Forum

1011+1012

wysłane przez fan004 86

Mam takie pytanie. Jak codziennie przejeżdżam koło Zajezdni Golęcin to czasami (na torze nr 2) w głębi hali dostrzegam Konstal 105Na 1011+1012. Piszę, bo już kilka razy widziałem ten pojazd, i jestem pewien, że to on. W KT jest on już wykreślony, na linie nie wyjeżdża. Po co w takim razie stoi w zajezdni? Ktoś coś wie, wyjaśni?

#TramwajemPoŚwiecie

wysłane przez Karton_03 91

fan004 napisał(a):

> Mam takie pytanie. Jak codziennie przejeżdżam koło > Zajezdni Golęcin to czasami (na torze nr 2) w głębi hali > dostrzegam Konstal 105Na 1011+1012. Piszę, bo już kilka > razy widziałem ten pojazd, i jestem pewien, że to on. W KT > jest on już wykreślony, na linie nie wyjeżdża. Po co w > takim razie stoi w zajezdni? Ktoś coś wie, wyjaśni?

W KT widać, że wycofany. Ale cuda mogą się zdarzyć...

-- „Na naszej ulycy świeci słońce!” - mówi Sofronow

Na całym świecie źle się dzieje, koledzy...

wysłane przez fan004 86

Karton_03 napisał(a):

> W KT widać, że wycofany. Ale cuda mogą się zdarzyć...

Cuda cudami, a ja poważnie jestem ciekawy. Bo 1021+1022 też skreślony i nie widać go więc pewnie można sie nim ogolić, 762+763 jeździ prawie codziennie (co mnie cieszy, bo lubię te 105-ki). A co się z tym składem dzieje bardzo bym chciał wiedzieć...

#TramwajemPoŚwiecie

wysłane przez Olo07

Może do czegoś służy, ostatnio w zajezdni widziałem klucze do 1011 oraz 1021

-- Autobusy to moje życie

wysłane przez Mati524

fan004 napisał(a):

> Cuda cudami, a ja poważnie jestem ciekawy. Bo 1021+1022 też > skreślony i nie widać go więc pewnie można sie nim ogolić, > 762+763 jeździ prawie codziennie (co mnie cieszy, bo lubię te > 105-ki). A co się z tym składem dzieje bardzo bym chciał > wiedzieć...

Może robi za dawce części?

-- Pozdrawiam :)

Pozdrawiam :)

wysłane przez torwid  67

fan004 napisał(a):

A co się z tym składem dzieje bardzo bym chciał > wiedzieć...

Na najbliższej sesji są planowane zmiany w budżecie. Wg mojej wiedzy TS mają dostać 5,9 mln na modernizację taboru. Na pewno kilka Tatr, ale z tego, co wiem pilnie potrzebny jest kolejny wagon techniczny. Może będą przerabiać, bo o takich planach ktoś na Klonowica wspominał...

-- Przełożony ma ZAWSZE rację, niestety...

Przełożony ma ZAWSZE rację, niestety...

wysłane przez fan004 86

torwid napisał(a):

> Na najbliższej sesji są planowane zmiany w budżecie. Wg mojej > wiedzy TS mają dostać 5,9 mln na modernizację taboru. Na pewno > kilka Tatr, ale z tego, co wiem pilnie potrzebny jest kolejny wagon > techniczny. Może będą przerabiać, bo o takich planach ktoś na > Klonowica wspominał...

Uuu to ciekawe. Golęcińskie techniki faktycznie troche lat już mają. Ale w takim razie po co im doczepa 1012? Raczej z niej holownika nie zrobią, no chyba, że jakąś piaskarkę ale nie wiem szczerze czy tak się da ;)

#TramwajemPoŚwiecie