Forum

Autobus nr 96 może zostać zlikwidowany

Ewentualna likwidacja linii nr 96 uderzy w tych, którzy wolą korzystać z autobusów zwykłych. Rada osiedla zbiera opinie wśród mieszkańców. Pomysły są różne, nawet zawieszenia linii C.

wysłane przez PawlukBoss21

A z jakiej racji ma zostać zlikwidowany ? Nowa siatka połączeń z racji uruchomienia PA Turkusowa ? Niech się odwalą ci z ZDiTM od autobusów wreszcie.

wysłane przez t105n  49

PawlukBoss21 napisał(a):

> A z jakiej racji ma zostać zlikwidowany ? Nowa siatka > połączeń z racji uruchomienia PA Turkusowa ?

W nowej siatce połączeń 96 nadal istnieje, a jedyną zmianą jest rozrzedzenie rozkładu jazdy w szczycie z 24 do 30 minut. Nie wiem, skąd takie durnoty się pojawiają.

-- "I pełno ludzi w każdym wagonie, a w jednym krowy, a w drugim konie." (Julian Tuwim "Lokomotywa")

wysłane przez PrzemekW

t105n napisał(a):

> W nowej siatce połączeń 96 nadal istnieje, a jedyną zmianą > jest rozrzedzenie rozkładu jazdy w szczycie z 24 do 30 minut. > Nie wiem, skąd takie durnoty się pojawiają.

Ktoś rozpuści plotkę i tak płynie wieść przez miasto... I z tego robi się jeszcze większe zamieszanie. Nie wiem po co ktoś wrzucił tutaj ten pseudo artykuł z pseudo gazety.
PrzemekW napisał(a):

> /.../ Nie wiem po co ktoś wrzucił tutaj ten pseudo artykuł z pseudo > gazety.

Widziałem coś na ten temat tydzień lub dwa tygodnie temu w szczecińskim dodatku do innego tytułu, mającego w nazwie słowo "gazeta" ;)
Glemp napisał(a):

> ciach

Propozycja jest prawdziwa. ZDiTM na spotkaniu z radą osiedla Załom-Kasztanowe złożył taką propozycje czyli likwidacji 96 i w zamian wzmocnienie 77 i C. Bo podobno mieszkańcy zgłaszali taka propozycję (odpowiedź viceprezydenta na interpelację jednego z radnych). Rada osiedla na swoim FB poinformowała o takich zmianach. Pojawiła się tam ogromna krytyka tych zmian. No i dlatego też taki artykuł. A to, że na stronie ZDiTM nie ma takich wzmianek, no to cóż.
wolvo1565 napisał(a):

> Glemp napisał(a):

> > ciach >  > Propozycja jest prawdziwa. ZDiTM na spotkaniu z radą osiedla > Załom-Kasztanowe złożył taką propozycje czyli likwidacji 96 i w > zamian wzmocnienie 77 i C.

Dla dobra mieszkańców, jeżeli chcą dobrego dojazdu do centrum to lepiej niech zostanie 96, ponieważ mają wygodniejszą przesiadkę na Basenie niż mieliby sie przesiadać na Jaśminowej. Wystarczy tylko dobrze rozkład ułożyć dla 96, 77, C i wszyscy będą zadowoleni.
Wojtek napisał(a):

> Wystarczy tylko > dobrze rozkład ułożyć dla 96, 77, C > i wszyscy będą zadowoleni.

Właśnie z tym jest problem, spróbuj policzyć czas przejazdu, obiegi, liczbę brygad i ustal częstotliwość dla każdej linii.

wysłane przez bartez 336

Jaki jest sens wrzucać takie wypociny?

"W Piśmie nie napisano: nie będziesz wciskał gazu do deski.":D

wysłane przez Olo07

Skoro mieszkańcy niektórzy chcą kasować to jedynie skasować mogą siebie a nie niewinny autobus
Olo07 napisał(a):

> skasować mogą siebie

A Ty siebie próbowałeś? :-)

MPK Olsztyn - zbieranie pasażerów przy kabinie to nasza pasja