Forum

Hybryda widziana od tyłu

zdjęcie
Hybryda widziana od tyłu

wysłane przez bartez 336

Po co publikuje się takie zdjęcia? Hybryda na Kołłątaja to żadne zjawisko, kadr beznadziejny, a ocenianie wyłączone, bo chyba byłoby poniżej 2.

"W Piśmie nie napisano: nie będziesz wciskał gazu do deski.":D
15

wysłane przez stochu 2

bartez napisał(a):
Po co publikuje się takie zdjęcia? Hybryda na Kołłątaja to żadne zjawisko, kadr beznadziejny, a ocenianie wyłączone, bo chyba byłoby poniżej 2.

Nie było mnie na KOMISie przez dłuższy czas, więc może to głupie pytanie, ale kiedyś była zasada niewrzucania zdjęć z Kołłątaja, Basenu Górniczego itd., chyba że miało jakąś wartość dokumentacyjną. Coś się w tej kwestii zmieniło?
6
stochu napisał(a):
Nie było mnie na KOMISie przez dłuższy czas, więc może to głupie pytanie, ale kiedyś była zasada niewrzucania zdjęć z Kołłątaja, Basenu Górniczego itd., chyba że miało jakąś wartość dokumentacyjną. Coś się w tej kwestii zmieniło?

Tosiek może. Ostatnio zostało odrzucone zdjęcie znajomego, ponieważ było "nieostre". To zwykły efekt po pomniejszeniu rozmiaru zdjęcia, ostrość była na właściwym poziomie. Wytrzymaliśmy miesiąc, wracamy do starych nawyków. Antek potrafi zrobić nawet przystępne zdjęcie, ale nie wszystko powinno być akceptowane. Zwłaszcza przy tym, jak dobre zdjęcia są odrzucane.
15

wysłane przez kwgpp 1

bartez napisał(a):
Po co publikuje się takie zdjęcia? Hybryda na Kołłątaja to żadne zjawisko, kadr beznadziejny, a ocenianie wyłączone, bo chyba byłoby poniżej 2.

Ja podejrzewam, że tytuł z hybrydą była dla zmyłki i Tosiek chciał pokazać kontrast pomiędzy nowoczesnym kartonem a obłupanym peronem 63 pamiętającym czasy Jelczy. Swoją drogą hybryda fajnie wyszła przechylona w lewo (porównanie do psa sikającego na peron haha) jakby to fajnie wykadrować to jeszcze by coś z tego było.
1

wysłane przez fan004 86

kwgpp napisał(a):
Ja podejrzewam, że tytuł z hybrydą była dla zmyłki i Tosiek chciał pokazać kontrast pomiędzy nowoczesnym kartonem a obłupanym peronem 63 pamiętającym czasy Jelczy. Swoją drogą hybryda fajnie wyszła przechylona w lewo (porównanie do psa sikającego na peron haha) jakby to fajnie wykadrować to jeszcze by coś z tego było.

Taa... jeszcze szkoda, że tak dużo nieba jest na górze fotografii. Chmury przecie każdy widział, a spękane płytki na Kołłątaja to prawdziwy rarytas dla oczu - każdą możnaby pół dnia oglądać ;).

#TramwajemPoŚwiecie
3
fan004 napisał(a):
Taa... jeszcze szkoda, że tak dużo nieba jest na górze fotografii. Chmury przecie każdy widział, a spękane płytki na Kołłątaja to prawdziwy rarytas dla oczu - każdą możnaby pół dnia oglądać ;).

Niemieckie chodniki po których stąpali SSmani
1

wysłane przez fan004 86

AutobusemxSzczecin napisał(a):
Niemieckie chodniki po których stąpali SSmani

Obawiam się, że w czasach niemieckich stał tam jeszcze kwartał kamienic, jak i na cały obecnym "Manhattanie", więc za dużo miejsca do stąpania nie było. Ale znam kilka osób które powiedziałyby twoje zdanie z powagą w głosie ;D.

#TramwajemPoŚwiecie
2

wysłane przez KMSzczecin 10

No to już jest nowy poziom. Myślałem, że gorzej niż było nie będzie i się nie da. A jednak się da... i jeszcze chamsko wyłączone ocenianie, by knota przepchnąć jako "dokumentalne". Śmiech na sali...

W wątku, w którym opisałem ten problem była mowa o tym, żeby podrzucić rady jak robić zdjęcia - z tego co widziałem, były w komentarzach pod niektórymi zdjęciami Tośka. Jak widać, się do nich nie zastosował, a trafiające tu zdjęcia reprezentują coraz niższy poziom naszej galerii. Czy tak musi być dalej?

Nie pytaj mnie o nic, wiem tyle co ty ;)
Post został wyedytowany przez autora.
19

wysłane przez Wojtek 24

KMSzczecin napisał(a):
No to już jest nowy poziom. Myślałem, że gorzej niż było nie będzie i się nie da. A jednak się da... i jeszcze chamsko wyłączone ocenianie, by knota przepchnąć jako "dokumentalne". Śmiech na sali...

Ale jaki masz problem z tymi zdjęciami?! Może nie są one jakieś profesjonalne, dlatego ja wychodzę z założenia, że zobaczyłem i przewijam dalej. To nie jest mój Serwis, nie dokładam do niego ani złotówki to dlaczego mam się przejmować tym, że są tu zdjęcia kiepskiej jakości. Jak odpowiada to Administracji to niech sobie będą.

wysłane przez AutobusemxSzczecin 13

Wojtek napisał(a):
Ale jaki masz problem z tymi zdjęciami?! Może nie są one jakieś profesjonalne, dlatego ja wychodzę z założenia, że zobaczyłem i przewijam dalej.

Ale w takim razie dlaczego lepsze zdjęcia są odrzucane?
6

wysłane przez KMSzczecin 10

Wojtek napisał(a):
Ale jaki masz problem z tymi zdjęciami?! Może nie są one jakieś profesjonalne, dlatego ja wychodzę z założenia, że zobaczyłem i przewijam dalej. To nie jest mój Serwis, nie dokładam do niego ani złotówki to dlaczego mam się przejmować tym, że są tu zdjęcia kiepskiej jakości. Jak odpowiada to Administracji to niech sobie będą.

Ty się nie przejmujesz, a ja już tak. Mimo wszystko jakieś standardy przynajmniej tu były. Może i Ty sobie zignorujesz te zdjęcia, bo masz to gdzieś, a większość użytkowników chce dbać o poziom naszej galerii i jest takiego samego zdania co ja

Nie pytaj mnie o nic, wiem tyle co ty ;)
7

wysłane przez bartez 336

Wojtek napisał(a):
Jak odpowiada to Administracji to niech sobie będą.

Żeby się nie okazało, że poza Administracją zostanie garstka użytkowników.

"W Piśmie nie napisano: nie będziesz wciskał gazu do deski.":D
8