Forum

„No to się napracowałem”

zdjęcie
„No to się napracowałem”

wysłane przez wierzchuX −3

Skutki kupowania 17 letnich wozów. Gratulacje PKS Szczecin :)
5
wierzchuX napisał(a):
Skutki kupowania 17 letnich wozów. Gratulacje PKS Szczecin :)

Nie tylko w PKS wozy się palą, więc z tymi gratulacjami to bym poczekał.
14

wysłane przez wierzchuX −3

Tego mi nie zarzucisz, że wozy pks są szczególnie podatne na jakiekolwiek uszkodzenia lub awarie. podam na przykładzie ostatnich paru tygodni: kilka zastępstw za starą linię 105, rezerwa za 241, dzisiejszy pożar, dzisiejsza kraksa przy Wilczej. Jakby ktoś się postarał to wymieniłby jeszcze kilka zdarzeń...

wysłane przez Pepe 235

wierzchuX napisał(a):
Tego mi nie zarzucisz, że wozy pks są szczególnie podatne na jakiekolwiek uszkodzenia lub awarie. podam na przykładzie ostatnich paru tygodni: kilka zastępstw za starą linię 105, rezerwa za 241, dzisiejszy pożar, dzisiejsza kraksa przy Wilczej. Jakby ktoś się postarał to wymieniłby jeszcze kilka zdarzeń...

Wjazd osobówki w tył autobusu PKS uważasz za winę po stronie zajezdni? Chłopie, co to jest za przykład?

PS. Radzę przyłożyć się do interpunkcji bo pójdziesz na urlop.
15

wysłane przez wierzchuX −3

wjazd osobówki w autobus uznałem za podatność tych autobusów na kraksy czego oczywiście nie należy brac dosłownie. I nie pisz mi tu do czego się przykładać a do czego nie, okej?

wysłane przez Pepe 235

wierzchuX napisał(a):
wjazd osobówki w autobus uznałem za podatność tych autobusów na kraksy czego oczywiście nie należy brac dosłownie. I nie pisz mi tu do czego się przykładać a do czego nie, okej?

Ok. Bilet na urlop internetowo czy w kasie?
16

wysłane przez Man ng 17

wierzchuX napisał(a):
Tego mi nie zarzucisz, że wozy pks są szczególnie podatne na jakiekolwiek uszkodzenia lub awarie. podam na przykładzie ostatnich paru tygodni: kilka zastępstw za starą linię 105, rezerwa za 241, dzisiejszy pożar, dzisiejsza kraksa przy Wilczej. Jakby ktoś się postarał to wymieniłby jeszcze kilka zdarzeń...

Nie tylko w PKSie jest problem z awariami. ;>
2