Forum

Elementy Jelcza w trzecich drzwiach MAN-a NG313 #1599

zdjęcie
Elementy Jelcza w trzecich drzwiach MAN-a NG313 #1599
Bieda z nędzą. Czy tam ktokolwiek ma poczucie estetyki?
man napisał(a):

> Bieda z nędzą. Czy tam ktokolwiek ma poczucie estetyki?

To nie ma być ładne. Ma być praktyczne.

Na tym forum piszę o swoich zainteresowaniach, nie o pracy.
1
MlodyS53 napisał(a):

> man napisał(a):

> > Bieda z nędzą. Czy tam ktokolwiek ma poczucie estetyki? >  > To nie ma być ładne. Ma być praktyczne.

Kabiny dla kierowców od Jelcza też były praktyczne, a nawet lepsze (bo pasażer nie mógł podejrzeć). Czemu zamawiają przeszklone?? Powinieneś zgłosić firmy do prokuratury za niegospodarność.

-- Intergalactic Proton Powered Electrical Tentacled Advertising Droids

Intergalactic Proton Powered Electrical Tentacled Advertising Droids
Post został wyedytowany przez autora.
Post został wyedytowany przez administratora lub moderatora.
Mareczek napisał(a):

> Kabiny dla kierowców od Jelcza też były praktyczne, a nawet > lepsze (bo pasażer nie mógł podejrzeć). Czemu zamawiają > przeszklone?? Powinieneś zgłosić firmy do prokuratury za > niegospodarność.

Mi akurat nie przeszkadza jak pasażerowie zaglądają. Niemam nic do ukrycia ;)
radunio_szwecja napisał(a):

> Mi akurat nie przeszkadza jak pasażerowie zaglądają. Niemam nic > do ukrycia ;)

Ja też nic do ukrycia nie mam, ale denerwujące jest jak stoisz na pętli, cały autobus pusty a tu wsiadzie starsza pani, usiądzie na "vipach" i gapi się we mnie jak w obrazek. Ani się podrapać po tyłku, czy podłubać w nosie.
volvo napisał(a):

> Ja też nic do ukrycia nie mam, ale denerwujące jest jak stoisz na > pętli, cały autobus pusty a tu wsiadzie starsza pani, usiądzie na > "vipach" i gapi się we mnie jak w obrazek. Ani się podrapać po > tyłku, czy podłubać w nosie.

O to właśnie chodzi, że trafi się jakaś osoba co się lampi na ciebie jakby człowieka nie widziała. A sami przyznacie że nie jest to przyjemne uczucie jak ktoś cały czas was obserwuje i czujecie na sobie ten wzrok.
1
lukaszenko napisał(a):

> O to właśnie chodzi, że trafi się jakaś osoba co się lampi na > ciebie jakby człowieka nie widziała. A sami przyznacie że nie jest > to przyjemne uczucie jak ktoś cały czas was obserwuje i czujecie na > sobie ten wzrok.

Wręcz przeciwnie, lubię jak do mnie ludzie przychodzą popatrzeć. Najlepsza metoda - patrzę się również. Chyba uwielbiam peszyć moich pasażerów. Lubię też: "- za ile pan odjeżdża? - zgodnie z rozkładem za 2 minuty i 34 sekundy". ;)

-- Specjalista ds. transportu Follow me! ;)

Obecnie: Specjalista ds. zadowalania pasażerów w SPA Dąbie, właściciel dwóch sklepów spożywczych ;)
Dawniej: Specjalista ds. transportu Follow me! ;)
Cezar007 napisał(a):

> lukaszenko napisał(a):

Ciach. >  > Wręcz przeciwnie, lubię jak do mnie ludzie przychodzą popatrzeć. > Najlepsza metoda - patrzę się również. Chyba uwielbiam peszyć > moich pasażerów. > Lubię też: > "- za ile pan odjeżdża? > - zgodnie z rozkładem za 2 minuty i 34 sekundy". > ;)

No ale jak sobie np jesz, to chyba niekoniecznie chcesz aby ktoś się na to patrzył :P PS: Mi nie odpowiadasz co do sekundy :(

-- Do po­rozu­miewa­nia się na drodze kierow­cy używają: kierun­kow­skazów, świateł sto­pu i środ­ko­wego palca.

Do po­rozu­miewa­nia się na drodze kierow­cy używają: kierun­kow­skazów, świateł sto­pu i środ­ko­wego palca.
man napisał(a):

> Bieda z nędzą. Czy tam ktokolwiek ma poczucie estetyki?

Apropo estetyki, to imho tego rodzaju zdjęcia nie powinny mieć włączonej funkcji oceniania, bo nie wiadomo co jest tak naprawdę oceniane. Jeden użytkownik może ocenić jakość zdjęcia (które lekko odbiega od przyjętych standardów), inny oceni wspomnianą wyżej w cytacie "estetykę", jeszcze inny zawołtuje po prostu z sentymentu. Taka moja luźna sugestia. :-)

-- 2008, 1410, 2876, 1571

2008, 1410, 2876, 1571
man napisał(a):

> Bieda z nędzą. Czy tam ktokolwiek ma poczucie estetyki?

Nie róbmy wielkiego halo z drobiazgu. Przynajmniej dla mnie jest to bzdet, bo wolę jechać autobusem nieestetycznym niż czekać na następny. Każdy z nas wie, na jakim poziomie jest finansowanie KM. Nie da się zrobić super, pięknie i nowocześnie, a jednocześnie tanio.

-- "I pełno ludzi w każdym wagonie, a w jednym krowy, a w drugim konie." (Julian Tuwim "Lokomotywa")
1

wysłane przez Kacpi 27

Któryś z 159x (bodajże 1594) w trzecich drzwiach posiada również rączkę od drzwi z MANów NL262 170x :D

Do po­rozu­miewa­nia się na drodze kierow­cy używają: kierun­kow­skazów, świateł sto­pu i środ­ko­wego palca.

wysłane przez man 128

Kacpi napisał(a):

> Któryś z 159x (bodajże 1594) w trzecich drzwiach posiada > również rączkę od drzwi z MANów NL262 170x :D

1597 ma jeden z płatów drzwi z NL223 (widać m.in. po naklejce o automacie biletowym) właśnie z taką poręczą.
Jechałem ostatnio 1900 i znalazłem w tylnych drzwiach szybę z jakieś Hybrydy.

SU18 #788 Król Szos
Tosiek napisał(a):
Jechałem ostatnio 1900 i znalazłem w tylnych drzwiach szybę z jakieś Hybrydy.

Skąd wiesz ze niby z Hybrydy?

Na tym forum piszę o swoich zainteresowaniach, nie o pracy.
MlodyS53 napisał(a):
Skąd wiesz ze niby z Hybrydy?

Mam zdjęcie.

SU18 #788 Król Szos
Tosiek napisał(a):
Mam zdjęcie.

Twoje zdjęcie sprawia, że to na pewno drzwi z Hybrydy? Słaba teoria ;).

#TramwajemPoŚwiecie
Post został wyedytowany przez autora.