Forum

Skład Tatr pędzi przez zaśnieżoną „wannę”

zdjęcie
Skład Tatr pędzi przez zaśnieżoną „wannę”
zbyt mało ocen, aby obliczyć średnią
Czy tylko ja widzę, że pantograf w 146 jest opuszczony?

Na całym świecie źle się dzieje, koledzy...
3
Karton_03 napisał(a):
Czy tylko ja widzę, że pantograf w 146 jest opuszczony?

Tak, jest opuszczony

SU18 #788 Król Szos Na Zabytek
SU18,75#2200 Pod Palnik
Tosiek napisał(a):
Tak, jest opuszczony

To przez izolator? Przejazd przez izolator powinien odbyć się "na luzie" czyli bez pobierania prądu, ale pantografu opuszczać Noe trzeba. No chyba że ten tego wymaga?
rivx napisał(a):
To przez izolator? Przejazd przez izolator powinien odbyć się "na luzie" czyli bez pobierania prądu, ale pantografu opuszczać Noe trzeba. No chyba że ten tego wymaga?

Tajne / poufne

Na tym forum piszę o swoich zainteresowaniach, nie o pracy.
2
MlodyS53 napisał(a):
Tajne / poufne

Może tramwaje zazdroszczą pociągom mostu na Regalicy? :P
3
MlodyS53 napisał(a):
Tajne / poufne

Jeśli tajne lub poufne to nie bardzo widzę sens tej wypowiedzi, -1. Następnym razem będzie urlop.
2
Administracja napisał(a):
Jeśli tajne lub poufne to nie bardzo widzę sens tej wypowiedzi, -1. Następnym razem będzie urlop.

Tajne / poufne ponieważ to tak naprawdę nie ma prawa wyjść w grono Miłośników i miłośników. Jeden zrozumie i zamknie morde, a drugi będzie latał i klepał ozorem.

Opuściłem patyk, bo tak jest łatwiej. Mam nadzieję, że teraz temat został wyczerpany.

Kiedyś to było, teraz to nie ma.
2
Sebek821 napisał(a):
Tajne / poufne ponieważ to tak naprawdę nie ma prawa wyjść w grono Miłośników i miłośników. Jeden zrozumie i zamknie morde, a drugi będzie latał i klepał ozorem.

Wiemy dlaczego Mlody napisał to co napisał. Tym bardziej powinien po prostu odpuścić post, by nie drążyć tematu. Niczego nie wniósł, ale spowodował przedłużenie zagadnienia zainicjowanego przez użytkownika Karton_03.
Post został wyedytowany przez administratora lub moderatora.