Forum

#2802 R.I.P

wysłane przez Vlogus123 8

Dzisiaj o godzinie 18:30 autobus Solaris Urbino 12 2802 na przystanku Kolorowych Domów zaczął się palić. Pojazd ten jechał na linii 97 w kierunku Dąbia Osiedle. Więc zapalmy dla niego znicze.
Post został wyedytowany przez autora.

wysłane przez BatiX  14

Davidek10 napisał(a):
Dzisiaj o godzinie 18:30 autobus Solaris Urbino 12 2802 na przystanku Kolorowych Domów zaczął się palić. Pojazd ten jechał na linii 97 w kierunku Dąbia Osiedle. Więc zapalmy dla niego znicze.

Żywym ogniem? A nie pękł np. przewód jakiś z płynem chłodniczym i nie popłynął po czymś gorącym?

wysłane przez Mar321 0

BatiX napisał(a):
Żywym ogniem? A nie pękł np. przewód jakiś z płynem chłodniczym i nie popłynął po czymś gorącym?

Raczej to drugie. Przechodziłem obok około 18:40 i w zasadzie poza tym, że DAF się szykował do holowania, a klapa silnika była otwarta, nic szczególnego nie było widać. Zrobiłem zdjęcie telefonem, ale że niczego ciekawego nie ujęło to nie ma sensu wrzucać.

wysłane przez KMSzczecin 10

BatiX napisał(a):
Żywym ogniem? A nie pękł np. przewód jakiś z płynem chłodniczym i nie popłynął po czymś gorącym?

Usterka układu chłodzenia, żaden pożar. Będzie jeździł dalej.

Nie pytaj mnie o nic, wiem tyle co ty ;)

wysłane przez t105n  49

Davidek10 napisał(a):
Dzisiaj o godzinie 18:30 autobus Solaris Urbino 12 2802 na przystanku Kolorowych Domów zaczął się palić. Pojazd ten jechał na linii 97 w kierunku Dąbia Osiedle. Więc zapalmy dla niego znicze.

Poczekaj! #1904 palił się znacznie mocniej, a jednak wciąż jeździ.

wysłane przez lukaszenko 16

t105n napisał(a):
Poczekaj! #1904 palił się znacznie mocniej, a jednak wciąż jeździ.

A 1595 pali się regularnie co jakiś czas, i też jeździ ;P

wysłane przez MlodyS53 78

t105n napisał(a):
Poczekaj! #1904 palił się znacznie mocniej, a jednak wciąż jeździ.

Ale 2802 się nie palił!!!

Na tym forum piszę o swoich zainteresowaniach, nie o pracy.