Forum

Tramwaje wracają na Krzywoustego

Na dzień 24 października zaplanowano wznowienie ruchu tramwajowego i przywrócenie stałej organizacji ruchu w ciagu ul. Krzywoustego.

wysłane przez Olo07

To bardzo dobrze, ale czy to koniec z linią 808? Bo fajna była.

wysłane przez bartez 336

Olo07 napisał(a):

> To bardzo dobrze, ale czy to koniec z linią 808? Bo fajna > była.

A umiesz czytać komunikaty w całości i ze zrozumieniem?

"W Piśmie nie napisano: nie będziesz wciskał gazu do deski.":D

wysłane przez Olo07

bartez napisał(a):

> Olo07 napisał(a):

> > To bardzo dobrze, ale czy to koniec z linią 808? Bo fajna > > była. >  > A umiesz czytać komunikaty w całości i ze zrozumieniem?

Tak, ale nie kliknąłem czytaj dalej i nie zobaczyłem informacji.
Olo07 napisał(a):

> To bardzo dobrze, ale czy to koniec z linią 808? Bo fajna > była.

A co w niej było takiego fajnego? Może punktualność? :)

wysłane przez PrzemekW

man1995 napisał(a):

> A co w niej było takiego fajnego? Może punktualność? :)

Czasem czytając niektóre wpisy odnoszę wrażenie że niektórzy żyją w jakiejś alternatywnej rzeczywistości i takie kwestie jak punktualność są bez znaczenia ;)

wysłane przez bartez 336

PrzemekW napisał(a):

> Czasem czytając niektóre wpisy odnoszę wrażenie że > niektórzy żyją w jakiejś alternatywnej rzeczywistości i > takie kwestie jak punktualność są bez znaczenia ;)

Punktualność to jedno, ale przy kursujących tramwajach ta linia jest po prostu zbędna.

-- "W Piśmie nie napisano: nie będziesz wciskał gazu do deski.":D

"W Piśmie nie napisano: nie będziesz wciskał gazu do deski.":D
Post został wyedytowany przez autora.
Post został wyedytowany przez administratora lub moderatora.

wysłane przez Olo07

man1995 napisał(a):

> Olo07 napisał(a):

> > To bardzo dobrze, ale czy to koniec z linią 808? Bo fajna > > była. >  > A co w niej było takiego fajnego? Może punktualność? :)

Wszystkie zajezdnie puszczały na nią autobusy nawet nagrałem ją całą. A punktualność była nic warta, jeździły -20
Olo07 napisał(a):

> Wszystkie zajezdnie puszczały na nią autobusy nawet nagrałem > ją całą. A punktualność była nic warta, jeździły -20

To słaby z Ciebie obserwator jak tylko -20 widziałeś, szczególnie w poniedziałki i piątki.

wysłane przez Olo07

lukaszenko napisał(a):

> Olo07 napisał(a):

> > Wszystkie zajezdnie puszczały na nią autobusy nawet nagrałem > > ją całą. A punktualność była nic warta, jeździły -20 >  > To słaby z Ciebie obserwator jak tylko -20 widziałeś, > szczególnie w poniedziałki i piątki.

To był tylko przykład "obserwatorze".