Forum

Przystanek Filharmonia. Muzyka w tramwajowych jedynkach

Zarząd Dróg i Transportu Miejskiego na prośbę Filharmonii Szczecińskiej umieścił w tramwajach muzyczną zapowiedź przystanku. Jak to brzmi i jaka oceniają to pasażerowie - sprawdzała nasza reporterka, Hanna Komorzycka.
À propos, dzisiaj przez przystanek "Filharmonia" do Potulickiej jeździły tramwaje linii 5 i 11 (zamiast do Stoczni), z powodu awarii na trasie. Szczegółów nie znam.

STMKŻ
205+206 uległ awarii zaraz za zakrętem z Dubois w Parkową. Informacji nie dodawałem, nie mam informacji szczegółowych.

MPK Olsztyn - zbieranie pasażerów przy kabinie to nasza pasja
Tatra108 napisał(a):

> 205+206 uległ awarii zaraz za zakrętem z Dubois w Parkową. > Informacji nie dodawałem, nie mam informacji szczegółowych.

Słabo Panie miłośnik... Słabo. Ale już szybciutko, czym prędzej przybywam z pomocą: Pantograf został wyrwany z korzeniami + sieć napowietrzna została zerwana. Piątka która stała za "pechowcem" (hihi) ruszając miała coś koło 2h w plecy.

-- "Pewne miejsca, faktycznie schodzą na psy. Wszystko się zepsuło."

Kiedyś to było, teraz to nie ma.

wysłane przez t105n  49

Przyznaję, że w sobotę wieczorem z kolegą przeżyliśmy zaskoczenie słysząc taką nietypową zapowiedź. Ja uważam, że to jest całkiem fajne.

wysłane przez PrzemekW

t105n napisał(a):

> Przyznaję, że w sobotę wieczorem z kolegą przeżyliśmy > zaskoczenie słysząc taką nietypową zapowiedź. Ja > uważam, że to jest całkiem fajne.

Przy ilości patologii występujących w Naszej KM, bawienie się w takie pierdółki to jak plucie komuś na łeb i mówienie że pada deszcz :| Zapowiedź może i fajna, ale ten przyjemnie zaskoczony turysta który wysiądzie na tym przystanku - wejdzie w kałużę po kostki.

wysłane przez Michal 2

PrzemekW napisał(a):

> Przy ilości patologii występujących w Naszej KM, bawienie > się w takie pierdółki to jak plucie komuś na łeb i > mówienie że pada deszcz :| > Zapowiedź może i fajna, ale ten przyjemnie zaskoczony turysta > który wysiądzie na tym przystanku - wejdzie w kałużę po > kostki

Mimo wszystko uważam to za dobry pomysł. Jak usłyszałem coś takiego w Gdańsku przy Operze bardzo mi się to spodobało. Uważam, że więcej takich elementów mogłoby się pojawić. Oczywiście są ważniejsze sprawy, ale to wcale nie oznacza, ze nie należy czegoś takiego wprowadzać.

-- Szczeciński SZYBKI Tramwaj może być rzeczywiście SZYBKI, tylko pod warunkiem, że nie zatrzyma się ani razu na Gdańskiej. Inaczej, wszystko zostanie po staremu...

Szczeciński SZYBKI Tramwaj może być rzeczywiście SZYBKI, tylko pod warunkiem, że nie zatrzyma się ani razu na Gdańskiej. Inaczej, wszystko zostanie po staremu...