Forum

Tragiczny wypadek

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło ok. godz. 9:40 przy wjeździe do Szczecina. Po zderzeniu samochodu osobowego ze składem 105N 667+647 kierowca zginął na miejscu.

wysłane przez Piotr

Samochód wygląda masakrycznie :( co on tam robił na torowisku?

wysłane przez LLUZNIAK

Piotr napisał(a):

> Samochód wygląda masakrycznie :( co on tam robił na > torowisku?

I o której miało miejsce to zdarzenie?

wysłane przez (użytkownik usunięty)

okolo 10

wysłane przez m31 (gość)

Ile ten tramwaj musiał na godzine jechac ze tak ten samochód wyglada

wysłane przez (użytkownik usunięty)

i tez jest wazne ile na godzine jechal samochod a ponoc niemalo...

wysłane przez Administracja 0

Maciek napisał(a):

> i tez jest wazne ile na godzine jechal samochod a ponoc niemalo...

Gdzie są znaki cytowania i dlaczego nie zaczynasz nowej myśli korzystając z opcji odpowiedz?

wysłane przez konjo  4

Administracja napisał(a):

> Maciek napisał(a):

> > i tez jest wazne ile na godzine jechal samochod a ponoc niemalo... > > Gdzie są znaki cytowania i dlaczego nie zaczynasz nowej myśli > korzystając z opcji odpowiedz?

Oczywiście chodzi o opcję dodaj nowy komentarz :)

--- Right next door to hell.

So never mind the darkness.

wysłane przez Robert 5

Administracja napisał(a):

> > Gdzie są znaki cytowania i dlaczego nie zaczynasz nowej myśli > korzystając z opcji odpowiedz?

Piłeś coś? :-P A gdzie miałyby tam się pojawić owe znaki cytowania, skoro nic nie było cytowane? :-O Kontynuacja zaś myśli o prędkości pojazdów w chwili wypadku nie jest wszak rozpoczęciem nowej myśli. Więcej opanowania życzę. :-]

wysłane przez konjo  4

Robert napisał(a):

> Piłeś coś? :-P

No niestety muszę zawieść wszystkich: nie. Nie wszystko musi się w tym kraju kręcić wokół alkoholu. :/

> A gdzie miałyby tam się pojawić owe znaki cytowania, skoro nic nie było > cytowane? :-O > Kontynuacja zaś myśli o prędkości pojazdów w chwili wypadku nie jest > wszak rozpoczęciem nowej myśli.

Jest to oczywiście ewidentna pomyłka której nie zauważyłem, ponieważ post miał się odnosić do m31 i jego odpowiedzi będącej w istocie kolejnym pytaniem nie związanej z wypowiedziami poprzedników, niestety pojawił się jedno oczko niżej i niesłusznie grom spadł na Maćka. Wobec M31 był zastosowany środek dyscyplinujący za dużą dozę dowolności w formie pisanych postów, tak więc nie ma co do tego tematu wracać. A Maćka należy przeprosić i zrehabilitować w tym przypadku, co też niniejszym czynię.

> Więcej opanowania życzę. :-]

Z opanowaniem jest w porządku, gorzej ze zwykłym przemęczeniem z niewyspania . Nigdy też nie aspirowałem do tytułu nieomylnego, tak więc wszelkie spostrzeżenia i poprawki zawsze mile widziane.

--- Right next door to hell.

So never mind the darkness.

wysłane przez Robert 5

m31 napisał(a):

> Ile ten tramwaj musiał na godzine jechac ze tak ten samochód > wyglada

Tramwaj już nie musiał - wystarczy że samochód jechał tyle, ile jechał...

wysłane przez K (gość)



Ech, ktos nizej dobrze napisal "dobry kierowca golfa to martwy kierowca", oczywiscie nie wszyscy kierowcy Golfow czy BMW to debile, ale takie jest utarte przekonanie, ze dresowozami jezdza kretyni... A do tego dochodzi zalew zlomu z Zachodu, ktora to jest w wiekszej czesci juz po przejsciach. Wiec takie rozprucie auta, jesli bylo wczesniej skladane, to nic nowego; poza tym to juz leciwa konstrukcja... Taka jest prawda...

wysłane przez Administracja 0

K napisał(a):

> > > Ech, ktos nizej dobrze napisal "dobry kierowca golfa to martwy > kierowca", oczywiscie nie wszyscy kierowcy Golfow czy BMW to > debile, ale takie jest utarte przekonanie, ze dresowozami > jezdza kretyni... A do tego dochodzi zalew zlomu z Zachodu, > ktora to jest w wiekszej czesci juz po przejsciach. Wiec takie > rozprucie auta, jesli bylo wczesniej skladane, to nic nowego; > poza tym to juz leciwa konstrukcja... Taka jest prawda...

Prosimy korzystać z opcji dodaj nowy komentarz przy rozpoczęciu nowej myśli, ponieważ ktoś dostaje e-mailem odpowiedź nie związaną ze swoim postem.

wysłane przez torwid (gość)

Pasażerom wagonów nic się nie stało. Ruch tramwajowy do centrum miasta jest wstrzymany.

