Forum

Poważnie wyglądający wypadek na placu Grunwaldzkim

zdjęcie
Poważnie wyglądający wypadek na placu Grunwaldzkim
Według uszkodzeń widocznych na zdjęciu, wagon nie będzie prawdopodobnie odbudowany.

PKS Szczecin - STOP masowych kasacji i kupowania szrotu z BVG Berlina.
Post został wyedytowany przez administratora lub moderatora.
kasper1 napisał(a):
Według uszkodzeń widocznych na zdjęciu, wagon nie będzie prawdopodobnie odbudowany.

Rozmawiałeś z uszkodzeniami?

Na tym forum piszę o swoich zainteresowaniach, nie o pracy.
kasper1 napisał(a):
Według uszkodzeń widocznych na zdjęciu, wagon nie będzie prawdopodobnie odbudowany.

Gratuluję poziomu ekspertyzy.
333Wojtas333 napisał(a):
Gratuluję poziomu ekspertyzy.

Według mnie to jest czas kiedy za takie coś powinny lecieć bany, a w najlepszym przypadku czerwone kartki.
lukaszenko napisał(a):
Według mnie to jest czas kiedy za takie coś powinny lecieć bany, a w najlepszym przypadku czerwone kartki.

Bez przesady, ale nie nam to oceniać. W każdym razie jak się czyta takie wypowiedzi (ta pierwsza rzecz jasna) to niech autor potem nie ma pretensji o to, że potem tworzą się takie komentarze i mało kto będzie traktował poważnie takie opinie.
Post został wyedytowany przez autora.
lukaszenko napisał(a):
Według mnie to jest czas kiedy za takie coś powinny lecieć bany, a w najlepszym przypadku czerwone kartki.

W wypadku Kasperka to już można zaliczyć jako recydywę.

Na całym świecie źle się dzieje, koledzy...
Karton_03 napisał(a):
W wypadku Kasperka to już można zaliczyć jako recydywę.

Abstrahując od pierwszego wpisu (brak słów), może jednak zechcą naprawić ten wagon, skoro są braki taborowe w pojedynczym taborze. Oczywiście jeśli uszkodzenia pozwolą na naprawę.
Post został wyedytowany przez administratora lub moderatora.
Ikarus 280 napisał(a):
Abstrahując od pierwszego wpisu (brak słów), może jednak zechcą naprawić ten wagon, skoro są braki taborowe w pojedynczym taborze. Oczywiście jeśli uszkodzenia pozwolą na naprawę.

Tramwaj to nie seicento czy inne uno żeby od razu kasować.
kasper1 napisał(a):
Według uszkodzeń widocznych na zdjęciu, wagon nie będzie prawdopodobnie odbudowany.

Nie będzie odbudowany wagon, który po wypadku samodzielnie zjechał do zajezdni? Mocno wątpię.
1