Forum

„Monachijczyk” za chwilę obsłuży przystanek „Podjuchy”

zdjęcie
„Monachijczyk” za chwilę obsłuży przystanek „Podjuchy”
zbyt mało ocen, aby obliczyć średnią
W pewnym momencie, jeden z lepiej utrzymanych wozów w SPAD. Ciekawe jak jest teraz.

Na tym forum piszę o swoich zainteresowaniach, nie o pracy.
6
MlodyS53 napisał(a):
W pewnym momencie, jeden z lepiej utrzymanych wozów w SPAD. Ciekawe jak jest teraz.

Z tego co wiem, to ma stałego właściciela, ale wątpię, że dalej znajduje się w czołówce.
Man ng napisał(a):
Z tego co wiem, to ma stałego właściciela, ale wątpię, że dalej znajduje się w czołówce.

2872 jest bardzo zadbanym monachijczykiem i jednym z bardziej zadbanych wozów.
Vlogus123 napisał(a):
2872 jest bardzo zadbanym monachijczykiem i jednym z bardziej zadbanych wozów.

Pytanie dotyczyło 2972, nie 2872.
3
Kawoszek napisał(a):
Pytanie dotyczyło 2972, nie 2872.

Chodziło mi, że też się znajduje w czołówce.
MlodyS53 napisał(a):
W pewnym momencie, jeden z lepiej utrzymanych wozów w SPAD. Ciekawe jak jest teraz.

Jakiś czas temu został porysowany podczas skręcania w ulicę mierniczą na Dąbiu, a poza tym to wnętrze wygląda w miarę dobrze i jest dość zadbany.
Mcarkcel napisał(a):
Jakiś czas temu został porysowany podczas skręcania w ulicę mierniczą na Dąbiu, a poza tym to wnętrze wygląda w miarę dobrze i jest dość zadbany.

Wizualka to pryszcz. Pytanie jak się prowadzi, w jakim stanie jest zawieszenie i hamulce itd itd

Na tym forum piszę o swoich zainteresowaniach, nie o pracy.
3

wysłane przez Cezar007 2

Fajnie spojrzeć w drugą stronę, zawsze widzę jedynie to, co autor zdjęcia ma za plecami :D
Aczkolwiek, raz w życiu jechałem przegubem tędy pod prąd, z niewielką pomocą Nadzoru Ruchu ;)

Obecnie: Specjalista ds. zadowalania pasażerów w SPA Dąbie, właściciel dwóch sklepów spożywczych ;)
Dawniej: Specjalista ds. transportu Follow me! ;)