Forum

Administracja...

wysłane przez MC (gość)

Witam.

Nasza jaśnie administracja za napisanie informacji przez uzytkownika (notabene z błędem bo na tym 84 to jeździło 2878) poinformowała go o tym ze istnieje newsroom po czym zamknęła wątek. Tymczasem nie byłoby sprawy gdyby nasi boscy admini umieścili informację którą sam osobiście 13 marca o owym Volvo napisałem. Jak się okazuje w moim przypadku nie jest to pierwsza wiadomość wrzucona do newsrooma a nieumieszczona. Zdecydujcie się czego wy chcecie. OK nie ma newsów o Volvo na 84 to po co mnóstwo śmieci o solówkach na 11? (bo skoro informacja o Volvo na 84 to śmieć to czymże się te różnią) ?

wysłane przez (użytkownik usunięty)

MC napisał(a):

[ciach]

Administracji sie to chyba nie spodoba ;)

wysłane przez X

Maciek napisał(a):

> > Administracji sie to chyba nie spodoba ;)

Więc pewnie użytkownik będzie miał przymusowy urlop:)

"W Szwecji jest tyle samo samobójstw co w Polsce, bo tam jest ciemno" (c) Piotr Szumlewicz

wysłane przez kajetansz (gość)

Romanas napisał(a):

> Więc pewnie użytkownik będzie miał przymusowy urlop:)

w dodatku bezpłatny :-P

wysłane przez MC (gość)

Maciek napisał(a):

> MC napisał(a):

> [ciach] > > Administracji sie to chyba nie spodoba ;)

Nie musi się podobać. Takie jest moje zdanie, taka jest prawda. Natomiast co do urlopów... ponoć nie ma banizacji za opinie. Tu jest ona dodatkowo poparta faktami.

wysłane przez konjo  4

MC napisał(a):

> Nie musi się podobać. Takie jest moje zdanie, taka jest prawda. > Natomiast co do urlopów... ponoć nie ma banizacji za opinie. Tu > jest ona dodatkowo poparta faktami.

Owszem, nie ma banowania za opinie, no chyba, że byś napisał coś niecenzuralnego, obraźliwego w stosunku do innych. A teraz ustosunkowując się do zarzutów: 1. nie jesteśmy jaśnie panami, ani tym bardziej boscy 2. oficjalnym kanałem do podawania informacji dla osób bez uprawnień bezpośrednich jest newsroom i wątki na forum będą zamykane, drugą formą jest wysłanie maila na adres administracji/redakcji (to najczęściej jest praktykowane jako wiadomości SMS/MMS, lub z załączonymi fotkami) - dla chętnych pozostaje jeszcze kontakt w dowolnej formie z adminem, który siedzi przy komputerze. 3. adminów jest 5 mimo to czasem nie jesteśmy w stanie dopilnować każdego najdrobniejszego szczegółu, bo wierz lub nie wierz, ale praca w niewidocznej na codzień warstwie + admninistracja pochłania masę czasu... np. ja dziś zasiadłem do Komisu o 10 rano, a z przerwami od komputera zrobiła się 21.41... 4. rzeczona informacja zostało odrzucona ponieważ była standardowym wydarzeniem w szczecińskiej KM: tj .awaria solówki, podmiana na rezerwę z Basenu (która jak wiadomo jest przegubowa) i ponowna podmiana na solówke, gdybyśmy mieli dodawać każdą tego typu informację do "W skrócie" to serwowalibyśmy kilkanaście niusów dziennie - wiemy, że widok Volvo na 84 jest niecodzienny, ale nie znaczy to, że czytelnicy muszą czytać o tym za każdym razem, tych pojazdów jest 80 i zdaje się, że zdobyły większość linii o ile nie prawie wszystkie... 5. nie prowadzimy archiwum wysyłanych do newsrooma informacji, tak więc musiałbyś uściślić co też konkretnie odrzucamy jako niegodni złośliwcy, ciemiężyciele użytkowników ;)

So never mind the darkness.

wysłane przez MC (gość)

konjo napisał(a):

> Owszem, nie ma banowania za opinie, no chyba, że byś napisał coś > niecenzuralnego, obraźliwego w stosunku do innych. A teraz > ustosunkowując się do zarzutów:

No ja tu niecenzuralności nie widzę w żaden sposób, obraźliwe też to nie jest no bo to jest poprostu prawda.

