Forum

2474

wysłane przez kasper1 50

Czy ktoś z was wie co się dzieje z tym autobusem? Bo na stronie www bezpiecznyautobus.gov.pl wóz #2474 nie ma ważnych badań technicznych.

PKS Szczecin - STOP masowych kasacji i kupowania szrotu z BVG Berlina.

wysłane przez Vlogus123 8

kasper1 napisał(a):
Czy ktoś z was wie co się dzieje z tym autobusem? Bo na stronie www bezpiecznyautobus.gov.pl wóz #2474 nie ma ważnych badań technicznych.

Po pierwsze, chyba ktoś Ci mówił kiedyś, że czasami tego typu strony nie są często aktualizowane i źródło może być nie wiarygodne. Podobnie było z Solarisem jak się nie mylę #776, to też według strony nie miał aktualnych badań technicznych, a w rzeczywistości miał. A po drugie, jeśli masz na myśli czemu go dawno nie widujesz, to może bądź łaskawy i zajrzyj w historię tego wozu, kiedy ostatnio jeździł. Naprawdę te dosłownie 4 kliknięcia nie zaszkodzą, a wręcz przeciwne uzyskają odpowiedzi na twoje pytania. Pozdrawiam ;)
Post został wyedytowany przez autora.
8

wysłane przez t105n  49

Vlogus123 napisał(a):
Naprawdę te dosłownie 4 kliknięcia nie zaszkodzą, a wręcz przeciwne uzyskają odpowiedzi na twoje pytania.

No niekoniecznie 4 kliknięcia, bo do info, kiedy konkretny wóz był na linii, czasem bardzo długo trzeba się dokopywać.
1

wysłane przez Olo07

t105n napisał(a):
No niekoniecznie 4 kliknięcia, bo do info, kiedy konkretny wóz był na linii, czasem bardzo długo trzeba się dokopywać.

Tabor->SPA Dąbie->2474

wysłane przez MlodyS53 78

t105n napisał(a):
No niekoniecznie 4 kliknięcia, bo do info, kiedy konkretny wóz był na linii, czasem bardzo długo trzeba się dokopywać.

1. Zakładka tabor.
2. Wpisz numer taborowy i zaznacz autobusy.
3. Kliknij pojazd 2474
4. Scroll i jest.

Na tym forum piszę o swoich zainteresowaniach, nie o pracy.
3

wysłane przez t105n  49

MlodyS53 napisał(a):
1. Zakładka tabor.
2. Wpisz numer taborowy i zaznacz autobusy.
3. Kliknij pojazd 2474
4. Scroll i jest.

Co innego miałem na myśli. Jesli chcę sprawdzić, kiedy wóz 1108 ostatni raz był na linii, to jednak muszę daleko kopać. W powyższy sposób jedynie sprawdzę, że wóz istnieje i jego dane.

wysłane przez fan004 86

t105n napisał(a):
Co innego miałem na myśli. Jesli chcę sprawdzić, kiedy wóz 1108 ostatni raz był na linii, to jednak muszę daleko kopać. W powyższy sposób jedynie sprawdzę, że wóz istnieje i jego dane.

Dowiesz się tego dokładnie tak jak ci podano. Po kliknięciu w numer taborowy pojazdu zjeżdżasz na dół strony, a tam znajdujesz obsługę linii. I tak na przykład wspomniany wóz 2474 ostatni raz pojawił się na linii 61 26 lutego. Oczywiście wszystko zależy od tego czy pojazd zalogował się do systemu lub został dopisany ręcznie.

#TramwajemPoŚwiecie
3

wysłane przez t105n  49

fan004 napisał(a):
Dowiesz się tego dokładnie tak jak ci podano. Po kliknięciu w numer taborowy pojazdu zjeżdżasz na dół strony, a tam znajdujesz obsługę linii.

Dzięki za wyjaśnienie! Tego punktu nie zrobiłem.
1

wysłane przez Bebe Tosiek

t105n napisał(a):
Co innego miałem na myśli. Jesli chcę sprawdzić, kiedy wóz 1108 ostatni raz był na linii, to jednak muszę daleko kopać. W powyższy sposób jedynie sprawdzę, że wóz istnieje i jego dane.

Obecnie stoi w zajezdni w kąciku (ostatni raz go tam widziałem w marcu). Ostatnio też szukałem 1108 czy już wrócił do ruchu. Ale okazuje się że nadal tam stoi. Ale większy problem jest z 1953, który nie jeździ już od ponad 2 lat , który nie ma informacji o ważnym badaniu technicznym i informacji o ważnej polisie. A 1108 nie posiada informacji o ważnym przeglądzie.
Post został wyedytowany przez autora.
Post został wyedytowany przez administratora lub moderatora.

wysłane przez LagunaGrandtour 105

Tosiek788 napisał(a):
Ale większy problem jest z 1953, który nie jeździ już od ponad 2 lat , który nie ma informacji o ważnym badaniu technicznym i informacji o ważnej polisie.

Ale już ze dwa czy trzy tygodnie temu zabrali go z miejsca postojowego i chyba przywracają go do życia.
3

wysłane przez lukaszenko 16

LagunaGrandtour napisał(a):
Ale już ze dwa czy trzy tygodnie temu zabrali go z miejsca postojowego i chyba przywracają go do życia.

Kilkukrotnie miał już takie wycieczki z "umieralni" na warsztat i z powrotem, także jak wyjedzie o własnych siłach kiedyś to będzie można otrąbić sukces.
6

wysłane przez Bebe Tosiek

kasper1 napisał(a):
Czy ktoś z was wie co się dzieje z tym autobusem? Bo na stronie www bezpiecznyautobus.gov.pl wóz #2474 nie ma ważnych badań technicznych.

Ostatni raz na linii 26.02.2021 (jakby kogoś interesowało to na 61/7) tyle na razie wiem.
3