Forum

Przebudowa torowiska na ulicy Wyszyńskiego – stan na 23.08.2020

zdjęcie
Przebudowa torowiska na ulicy Wyszyńskiego – stan na 23.08.2020
Szybko im idzie skoro już tory położyli. :p
Arek Dynamo napisał(a):
Szybko im idzie skoro już tory położyli. :p

No a na co mieli Twoim zdaniem czekać? Od początku zamknięcia całego torowiska mijają za chwilę 2 miesiące. ;)
Post został wyedytowany przez autora.
Pepe napisał(a):
No a na co mieli Twoim zdaniem czekać? Od początku zamknięcia całego torowiska mijają za chwilę 2 miesiące. ;)

Czekać to na nic nie muszą, aczkolwiek w Stargardzie mijają miesiące i nic się od rozpoczęcia remontu dworca i tunelu samochodowego nie zmieniło, mijają miesiące i żadnych postępów na terenie stargardzkiego dworca, ani nowych torów, ani wydłużonego przejścia do ZCP i ani wyremontowanego tunelu łączącego ulicę Wyszyńskiego ze Szczecińską
Arek Dynamo napisał(a):
Czekać to na nic nie muszą, aczkolwiek w Stargardzie mijają miesiące i nic się od rozpoczęcia remontu dworca i tunelu samochodowego nie zmieniło, mijają miesiące i żadnych postępów na terenie stargardzkiego dworca, ani nowych torów, ani wydłużonego przejścia do ZCP i ani wyremontowanego tunelu łączącego ulicę Wyszyńskiego ze Szczecińską

Fakt. Ostatnio jechałem z Koszalina to zastanowiło mnie, że prace na dworcu wyglądają dokładnie tak samo jak w połowie czerwca. Dzięki za potwierdzenie moich przypuszczeń. Na szczęście w Reptowie i Choszcznie trochę idą do przodu.
1
Pepe napisał(a):
Fakt. Ostatnio jechałem z Koszalina to zastanowiło mnie, że prace na dworcu wyglądają dokładnie tak samo jak w połowie czerwca. Dzięki za potwierdzenie moich przypuszczeń. Na szczęście w Reptowie i Choszcznie trochę idą do przodu.

W Stargardzie prace zostały jakiś czas temu wstrzymane, ponieważ znaleziono dwie rzeczy, których nie było na planach budowy, a tak teraz trochę się tam dzieje. Wiem, bo tam mieszkam.
2
Arek Dynamo napisał(a):
Szybko im idzie skoro już tory położyli. :p

Równe trzy miesiące już działają to nie wiem czy tak szybko. A jest jeszcze druga część do zrobienia.

"W Piśmie nie napisano: nie będziesz wciskał gazu do deski.":D
bartez napisał(a):
Równe trzy miesiące już działają to nie wiem czy tak szybko. A jest jeszcze druga część do zrobienia.

Ale druga część, jak sądzę, nie będzie kolidowała z ruchem tramwajów do Turkusowej.
t105n napisał(a):
Ale druga część, jak sądzę, nie będzie kolidowała z ruchem tramwajów do Turkusowej.

Wg mnie nie będzie żadnych częściowych odbiorów / uruchomień torowisk przy MD. Gdy będą robić tę drugą część to ruch kołowy będzie przeniesiony na jezdnię północną. Nie uruchomią tramwaju na Turkusową. tym bardziej, że prace kontynuacyjne będą zaraz przy ułożonych zwrotnicach i krzyżownicach.