Forum

Wszystkich Świętych 2018 - cmentarny raport

Jak co roku okres Wszystkich Świętych oznacza wzmożony ruch pojazdów komunikacji miejskiej w kierunku cmentarzy. Poniżej prezentujemy komunikacyjny cmentarny raport z miasta.
#166+167 8/7 + 15/11 :)

Kiedyś to było, teraz to nie ma.

wysłane przez 333Wojtas333 15

Przyznam szczerze, że to było dobre posunięcie. Autobusy MAXI w zupełności wystarczyły do obsługi A. Czy ewentualnie można spodziewać się takich rozwiązań z okazji innych świąt?

wysłane przez Tatra108 10

Na B też była przynajmniej jedna solówka i nie było jakiejś tragedii. Przeciwnie, wszystkie miejsca były zajęte i tylko kilka osób stało.

MPK Olsztyn - zbieranie pasażerów przy kabinie to nasza pasja

wysłane przez t105n  49

W komunikacie ZDiTM było napisane, że 867 w kierunku Ludowej kursuje przez Kołłątaja, Warcisława i Przyjaciół Żołnierza. Natomiast we wtorek zauważyłem, że nie ma żadnych oznaczeń na tej trasie, natomiast była nalepka "867" na przystanku "Staw Brodowski" w kierunku Komuny Paryskiej, tak jakby 867 kursował w obie strony przez Wilczą, Sczanieckiej i Plater. Jak było naprawdę?

-- "I pełno ludzi w każdym wagonie, a w jednym krowy, a w drugim konie." (Julian Tuwim "Lokomotywa")

wysłane przez Kacpi 27

t105n napisał(a):

> Jak było naprawdę? K. Miarki - Tragutta - Słowackiego - Niemcewicza - Warcisława - Przyjaciół Żołnierza i prosto do Ludowej, a w drodze powrotnej za przystankiem Golisza skręt w komuny, i przez staw brodowski :p

-- Do po­rozu­miewa­nia się na drodze kierow­cy używają: kierun­kow­skazów, świateł sto­pu i środ­ko­wego palca.

Do po­rozu­miewa­nia się na drodze kierow­cy używają: kierun­kow­skazów, świateł sto­pu i środ­ko­wego palca.
862

wysłane przez arko5 30

Na 862 kursował 2752, nie 2852.

wysłane przez Kacpi 27

2999 kursował jako 867/8, miał taki napis gdyż nie było wgranych wyświetlaczy dla 867 :P

Do po­rozu­miewa­nia się na drodze kierow­cy używają: kierun­kow­skazów, świateł sto­pu i środ­ko­wego palca.

wysłane przez Kacpi 27

Widzę, że moje notatki nie poszły na marne i mogły pomóc :)

Do po­rozu­miewa­nia się na drodze kierow­cy używają: kierun­kow­skazów, świateł sto­pu i środ­ko­wego palca.

wysłane przez Moderator 0

Kacpi napisał(a):

> Widzę, że moje notatki nie poszły na marne i mogły pomóc > :)

Jak najbardziej przydały się, aczkolwiek kilka błędów się w nie wkradło, np. dwa wozy podane jako 59/2 tego samego dnia.

moderator@mkm.szczecin.pl

wysłane przez Kacpi 27

Moderator napisał(a):

>  > Jak najbardziej przydały się, aczkolwiek kilka błędów się > w nie wkradło, np. dwa wozy podane jako 59/2 tego samego dnia. Jak 2 wozy? 59/1 #1060 59/2 #1656 58/2 #1952

Komis głosi, że tak wygląda podział brygad na 58+59 w weekend :p

-- Do po­rozu­miewa­nia się na drodze kierow­cy używają: kierun­kow­skazów, świateł sto­pu i środ­ko­wego palca.

Do po­rozu­miewa­nia się na drodze kierow­cy używają: kierun­kow­skazów, świateł sto­pu i środ­ko­wego palca.

wysłane przez Moderator 0

Kacpi napisał(a):

> Jak 2 wozy? > 59/1 #1060 > 59/2 #1656 > 58/2 #1952 >  > Komis głosi, że tak wygląda podział brygad na 58+59 w weekend > :p

Faktycznie tak jest. Zatem informacja została uzupełniona.

moderator@mkm.szczecin.pl

wysłane przez Kacpi 27

Czuję się trochę zapomniany w liście autorów :P

Do po­rozu­miewa­nia się na drodze kierow­cy używają: kierun­kow­skazów, świateł sto­pu i środ­ko­wego palca.

wysłane przez Michal105N

Ma ktoś może zdjęcia Solarisa #1100 z 1.11?

wysłane przez Koszalinianin

Michal105N napisał(a):

> Ma ktoś może zdjęcia Solarisa #1100 z 1.11?

Może moje pytanie będzie bezsensowne ale jestem ciekawe dlaczego akurat tego wozu :p