Forum

Kwiecień powitał nas nowymi liniami w szczecińskiej siatce połączeń

zdjęcie
Kwiecień powitał nas nowymi liniami w szczecińskiej siatce połączeń
zbyt mało ocen, aby obliczyć średnią
A kto focił? Kwiecień :)

Na tym forum piszę o swoich zainteresowaniach, nie o pracy.
6
MlodyS53 napisał(a):
A kto focił? Kwiecień :)

Kwiecień w kwietniu witał nowe linie

Pozdrawiam :-)
6
Kanarek napisał(a):
Kwiecień w kwietniu witał nowe linie

Pomijając kwestię zasadności tych postów powyżej (priv nie działa?), to jednego i drugiego proszę o kończenie zdań kropkami. Po raz kolejny. Nastepnym razem urlop.
3
Administracja napisał(a):
Pomijając kwestię zasadności tych postów powyżej (priv nie działa?), to jednego i drugiego proszę o kończenie zdań kropkami. Po raz kolejny. Nastepnym razem urlop.

Nie przypominam sobie, aby była mi o to zwracana uwaga wcześniej, ale dobrze - zastosuję się.

Pozdrawiam :-)
2
Kanarek napisał(a):
Nie przypominam sobie, aby była mi o to zwracana uwaga wcześniej, ale dobrze - zastosuję się.

Tak to prawda, Tobie nie zwracaliśmy uwagi w formie postu, ale wystarczy, że liczymy w pamięci.

https://www.mkm.szczecin.pl/forum/post/6064e9bc05fd4/re-heyki
Administracja napisał(a):
Tak to prawda, Tobie nie zwracaliśmy uwagi w formie postu, ale wystarczy, że liczymy w pamięci.

https://www.mkm.szczecin.pl/forum/post/6064e9bc05fd4/re-heyki

A ja nie liczę w pamięci, bo takich rzeczy zwyczajnie nie zauważam. Zdarzają się na tym forum o wiele poważniejsze błędy językowe (lub jak w moim przypadku) interpunkcyjne i przechodzi się obok nich obojętnie. Nie chcę kwestionować pracy administracji, ale czy brak kropki na końcu zdania jest powodem do wszczęcia dyskusji i zawieszenia użytkownika?

Pozdrawiam :-)
8
Administracja napisał(a):
Pomijając kwestię zasadności tych postów powyżej (priv nie działa?), to jednego i drugiego proszę o kończenie zdań kropkami. Po raz kolejny. Nastepnym razem urlop.

Mam nadzieję, że to kolejny żart primaaprilisowy... Czepiać się takich elementów to już zdecydowana przesada.

Nie pytaj mnie o nic, wiem tyle co ty ;)
8