Forum

Stare zapowiedzi TSów

wysłane przez Kacpi 27

Dobry wieczór, mam pewne pytanie do Was - forumowiczów. Mianowicie - czy komuś na dysku się nie uchowały stare ponagrywane zapowiedzi TSów (m.in używane w 105tkach - wewnątrz jak na zewnątrz tramwaju)? Jeżeli komuś się uchowały - to byłbym bardzo wdzięczny za udostępnienie ich - oczywiście w celu odsłuchania sobie ich i wspomnienia :D

-- Do po­rozu­miewa­nia się na drodze kierow­cy używają: kierun­kow­skazów, świateł sto­pu i środ­ko­wego palca.

Do po­rozu­miewa­nia się na drodze kierow­cy używają: kierun­kow­skazów, świateł sto­pu i środ­ko­wego palca.
Post został wyedytowany przez autora.
Post został wyedytowany przez administratora lub moderatora.

wysłane przez wsad123 6

Kacpi napisał(a):

> ciach

Nie wiem, czy myślimy o tych samych, ale te używane w Swingach to dokładnie te same zapowiedzi, tyle że w lepszej jakości. Gdzieś powinienem mieć nagrania. Daj jakiś kontakt do siebie to podeślę w wolnej chwili.

wysłane przez Kacpi 27

wsad123 napisał(a):

> Kacpi napisał(a):

> > ciach >  > Nie wiem, czy myślimy o tych samych, ale te używane w > Swingach to dokładnie te same zapowiedzi, tyle że w lepszej > jakości. Gdzieś powinienem mieć nagrania. Daj jakiś kontakt > do siebie to podeślę w wolnej chwili.

Tak, myślimy o tych samych!

Poprzez co będzie Ci najłatwiej?

GG: 55329250 Jakby GG średnio wchodziło w grę to pozostaje Facebook :P

-- Do po­rozu­miewa­nia się na drodze kierow­cy używają: kierun­kow­skazów, świateł sto­pu i środ­ko­wego palca.

Do po­rozu­miewa­nia się na drodze kierow­cy używają: kierun­kow­skazów, świateł sto­pu i środ­ko­wego palca.

wysłane przez lukaszenko 16

Kacpi napisał(a):

> Jakby GG średnio wchodziło w grę to pozostaje Facebook :P

Nie myślałem że GG jest jeszcze w użyciu i że tylko ja z niego korzystam, a tutaj zaskoczenie :P

wysłane przez Kacpi 27

lukaszenko napisał(a):

> Kacpi napisał(a):

> > Jakby GG średnio wchodziło w grę to pozostaje Facebook :P >  > Nie myślałem że GG jest jeszcze w użyciu i że tylko ja z niego > korzystam, a tutaj zaskoczenie :P

Życie zaskakuje! :D

-- Do po­rozu­miewa­nia się na drodze kierow­cy używają: kierun­kow­skazów, świateł sto­pu i środ­ko­wego palca.

Do po­rozu­miewa­nia się na drodze kierow­cy używają: kierun­kow­skazów, świateł sto­pu i środ­ko­wego palca.

wysłane przez Mati524

lukaszenko napisał(a):

> Nie myślałem że GG jest jeszcze w użyciu i że tylko ja z niego > korzystam, a tutaj zaskoczenie :P

Skoro myślałeś że tylko ty korzystasz z GG, to po co ci on jest? :D

-- Pozdrawiam :)

Pozdrawiam :)

wysłane przez Tatra108 10

Nie tylko Wy korzystacie. Dla mnie to wciąż jedna z lepszych form kontaktu :D

MPK Olsztyn - zbieranie pasażerów przy kabinie to nasza pasja