Ten cytat brzmi conajmniej dziwnie w sytuacji, gdy nie był to tramwaj liniowy. Motorniczy zapewnia, źe odbywał jazdę próbną.

wysłane przez konjo  4

torwid napisał(a):

> Ten cytat brzmi conajmniej dziwnie w sytuacji, gdy nie był to > tramwaj liniowy. Motorniczy zapewnia, źe odbywał jazdę > próbną.

Cóź, ktoś podał takie info, niestety jak się okazuje dość nieścisłe...

--- Right next door to hell.

So never mind the darkness.

wysłane przez torwid (gość)

konjo napisał(a):

> Cóź, ktoś podał takie info, niestety jak się okazuje dość > nieścisłe...

Bywa. W końcu na miejscu zdarzenia zbiera się co popadnie, a radio jest dobre, jak jest pierwsze. O jakość w takich warunkach trudno, a na weryfikację wszystkich zebranych informacji nie ma po prostu czasu. Nie czepiam się więc błędu RMF, wyjaśniam jedynie dla ścisłości.

wysłane przez piotrek

Jak część pewnie zauważyła częściej czepiam się motorniczych niż kierowców, ale w tym przypadku moje zdanie jest taki:

"dobry kierowca golfa to martwy kierowca golfa"

Nigdy nie zmienie zdania o kierowcach tych pojazdów - tym bardziej, że dziś byłby podobny wypadek golf vs jelcz120.

--- http://www.rogacki.szczecin.pl

wysłane przez tomek g (gość)

witam widziałem na własne oczy ten wypadek. prawdopodobnie kierowca nie zle jechał z prędkoscią ze tak wylądował akurat na torowisko i pod tramwaj. jak to widas miał 27lat i pewnie czuł się jak rajdowy kierowca a tu jednak nie poczuł tego i nie miał na to szczęscia.\ wszyscy kierowcy powinni uwazas na ciebie i wszystko.. \ miłego dnia .

wysłane przez torwid  67

tomek g napisał(a):

(szkoda powtarzać)

Ja wiem, że mogę być zmęczony, bo pracuję od 14 godzin, a na nogach jestem od prawie 16. Ale polska język nie być aś taka tliudna, więc jeśli autor powyższego miał cos na myśli, to ja proszę o tłumaczenie. I przepraszam Adminów, że wchodzę w nie swoją działkę, ale jak czytam takie bzdety, to nóż sam się w kieszeni otwiera. :(

--- Przełożony ma ZAWSZE rację, niestety...

Przełożony ma ZAWSZE rację, niestety...

wysłane przez konjo  4

torwid napisał(a):

> I przepraszam Adminów, że wchodzę w nie swoją działkę, ale jak > czytam takie bzdety, to nóż sam się w kieszeni otwiera. :(

Ależ my bardzo lubimy jak się nam pomaga, bo czasem jak to powyżej przeoczymy pomimo, że czytamy wszystko w czwórke. Niestety zwykłe ludzkie postrzeganie zawodzi, choćby ze zmęczenia.

--- Right next door to hell.

So never mind the darkness.

wysłane przez torwid  67

konjo napisał(a):

> Niestety zwykłe ludzkie postrzeganie zawodzi, choćby ze > zmęczenia.

To w końcu kto jest zmęczony bardziej: ja, autor wypowiedzi, której się czepiam, czy chwilowo Admini? ;) Bo zaczynam się gubić.

--- Przełożony ma ZAWSZE rację, niestety...

Przełożony ma ZAWSZE rację, niestety...

wysłane przez konjo  4

torwid napisał(a):

> To w końcu kto jest zmęczony bardziej: ja, autor wypowiedzi, której > się czepiam, czy chwilowo Admini? ;) Bo zaczynam się gubić.

No Admini to chwilowo poznikali i jestem tylko ja, a po spędzeniu 10 godzin jednym ciągiem przy komputerze jestem już lekko padnięty, stąd pojawia się lekki brak czytelności moich wytworów. :) Chodziło mi o to, że każda pomoc i wskazówka jest cenna, bo właśnie w takich sytuacjach zdarza nam się coś przeoczyć.

--- Right next door to hell.

So never mind the darkness.

wysłane przez tomek (gość)

według mojej wersi to cóż pisas była wina kierowcy i tyle teraz wie co to znacz szybka jazda .....

wysłane przez (użytkownik usunięty)

tomek napisał(a):

> teraz wie co to znacz szybka jazda .....

no raczej nie wie, bo nie zyje...

wysłane przez konjo  4

Maciek napisał(a):

> > teraz wie co to znacz szybka jazda ..... > > no raczej nie wie, bo nie zyje...

Panowie, ja bym prosił nie kontynuować tej głębokiej filozofii na Komisie.

--- Right next door to hell.

So never mind the darkness.