Forum

Nieczęsto można spotkać Solarisa tej generacji na linii do Pomorzan

zdjęcie
Nieczęsto można spotkać Solarisa tej generacji na linii do Pomorzan
Nie rozumiem trochę tytułu, przecież na 53 często jeździ IV generacja...
6
Mati1234 napisał(a):
Nie rozumiem trochę tytułu, przecież na 53 często jeździ IV generacja...

Nawet dziś widziałem "kartona" na 53, więc jest to również moim zdaniem kolejny w ostatnim czasie nietrafiony tytuł zdjęcia.
8
maciekos95 napisał(a):
Nawet dziś widziałem "kartona" na 53, więc jest to również moim zdaniem kolejny w ostatnim czasie nietrafiony tytuł zdjęcia.

Czasem zastanawiając się na tytułem zdjęcia nachodzi mnie myśl: Czy nie mógłby być on opcjonalny przy dodawaniu zdjęcia ? Nie zawsze mamy pomysł, jak zatytułować foto, a nieraz zdarza się, że jest on poprawiany przez moderatora galerii przed dodaniem.
szaszlyk20 napisał(a):
Czasem zastanawiając się na tytułem zdjęcia nachodzi mnie myśl: Czy nie mógłby być on opcjonalny przy dodawaniu zdjęcia

Opcjonalny to znaczy co masz na myśli? Żeby dodawać zdjęcia bez tytułu czy może - żeby admini czy moderatorzy myśleli nad tytułami za Was? Większość poprawek obecnie to drobne błędy stylistyczne typu pks-u czy Klonowicy, ale niestety je także widać. Plagą jest używanie (także przez Ciebie) nieprawidłowego cudzysłowu, mimo tego, że od prawie 3 lat nagminnie poprawiamy " ... " na „ ... ” .
Post został wyedytowany przez autora.
2
Pepe napisał(a):
Opcjonalny to znaczy co masz na myśli?

Zakładam, że chodzi o możliwość wstawienia zdjęcia po prostu bez tytułu. Nie ukrywam, że jestem za. Czasami naprawdę ciężko jest coś wymyśleć, albo nawet przekombinować, tak jak tu, gdzie w ogóle zapomniałem o istnieniu linii 53.
Aczkolwiek takie wstawianie zdjęć bez niczego też mogłoby być średnim pomysłem - i tu jest trochę inna propozycja, może użytkownik mógłby wybrać czy zechce wstawić zdjęcie z tytułem, czy może bez, ale wtedy musiałby uzupełnić krótki opis
(trochę wzorem TWB).

Stargard is my city
Mój serwer discord: https://discord.gg/QKTbZRCkBS
6
szaszlyk20 napisał(a):
Czasem zastanawiając się na tytułem zdjęcia nachodzi mnie myśl: Czy nie mógłby być on opcjonalny przy dodawaniu zdjęcia ?

Nie ma i nie będzie takiej możliwości.
Jak był wypadek na placu Szyrockiego to jeździły dwa kartony. Wcześniej też dość często je widywałem.

Pozdrawiam :-)
3