Forum

Zamiast Ikarusa...

zablokowany
zdjęcie
Zamiast Ikarusa...
zbyt mało ocen, aby obliczyć średnią

wysłane przez (użytkownik usunięty)

hmm czy za kazdym razem jak na 73 pojawi sie volvo bedziemy raczeni zdj tego fenomenu :> nudne to juz sie zrobiło do tego zdj sa dosc kiepskiej jakosci jak dla mnie .

wysłane przez mmm

Showdown napisał(a):

> hmm czy za kazdym razem jak na 73 pojawi sie volvo bedziemy > raczeni zdj tego fenomenu To nie fenomen to normalne zdjęcie jakich w KOMISie setki.

> nudne to juz sie zrobiło do tego A kto ci każe ogłądac i komentować.

> zdj sa dosc kiepskiej jakosci jak dla mnie. A skąd wiesz, że to zdjęcie dla ciebie. A co do jakości jak na noc i nieoświetloną leśną ulice to zdjęcie jest dobre.

wysłane przez (użytkownik usunięty)

> > > nudne to juz sie zrobiło do tego > A kto ci każe ogłądac i komentować.

Nikt ale mam prawo do swojego zdania > > > zdj sa dosc kiepskiej jakosci jak dla mnie. > A skąd wiesz, że to zdjęcie dla ciebie. A co do jakości jak na > noc i nieoświetloną leśną ulice to zdjęcie jest dobre.

No nie mówie ze dla mnie ale mam prawo je skomentowac jak wyzwjej napisałem mam prawo do swojego zdania .

--- Nawet w szkole tak idealnie nie musze pisac. Leczcie sie ludzie z administracji !!!!!!!

A ci co sie juz lecza chwała wam za to :)

wysłane przez Administracja 0

Showdown napisał(a):

> --- > Nawet w szkole tak idealnie nie musze pisac. Leczcie sie ludzie > z administracji !!!!!!! > > A ci co sie juz lecza chwała wam > za to :)

Prosimy o uporanie się z tą stopką ponieważ przekracza zwyczajowe cztery linie. Długie sygnatury rozjeżdzają się postach w momencie kiedy drzewo na forum jest już bardzo rozbudowane, wówczas z takiego 5 linikjowego podpisu łatwo tworzy się 3 czy 4 kolejne wersy. Niektórzy z odwiedzających Komis w dalszym ciągu zmuszeni są do płacenia za modem i będziemy walczyć z bzdurnym rozciąganiem forum, dublowaniem wątków czy zapełnianiem go nic nie wnoszącymi treściami.

wysłane przez Jacek

Showdown napisał(a):

> nudne to juz sie zrobiło do tego > zdj sa dosc kiepskiej jakosci jak dla mnie .

No rzeczywiście, 1/3 galerii to same rezerwy na 73, ż**** się chcę od tego, nieprawdaż? Co do samej jakości to nikt nie każe oglądać tych zdjęć panie M21 :>

--- Po prostu Volvo :)

wysłane przez (użytkownik usunięty)

> No rzeczywiście, 1/3 galerii to same rezerwy na 73, ż**** się > chcę od tego, nieprawdaż?

ekhm no srko sadzisz ze 1/3 to niech ci bedzie

Co do samej jakości to nikt nie każe > oglądać tych zdjęć panie M21 :>

No pewnie ze nie . Ale lubie patrzec jak cos ciekawego sie trafi . A ty Jacus nie lubisz krytyki no nie ?? Ale za to Volvo ma dusze no nie. >

--- Volvo z Klonowicy też ma tylko 4 okna jak Many 312 z berlina ;)

wysłane przez (użytkownik usunięty)

Showdown napisał(a):

> hmm czy za kazdym razem jak na 73 pojawi sie volvo bedziemy

A czy za każdym razem kiedy przeglądasz tę stronę będziemy raczeni twoimi fenomenalnymi postami?

> raczeni zdj tego fenomenu :> nudne to juz sie zrobiło do tego

Mi też się nudne zrobiło czytanie tych błenduf ortograficznych.

> zdj sa dosc kiepskiej jakosci jak dla mnie .

to traktuj ze to zdjęcie jest dla innych - tak ciężko?

--- Volvo ponad reszte busów :)

wysłane przez konjo 4

Showdown napisał(a):

> hmm czy za kazdym razem jak na 73 pojawi sie volvo bedziemy > raczeni zdj tego fenomenu

Hmm, jak byś nie wiedział to obecnie dąbskie Volvo występujące na innej linii zwykłej niż 55/61/77/81 JEST fenomenem, no ale żeby to zaobserwować trzeba poruszać się przez Basen Górniczy.

--- I guess some things never change.

So never mind the darkness.

wysłane przez (użytkownik usunięty)

> ciach No i co nie mozna miec swojego zdania jak dla mnie za duzo zdj 73 w nocy do tego jak Jacus zrobi zdjecie za dnia to mu reke usciskam . Zreszta wy dodajecie kazdy shit na glaerie ale to wasz biznes. A ja zdanie nie zmienie za duzo tego . A i tak na koniec ;) wiedzaiłem ze zaczniesie wkurzac nerwoei ludzi jestescie :)

--- Volvo z Klonowicy też ma tylko 4 okna jak Many 312 z berlina ;)

wysłane przez piotrek

Showdown napisał(a):

> No i co nie mozna miec swojego zdania jak dla mnie za duzo zdj 73 > w nocy do tego jak Jacus zrobi zdjecie za dnia to mu reke > usciskam .

Pora żebym ja coś powiedział. Znajdź mi drugie zdjęcie na KOMISie na linii 73 w nocy, a oficjalnie Cie przeprosze za to zdjęcie.

