Forum

Pytanie

wysłane przez Vlogus123 8

Moi drodzy, mam nietypowe pytanie. Jestem fanem tej strony i chciałbym się zapytać jakie jest najstarsze zdjęcie na tej stronie. Piszcie w komentarzach. Pozdrawiam! Davidek10

wysłane przez Kanarek 58

Davidek10 napisał(a):
Moi drodzy, mam nietypowe pytanie. Jestem fanem tej strony i chciałbym się zapytać jakie jest najstarsze zdjęcie na tej stronie. Piszcie w komentarzach. Pozdrawiam! Davidek10

Zależy czy najstarsze jako najwcześniej zrobione czy jako najwcześniej dodane ;)

Pozdrawiam :-)

wysłane przez MQ ?

Kanarek napisał(a):
Zależy czy najstarsze jako najwcześniej zrobione czy jako najwcześniej dodane ;)

Najwcześniej dodane będzie to: https://www.mkm.szczecin.pl/zdjecia/1101940046/102na-626-przed-zajezdnia-niemierzyn
Najwcześniej wykonanego raczej nie da się określić.

wysłane przez Michal 2

MQ napisał(a):
Najwcześniej dodane będzie to: https://www.mkm.szczecin.pl/zdjecia/1101940046/102na-626-przed-zajezdnia-niemierzyn
Najwcześniej wykonanego raczej nie da się określić.

A jaka data dodania i data zrobienia zdjęcia, jak już pytamy ? ;)

Szczeciński SZYBKI Tramwaj może być rzeczywiście SZYBKI, tylko pod warunkiem, że nie zatrzyma się ani razu na Gdańskiej. Inaczej, wszystko zostanie po staremu...

wysłane przez MQ ?

Michal napisał(a):
A jaka data dodania i data zrobienia zdjęcia, jak już pytamy ? ;)

Zdjęcie zostało dodane 1.12.2004. A data wykonania – jak widać – nie jest znana (tzn. autor pewnie zna, natomiast nie została nigdzie zapisana w serwisie).

wysłane przez Arek Dynamo 0

MQ napisał(a):
Zdjęcie zostało dodane 1.12.2004. A data wykonania – jak widać – nie jest znana (tzn. autor pewnie zna, natomiast nie została nigdzie zapisana w serwisie).

Tylko czy chodzi o 1 grudnia, czy 12 stycznia?

wysłane przez MQ ?

Arek Dynamo napisał(a):
Tylko czy chodzi o 1 grudnia, czy 12 stycznia?

No bez przesady, nie jesteśmy w USA.

wysłane przez Arek Dynamo 0

MQ napisał(a):
No bez przesady, nie jesteśmy w USA.

Owszem nie :) no ale napisane jest to tak, jakby 1 grudnia 2004 roku Niemierzyn nadal funkcjonował :D

wysłane przez arko5 30

Arek Dynamo napisał(a):
Owszem nie :) no ale napisane jest to tak, jakby 1 grudnia 2004 roku Niemierzyn nadal funkcjonował :D

Przepraszam, ale się wtrące: Gdzie tak jest napisane?
Wyraźnie odpowiedziano Ci że zdjęcie zostało dodane 1.12.2004 i nie wiadomo kiedy zostało zrobione. Czy data dodania zdjęcia to jest data zrobienia zdjęcia? Co w tych pojęciach jest niezrozumiałe?
Post został wyedytowany przez autora.

wysłane przez Michal 2

arko5 napisał(a):
Przepraszam, ale się wtrące: Gdzie tak jest napisane?
Wyraźnie odpowiedziano Ci że zdjęcie zostało dodane 1.12.2004 i nie wiadomo kiedy zostało zrobione. Czy data dodania zdjęcia to jest data zrobienia zdjęcia? Co w tych pojęciach jest niezrozumiałe?

To ja też się wtrącę, żebys zwrócił uwagę, że to już pisze inny użytkownik. Ja zadałem pierwotne pytanie w ramach mojej wrodzonej ciekawości o datę, ale do USA (mimo kwarantanny) poleciał już kto inny ;)
A piszesz, jakbyś to mi odpowiadał. ;)

Szczeciński SZYBKI Tramwaj może być rzeczywiście SZYBKI, tylko pod warunkiem, że nie zatrzyma się ani razu na Gdańskiej. Inaczej, wszystko zostanie po staremu...