Forum

Jeden z czterech pomalowanych autobusów piętrowych PKS Szczecin

zdjęcie
Jeden z czterech pomalowanych autobusów piętrowych PKS Szczecin
Uprzedzając ewentualne komentarze i wyścigi pt. „kto pierwszy sfotografuje danego piętrusa”. Zdjęcie zostało przyjęte tylko i wyłącznie jako ciekawostka. Autobusy piętrowe zostały dodane do Księgi Taborowej bez uzgodnienia z Administracją. Nie chcemy jednak niweczyć czyjejś pracy i ślęczenia nad komputerem, dlatego je zostawiamy. Generalnie unikaliśmy (z bardzo drobnymi wyjątkami) dodawania autobusów PKS nie obsługujących na co dzień (regularnie) linii ZDiTM i nadal trzymamy się tego stanowiska.
Post został wyedytowany przez administratora lub moderatora.
1
Temat został poruszony na forum, więc administracja mogła się do niego odnieść.
arko5 napisał(a):
Temat został poruszony na forum, więc administracja mogła się do niego odnieść.

Temat został poruszony na forum już po tym, gdy pojazdy zostały dodane do księgi taborowej. Ja osobiście bym je po prostu usunął.
Post został wyedytowany przez autora.
1
Jestem na tak.
MQ napisał(a):
Temat został poruszony na forum już po tym, gdy pojazdy zostały dodane do księgi taborowej. Ja osobiście bym je po prostu usunął.

Nie wiadomo gdzie wylądują. Są miejskie z założenia więc powinny zostać.
Dużo wozów nie w FG jest, a nie jeżdżą na liniach ZDiTM.

Na tym forum piszę o swoich zainteresowaniach, nie o pracy.
9
arko5 napisał(a):
Temat został poruszony na forum, więc administracja mogła się do niego odnieść.

To było w wątku "dla żółtych". Tutaj jest informacja dla wszystkich.

#TramwajemPoŚwiecie

wysłane przez Bebe Tosiek

Moim Zdaniem zdjęcie powinno mieć oznaczenie zielone, i po kłopocie, tak samo powinno być ze zdjęciami z wnętrz z bulwaru Elbląskiego z mojego poprzedniego konta. Przepraszam że ruszam ten temat po tak długim czasie.
Post został wyedytowany przez autora.

wysłane przez Kanarek 58

Tosiek788 napisał(a):
Moim Zdaniem zdjęcie powinno mieć oznaczenie zielone, i po kłopocie, tak samo powinno być ze zdjęciami z wnętrz z bulwaru Elbląskiego z mojego poprzedniego konta. Przepraszam że ruszam ten temat po tak długim czasie.

Jakim kłopocie? Twoje zdjęcie było zrobione "nielegalnie" dlatego dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników.

Pozdrawiam :-)
1

wysłane przez man1995 55

Kanarek napisał(a):
Jakim kłopocie? Twoje zdjęcie było zrobione "nielegalnie" dlatego dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników.

Skoro zdjęcie jest "nielegalne" i zostało dodane tylko jako ciekawostka to może lepiej poczekać i dodać aby takie nie "zza płotu"?

wysłane przez Kanarek 58

man1995 napisał(a):
Skoro zdjęcie jest "nielegalne" i zostało dodane tylko jako ciekawostka to może lepiej poczekać i dodać aby takie nie "zza płotu"?

Ale ja nie mówię o zdjęciu pod którym toczy się dyskusja, a o tym: https://www.mkm.szczecin.pl/zdjecia/1601909389/wnetrze-10485

Pozdrawiam :-)

wysłane przez Bebe Tosiek

Kanarek napisał(a):
Ale ja nie mówię o zdjęciu pod którym toczy się dyskusja, a o tym: https://www.mkm.szczecin.pl/zdjecia/1601909389/wnetrze-10485

To zdjęcie jest żółte a powinno być zielone

wysłane przez LagunaGrandtour 105

Tosiek788 napisał(a):
tak samo powinno być ze zdjęciami z wnętrz z bulwaru Elbląskiego z mojego poprzedniego konta

Antek, to był zabieg zastosowany dla twojego "bezpieczeństwa", żeby nikt z zewnątrz sobie tak o tego nie zobaczył. Jak drzwi do cudzego domu są otwarte, to też wchodzisz jak gdyby nigdy nic? ;)
13