> Zreszta wy dodajecie kazdy shit na glaerie ale to wasz > biznes.

Nie każdy. Te czasy już dawno odeszły.

A ja zdanie nie zmienie za duzo tego . A i tak na koniec > ;) wiedzaiłem ze zaczniesie wkurzac nerwoei ludzi jestescie :)

Dzięki uprzejmości użytkowników KOMIS znajduje się już na nowym serwerze. Mamy 1gb miejsca - wiec możemy publikować dużo zdjęć.

--- http://www.rogacki.szczecin.pl

wysłane przez (użytkownik usunięty)

> Pora żebym ja coś powiedział. Znajdź mi drugie zdjęcie na KOMISie > na linii 73 w nocy, a oficjalnie Cie przeprosze za to zdjęcie.

Hm jakis dziwnym trafem znikneło :> .Pamientam było i to tez dosc marnej jakosci .Ale skoro tamto znikneło to sorki za całą akcje .Serdecznie przeraszam . >

--- Volvo z Klonowicy też ma tylko 4 okna jak Many 312 z berlina ;)

wysłane przez piotrek

Showdown napisał(a):

> Hm jakis dziwnym trafem znikneło :>

U nas nic nie znika - poprostu jest usuwane.

> Pamientam było i to tez dosc > marnej jakosci

Pamięć Cie nie myli.

.Ale skoro tamto znikneło to sorki za całą akcje > .Serdecznie przeraszam .

Nie ma problemu. Ja poprostu kasuje złe zdjęcia. Jezeli jakieś było za długo to przez moje niedopatrzenie.

--- http://www.rogacki.szczecin.pl
Czy usuwanie osieroconych znaków cytowania (">") oraz zbędnych wolnych linii stanowi aż tak poważny problem, żeby tego z uporem maniaka nie robić?

wysłane przez konjo 4

Showdown napisał(a):

> No i co nie mozna miec swojego zdania jak dla mnie za duzo zdj 73 > w nocy do tego jak Jacus zrobi zdjecie za dnia to mu reke > usciskam .

Tak, a Jacuś podbnie jak Ty ma wielki wpływ na to kiedy zepsuje się jakiś bus i zostanie wysłana rezerwa. Może poproś SPAD, żeby następnym razem zepsuło im się coś np. na 84 o 9:20? :> Dziś padł Jelcz 120 i wyjechał na linię 65 dawno nie goszczący tam Volviak, i co jakby ktoś sfocił to też byś miał pretensje, że to był akurat kurs koło 19:30, a nie w samo południe? Może poproś zaprzyjaźnionego motorniczego/kierowce, żeby strzelił np. ustawioną stłuczkę, oczywiście w idealnych warunkach i broń boże pod słońce, bo przecież zdjęcia musimy mieć perfekcyjne w każdym calu...

--- I guess some things never change.

So never mind the darkness.

wysłane przez Phobos 17

> Zreszta wy dodajecie kazdy shit na glaerie ale to wasz > biznes.

Tak! KOMIS to taki zlepek shitów - umieszczamy najgorsze zdjęcia i pozwalamy użytkownikom nie potrafiącym czytać i pisać na uczestnictwo w forum. A powyżej jest tego najlepszy przykład.

Chcesz się czepiać? Zacznij od siebie. Napisz choćby jednego poprawnego posta. Chcesz się czepiać galerii? Umieść w niej 390 zdjęć tak jak Jacek. Albo nie - umieść choćby jedno w Sandboxie, poprawnie wypełniając formularze. Krytykować jest łatwo, ale co ciekawe osoby najlepsze w krytykowaniu zazwyczaj nie mają efektów własnej pracy do zaoferowania.

> A ja zdanie nie zmienie za duzo tego .

My też nie zmienimy zdania - w dalszym ciągu będziemy się upierać przy poprawności pisania postów.

> A i tak na koniec > ;) wiedzaiłem ze zaczniesie wkurzac nerwoei ludzi jestescie :)

I kto to mówi? Osoba, która żąda usunięcia konta, bo ktoś jej zwrócił uwagę, a później rejestruje się jeszcze raz? Osoba, która do adminów KOMISu na GG mówi, że są p***** bo dali czerwoną kartkę? Osoba, która w stopce umieszcza tekst, że admini powinni się leczyć? Żenada...

--- Brak najnowszych informacji na mój temat jest spowodowany Twoją absencją w Piekle

Masz prawo odmówić odpowiedzi na ten post. Bez względu, czy z tego prawa skorzystasz - wszystko co napiszesz może być wykorzystane przeciwko tobie.

wysłane przez Piotr

Showdown napisał(a):

> hmm czy za kazdym razem jak na 73 pojawi sie volvo bedziemy > raczeni zdj tego fenomenu :> nudne to juz sie zrobiło do tego > zdj sa dosc kiepskiej jakosci jak dla mnie .

czepiasz sie i nic więcej :), a już na pewno nie znasz się na fotografii-zdjęcie nie jest rozmazane, ziarnistość jest minimalna-zresztą przy nocnych zdjęciach ziarno zawsze moze występować, bo przeważnie stosuje się wtedy wyższą czułość ISO>400 no chyba, że masz statyw i Twój obiekt nie zmienia pozycji, wtedy możesz stosować długie naświetlanie przy niższej czułości, ostrość na tym zdjęciu jest poprawna.

wysłane przez piotrek

Ponieważ stwierdzam, że KOMIS nie jest forum fotograficznym, a już chyba wszystko (poza nawiązaniem do KM) zostało powiedziane, dalsza dyskusja w tym wątku nie ma sensu.