wielu czynników, m.in.: - wiek pojazdu, - jego dotychczasowa kariera, w szczególności awaryjność, - koszt odbudowy, - ile z tego zwróci ubezpieczyciel.

-- Niesamowite jak wielu pieszych jest zdziwionych widząc na drodze dla rowerów... rowerzystę!

wysłane przez Cezar007 2

konrad93 napisał(a):

> Bo jakoś Volvo chyba które przeżyło podobne rzeczy, > wydaje mi się że za dużo nie jeździ. Więcej z nim > kłopotów niż kasy :)

Mówisz o 2610? Jeździ całkiem całkiem :)

-- Specjalista ds. transportu Follow Me ;)

Obecnie: Specjalista ds. zadowalania pasażerów w SPA Dąbie, właściciel dwóch sklepów spożywczych ;)
Dawniej: Specjalista ds. transportu Follow me! ;)

wysłane przez Jasiek 36

konrad93 napisał(a):

> Ciekawość mi nie daje spokoju. Niech mi ktoś powie, > opłaca się w ogóle takie zwęglone szroty naprawiać? > Bo jakoś Volvo chyba które przeżyło podobne rzeczy, > wydaje mi się że za dużo nie jeździ. Więcej z nim > kłopotów niż kasy :)

Żadne Volvo ze SPAD nie miało pożaru. Proszę nie obrażać tej marki. #2610 miał podobno czołówkę, jak jeździł w Niemczech.

wysłane przez man 128

Jasiek napisał(a):

> Żadne Volvo ze SPAD nie miało pożaru. Proszę nie obrażać > tej marki. #2610 miał podobno czołówkę, jak jeździł w > Niemczech.

#2610 to podobno do ogrodu czy tam domu komuś wjechał. :D
Dokładniej to zjechał w blok mieszkalny z małej skarpy.

wysłane przez Cezar007 2

LagunaGrandtour napisał(a):

> Dokładniej to zjechał w blok mieszkalny z małej skarpy.

O właśnie! Coś kojarzę, że przodu nie miał :P i można dobrze zrobić auto? Można! PS: Jasiek, w 2551 biletomat się uchował, może mała przekładka? ;)

-- Specjalista ds. transportu Follow Me ;)

Obecnie: Specjalista ds. zadowalania pasażerów w SPA Dąbie, właściciel dwóch sklepów spożywczych ;)
Dawniej: Specjalista ds. transportu Follow me! ;)

wysłane przez matros40

Jasiek napisał(a):

> Żadne Volvo ze SPAD nie miało pożaru. Proszę nie obrażać > tej marki. #2610 miał podobno czołówkę, jak jeździł w > Niemczech.

Jak sięgam pamięcią nieobecny już volvo b10ma #2854 nie palił się przypadkiem kiedyś? z tego co pamiętam miał zwarcie instalacji i palił się przód.

wysłane przez Jasiek 36

matros40 napisał(a):

> Jak sięgam pamięcią nieobecny już volvo b10ma #2854 nie > palił się przypadkiem kiedyś? z tego co pamiętam miał > zwarcie instalacji i palił się przód.

No może i tak, w takim razie 1 na 43. A Solarisy jak na razie 3 na 63 (mówię o Solarisach ze SPAD).

wysłane przez Kacpi 27

Jasiek napisał(a):

> matros40 napisał(a):

>  > No może i tak, w takim razie 1 na 43. A Solarisy jak na razie 3 na > 63 (mówię o Solarisach ze SPAD).

3? Ja znam z SPADu tylko #2551

Do po­rozu­miewa­nia się na drodze kierow­cy używają: kierun­kow­skazów, świateł sto­pu i środ­ko­wego palca.

wysłane przez BatiX  14

Kacpi napisał(a):

> 3? Ja znam z SPADu tylko #2551

http://www.mkm.szczecin.pl/forum.php?detail=1399997678.news

http://www.mkm.szczecin.pl/news/1455223860,Maly-pozar

Ja wiem jeszcze o tych.

wysłane przez Jasiek 36

BatiX napisał(a):

> Ja wiem jeszcze o tych.

Była jeszcze jedna przygoda z zadymieniem się trzeciej osi w jednym z przegubowców, no i MAN #2151. I dodać należy że autobusy marki Volvo kursują od 1998, a Solarisy od 2005 i w większej ilości od 2008/2009.

wysłane przez Tatra108 10

Jasiek napisał(a):

> No może i tak, w takim razie 1 na 43. A Solarisy jak na razie 3 na > 63 (mówię o Solarisach ze SPAD).

Czyli w tym przypadku odsetek Volv, który się zapalił jest niższy od "gorących Solarisów". Te pierwsze według Twojej statystyki to 2,33%, drugie zaś to już 4,76%. To ciut więcej jak dwukrotność ;P

Ale Solange dalej uparcie twierdzi, że Solaris to bardzo bezpieczna marka :D

-- "- Panie! Ziemniaki Pan wieziesz? - A z którego worka się wysypała?" codzienność na linii 61.

MPK Olsztyn - zbieranie pasażerów przy kabinie to nasza pasja

wysłane przez Bosman1980 0

Dzisiaj rano podawano w Radiu Szczecin że na ulicy Kamiennej zapalił się silnik w autobusie linii 63 Ktoś coś wie więcej ?