Forum

Torowisko popękało. Miasto rozważa podanie wykonawcy do...

Tramwaje Szczecińskie rozważają podanie do sądu spółki Energopol. To wykonawca torowiska na odcinku od Mostu Długiego do Basenu Górniczego. Oddane do użytku z opóźnieniem pod koniec 2015 roku torowisko pęka trzeci rok z rzędu.
Rozważają rozważają i rozważyć nie mogą, a lepiej już nie będzie.

wysłane przez Kacpi 27

Szybcy są ;)

Do po­rozu­miewa­nia się na drodze kierow­cy używają: kierun­kow­skazów, świateł sto­pu i środ­ko­wego palca.
> W tej chwili za szybko i za wcześnie, żeby mówić o tak radykalnych środkach - przyznała Pieczyńska.

Buahaha! No nie mogę z tego. 3 lata łatania to wciąż za wcześnie, a wymiana całego spieprzonego torowiska to radykalne rozwiązanie.

wysłane przez MaK

Mam szczerą nadzieję, że jeśli dojdzie to do skutku, będzie to przysłowiowym gwoździem do trumny dla tej, jakże wspaniałej firmy Energopol.

wysłane przez Mareczek 5

MaK napisał(a):

> Mam szczerą nadzieję, że jeśli dojdzie to do skutku, > będzie to przysłowiowym gwoździem do trumny dla tej, > jakże wspaniałej firmy Energopol.

Spoko, teraz będą robić tunel kolejowy w Łodzi...

-- Intergalactic Proton Powered Electrical Tentacled Advertising Droids

Intergalactic Proton Powered Electrical Tentacled Advertising Droids

wysłane przez Kacpi 27

Mareczek napisał(a):

> MaK napisał(a):

>  > Spoko, teraz będą robić tunel kolejowy w Łodzi...

Pozostaje życzyć powodzenia.

Do po­rozu­miewa­nia się na drodze kierow­cy używają: kierun­kow­skazów, świateł sto­pu i środ­ko­wego palca.
Post został wyedytowany przez autora.
Post został wyedytowany przez administratora lub moderatora.

wysłane przez fan004 86

Kacpi napisał(a):

> Pozostaje życzyć powodzenia.

I mieć nadzieję, że ściany nie popękają...albo jeszcze gorzej.

#TramwajemPoŚwiecie

wysłane przez Mariusz_W

Mareczek napisał(a):

> Spoko, teraz będą robić tunel kolejowy w Łodzi...

I obwodnicę Przecławia, o ile dobrze pamiętam.

wysłane przez wolvo1565 24

Mariusz_W napisał(a):

> Mareczek napisał(a):

> > Spoko, teraz będą robić tunel kolejowy w Łodzi... >  > I obwodnicę Przecławia, o ile dobrze pamiętam.

I jeszcze S3/A6 od węzła Rzęśnica do węzła Tczewska plus węzeł Kijewo ;)

wysłane przez ricardo78 0

MaK napisał(a):

> Mam szczerą nadzieję, że jeśli dojdzie to do skutku, > będzie to przysłowiowym gwoździem do trumny dla tej, > jakże wspaniałej firmy Energopol.

Energopolowi nikt nic nie zrobi.To już nie pierwszy taki przypadek.Powołują wówczas firmę córkę Energopol SC a po zakończeniu robót jest rozwiązywana.Stary numer,już niejedna firma się przejechała

-- Possibly I have seen too much, Hangar 18, I know too much...

Possibly I have seen too much, Hangar 18, I know too much...