Forum

#1108

wysłane przez MikoSPAD 7

Witam mam pytanie odnośnie Solaris-a Urbino 12 #1108. Ostatnio był widziany niecałe 3 lata temu na linii, a na forum nie ma przyczyny lub informacji z powodem nie wyjazdu lub awarii. Jeśli ktoś coś wie chętnie zapraszam do dyskusji .

wysłane przez LagunaGrandtour 105

MikoSPAD_2861 napisał(a):
Ostatnio był widziany niecałe 3 lata temu na linii,

Jak już to dwa lata temu, a dokładniej w styczniu 2020 ;) Pewnie niesprawny czeka na lepsze czasy, tak jak to było z wozem #1953 - również miał ponad dwuletnią przerwę.
Dodatkowo pojazd ma ważną polisę OC do 16.05.2022 oraz ostatnie pozytywne badanie techniczne odbyło się 26.05.2020, czyli musiał być w ruchu te 1,5 roku temu, przynajmniej teoretycznie.
Post został wyedytowany przez autora.
1

wysłane przez MikoSPAD 7

LagunaGrandtour napisał(a):
Jak już to dwa lata temu, a dokładniej w styczniu 2020 ;) Pewnie niesprawny czeka na lepsze czasy, tak jak to było z wozem #1953 - również miał ponad dwuletnią przerwę.
Dodatkowo pojazd ma ważną polisę OC do 16.05.2022 oraz ostatnie pozytywne badanie techniczne odbyło się 26.05.2020, czyli musiał być w ruchu te 1,5 roku temu, przynajmniej teoretycznie.

Dziękuję bardzo za odpowiedź.

Zostawię wątek może ktoś jeszcze będzie szukać pytania na temat wozu.

wysłane przez Pepe 235

MikoSPAD_2861 napisał(a):
Witam mam pytanie odnośnie Solaris-a Urbino 12 #1108. Ostatnio był widziany niecałe 3 lata temu na linii, a na forum nie ma przyczyny lub informacji z powodem nie wyjazdu lub awarii. Jeśli ktoś coś wie chętnie zapraszam do dyskusji .

Mikołaj, a nie łaska odgrzebać wątek, w którym zresztą uczestniczyłeś? Jesteś pewien, że należy zakładać kolejny?
https://www.mkm.szczecin.pl/forum/615ddf8d212fc/1108?expand=1
6

wysłane przez MikoSPAD 7

Pepe napisał(a):
Mikołaj, a nie łaska odgrzebać wątek, w którym zresztą uczestniczyłeś? Jesteś pewien, że należy zakładać kolejny?
https://www.mkm.szczecin.pl/forum/615ddf8d212fc/1108?expand=1

Zawsze mogłeś odrzucić wątek i zwrócić mi uwagę na prywatnej wiadomości żebym napisał to na starszym wątku.
Post został wyedytowany przez autora.
1

wysłane przez Pepe 235

MikoSPAD_2861 napisał(a):
Zawsze mogłeś odrzucić wątek i zwrócić mi uwagę na prywatnej wiadomości żebym napisał to na starszym wątku.

Serio? A nie siedzę 24h na KOMIS-ie i nie czyham kiedy Mikołaj będzie próbował przepchnąć swój podwójny wątek. Akceptował to ktoś, kto nie pamiętał, że taki wątek już był.
5

wysłane przez MikoSPAD 7

Pepe napisał(a):
Serio? A nie siedzę 24h na KOMIS-ie i nie czyham kiedy Mikołaj będzie próbował przepchnąć swój podwójny wątek. Akceptował to ktoś, kto nie pamiętał, że taki wątek już był.

To już nie mój problem że KTOŚ był nie ogarnięty w wątkach i naprawdę daruj sobie już tą dyskusje, która jest tylko zaczepką bo szanownemu panu nie podoba się nowy wątek, wiesz co? Najlepiej usuń wątek i może napiszmy to jeszcze raz i marnujmy swój czas na starszym wątku, bo widzę że bardzo cię to boli że piszemy tutaj.
PS. Będę pamiętał żeby sprawdzić czy jakiś wątek nie istniał przed założeniem nowym :)
Post został wyedytowany przez autora.

wysłane przez Pepe 235

MikoSPAD_2861 napisał(a):
To już nie mój problem że KTOŚ był nie ogarnięty w wątkach i naprawdę daruj sobie już tą dyskusje, która jest tylko zaczepką

Przede wszystkim nie jest to żadną moją zaczepką, tylko zasadą, która obowiązuje tu przynajmniej od 16 lat. Wypadałoby ją po prostu w miarę szanować bo przestrzegała ją przez szereg lat znakomita większość użytkowników.

MikoSPAD_2861 napisał(a):
Będę pamiętał żeby sprawdzić czy jakiś wątek nie istniał przed założeniem nowym :)

Wszyscy będziemy zadowoleni.
Post został wyedytowany przez autora.
6