Forum

Prawdziwa legenda szczecińskich ulic

zdjęcie
Prawdziwa legenda szczecińskich ulic
zbyt mało ocen, aby obliczyć średnią

wysłane przez Niko3ek 5

Wow! To jeździło jeszcze liniowo po Arkońskiej po jej przebudowie?! W szoku jestem 🤭
1
Niko3ek napisał(a):
Wow! To jeździło jeszcze liniowo po Arkońskiej po jej przebudowie?! W szoku jestem 🤭

Ten odcinek był wyremontowany bodajże w 2012 roku.

"W Piśmie nie napisano: nie będziesz wciskał gazu do deski.":D
3
Niko3ek napisał(a):
Wow! To jeździło jeszcze liniowo po Arkońskiej po jej przebudowie?! W szoku jestem 🤭

Na 80 dość często można było to Volvo spotkać (mam nadzieję, że to nie były przypadkowe sytuacje gdy je mijałem) ;).

#TramwajemPoŚwiecie
3
fan004 napisał(a):
Na 80 dość często można było to Volvo spotkać (mam nadzieję, że to nie były przypadkowe sytuacje gdy je mijałem) ;).

O ile pamięć mnie nie myli to jeszcze podczas przebudowy obecnego odcinka Arkońskiej często pojawiały się Volvo, pewnie z racji tego, że lepiej radziły sobie w takich warunkach niż niskopodłogowe autobusy.
7
333Wojtas333 napisał(a):
O ile pamięć mnie nie myli to jeszcze podczas przebudowy obecnego odcinka Arkońskiej często pojawiały się Volvo, pewnie z racji tego, że lepiej radziły sobie w takich warunkach niż niskopodłogowe autobusy.

Przez dłuższy okres czasu w 2018 roku, to na 80ce jeździły tylko i wyłącznie Volva jeżdżące po przebudowywanej wówczas części Arkońskiej.
8