Forum

Zamiast Ikarusa...

zablokowany
zdjęcie
Zamiast Ikarusa...
zbyt mało ocen, aby obliczyć średnią

wysłane przez Phobos 17

> Zreszta wy dodajecie kazdy shit na glaerie ale to wasz > biznes.

Tak! KOMIS to taki zlepek shitów - umieszczamy najgorsze zdjęcia i pozwalamy użytkownikom nie potrafiącym czytać i pisać na uczestnictwo w forum. A powyżej jest tego najlepszy przykład.

Chcesz się czepiać? Zacznij od siebie. Napisz choćby jednego poprawnego posta. Chcesz się czepiać galerii? Umieść w niej 390 zdjęć tak jak Jacek. Albo nie - umieść choćby jedno w Sandboxie, poprawnie wypełniając formularze. Krytykować jest łatwo, ale co ciekawe osoby najlepsze w krytykowaniu zazwyczaj nie mają efektów własnej pracy do zaoferowania.

> A ja zdanie nie zmienie za duzo tego .

My też nie zmienimy zdania - w dalszym ciągu będziemy się upierać przy poprawności pisania postów.

> A i tak na koniec > ;) wiedzaiłem ze zaczniesie wkurzac nerwoei ludzi jestescie :)

I kto to mówi? Osoba, która żąda usunięcia konta, bo ktoś jej zwrócił uwagę, a później rejestruje się jeszcze raz? Osoba, która do adminów KOMISu na GG mówi, że są p***** bo dali czerwoną kartkę? Osoba, która w stopce umieszcza tekst, że admini powinni się leczyć? Żenada...

--- Brak najnowszych informacji na mój temat jest spowodowany Twoją absencją w Piekle

Masz prawo odmówić odpowiedzi na ten post. Bez względu, czy z tego prawa skorzystasz - wszystko co napiszesz może być wykorzystane przeciwko tobie.
Zamiast Ikarusa... · 18 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Zamiast Ikarusa... · 18 lat temu · mmm
Re: Zamiast Ikarusa... · 18 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Zamiast Ikarusa... · 18 lat temu · Jacek
Re: Zamiast Ikarusa... · 18 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Zamiast Ikarusa... · 18 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Zamiast Ikarusa... · 18 lat temu · konjo 
Re: Zamiast Ikarusa... · 18 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Zamiast Ikarusa... · 18 lat temu · piotrek
Re: Zamiast Ikarusa... · 18 lat temu · (użytkownik usunięty)
Re: Zamiast Ikarusa... · 18 lat temu · piotrek
Re: Zamiast Ikarusa... · 18 lat temu · konjo 
Re: Zamiast Ikarusa... · 18 lat temu · Phobos
Re: Zamiast Ikarusa... · 18 lat temu · Piotr
Koniec · 18 lat temu · piotrek