Forum

#759

wysłane przez kasper1 50

Mam takie pytanie. Czy to prawda, że według instagramowego profilu o SPPK ostatni MAN NG313 został wycofany?

PKS Szczecin - STOP masowych kasacji i kupowania szrotu z BVG Berlina.

wysłane przez Szczeciński_mkm 8

kasper1 napisał(a):
Mam takie pytanie. Czy to prawda, że według instagramowego profilu o SPPK ostatni MAN NG313 został wycofany?

Aktualnie ma zbitą szybę w drugim członie z niewiadomych przyczyn, a co dalej z nim będzie tego nie wiem
Post został wyedytowany przez autora.

wysłane przez bartez 336

kasper1 napisał(a):
Mam takie pytanie. Czy to prawda, że według instagramowego profilu o SPPK ostatni MAN NG313 został wycofany?

No jeżeli to jest ich prawdziwy profil i tak piszą to chyba oczywiste?

"W Piśmie nie napisano: nie będziesz wciskał gazu do deski.":D

wysłane przez LagunaGrandtour 105

Z tą prawdziwością to bym był ostrożny.
Chyba, że mówimy o innych profilach.
1

wysłane przez Mati524

LagunaGrandtour napisał(a):
Z tą prawdziwością to bym był ostrożny.
Chyba, że mówimy o innych profilach.

Nie ma czegoś takiego jak oficjalny profil instagramowy zajezdni SPPK. Jakiś kierowca sobie założył i tyle.

A co do wycofania 759 to prawda. Chcą i tak kupić używki, (gdzie 759 by i tak poszedł na złom) więc doszli do wniosku, że im się nie opłaca go naprawiać.

Pozdrawiam :)
Post został wyedytowany przez autora.
3

wysłane przez Luke_Police  163

Mati524 napisał(a):
A co do wycofania 759 to prawda. Chcą i tak kupić używki, (gdzie 759 by i tak poszedł na złom) więc doszli do wniosku, że im się nie opłaca go naprawiać.

Otwarcie ofert w przetargu na używki ma być lada moment (bodajże 23.08, jeśli dobrze słyszałem). Widocznie już wiadomo, że jakieś oferty wpłynęły. Takie wozy jak #759 i #770-772 i tak skazane są na wycofanie po ewentualnej dostawie autobusów używanych, więc wcześniejsze wycofanie uszkodzonego pojazdu #759 nie powinno nikogo dziwić.

Technik serwisu :)
1

wysłane przez kasper1 50

Luke_Police napisał(a):
Otwarcie ofert w przetargu na używki ma być lada moment (bodajże 23.08, jeśli dobrze słyszałem). Widocznie już wiadomo, że jakieś oferty wpłynęły.

Niestety dzisiaj przetarg na kilka sztuk używanych autobusów przegubowych został unieważniony. Podaje to strona www.sppk.pl.

PKS Szczecin - STOP masowych kasacji i kupowania szrotu z BVG Berlina.

wysłane przez MlodyS53 78

kasper1 napisał(a):
Niestety dzisiaj przetarg na kilka sztuk używanych autobusów przegubowych został unieważniony. Podaje to strona www.sppk.pl.

No to kierowcy wezmą tablice w rękę a pasażerowie za nimi na pieszo po trasie linii.
Nie martw się. Coś wymyślą.

Na tym forum piszę o swoich zainteresowaniach, nie o pracy.
3

wysłane przez Bebe Tosiek

kasper1 napisał(a):
Niestety dzisiaj przetarg na kilka sztuk używanych autobusów przegubowych został unieważniony. Podaje to strona www.sppk.pl.

Może "Turki" będą na dłużej, chyba że SPPK rostrzygnie kolejny przetarg