> 1. nie jesteśmy jaśnie panami, ani tym bardziej boscy

Mam wątpliwości

> 2. oficjalnym kanałem do podawania informacji dla osób bez > uprawnień bezpośrednich jest newsroom i wątki na forum będą > zamykane, drugą formą jest wysłanie maila na adres > administracji/redakcji (to najczęściej jest praktykowane jako > wiadomości SMS/MMS, lub z załączonymi fotkami) - dla chętnych > pozostaje jeszcze kontakt w dowolnej formie z adminem, który siedzi > przy komputerze.

Napiszcie dla wszystkich poza administracją a nie bez uprawnień. nie lubię takiego owijania w bawełnę.

> 3. adminów jest 5 mimo to czasem nie jesteśmy w stanie dopilnować > każdego najdrobniejszego szczegółu, bo wierz lub nie wierz, ale > praca w niewidocznej na codzień warstwie + admninistracja pochłania > masę czasu... np. ja dziś zasiadłem do Komisu o 10 rano, a z > przerwami od komputera zrobiła się 21.41...

Skwituję to tak że zawsze może być szósty, skoro dla pięciu to za dużo.

> 4. rzeczona informacja zostało odrzucona ponieważ była standardowym > wydarzeniem w szczecińskiej KM: tj .awaria solówki, podmiana na > rezerwę z Basenu (która jak wiadomo jest przegubowa) i ponowna > podmiana na solówke, gdybyśmy mieli dodawać każdą tego typu > informację do "W skrócie" to serwowalibyśmy kilkanaście niusów > dziennie - wiemy, że widok Volvo na 84 jest niecodzienny, ale nie > znaczy to, że czytelnicy muszą czytać o tym za każdym razem, tych > pojazdów jest 80 i zdaje się, że zdobyły większość linii o ile nie > prawie wszystkie...

Ale pojedynczy tramwaj na linii 11 też jet dla mnie codziennością, albowiem codzień widzę tramwaje tejże linii i naprawdę nie widzę powodu, żeby codzień wklepywać informację o tym, że piąty dzień z rzędu zbrakło się jednego czy dwóch helmutów.

> 5. nie prowadzimy archiwum wysyłanych do newsrooma informacji, tak > więc musiałbyś uściślić co też konkretnie odrzucamy jako niegodni > złośliwcy, ciemiężyciele użytkowników ;)

Nie wiem co wam sie chce to odrzucacie ot i tyle. I nie ma żadnej loiki w tym ktora wiadomość jest dodawana a która nie. z resztą super szef stworzył ten dział o ile wiem właśnie po to żeby tego typu informacje były rozpowszechniane, nie zaś żeby ponad połowa jak to sam przyznaje była odrzucana. W tym momencie jest to świństwo wobec użytkowników, że zatrzymujecie wiadomosci tylko dla siebie (no chyba że nie czytacie ich i na ślepo wywalacie i z dziesięciu przechodzą 4).

wysłane przez konjo  4

MC napisał(a):

> Mam wątpliwości

No to już Twoje prywatne odczucia, nic nie poradzimy. :/

> Napiszcie dla wszystkich poza administracją a nie bez uprawnień. nie > lubię takiego owijania w bawełnę.

Są użytkownicy z uprawnieniami bezpośrednimi do różnych działów, ale przedewszystkim dostają je za nie robienie błędów w formularzach i wpisywanej tam treści.

> Skwituję to tak że zawsze może być szósty, skoro dla pięciu to za > dużo.

Pozwól, że o swoim gronie będzimy decydować na spotkaniach administratorskich.

Do reszty ustosunkuje się później lub uczyni to ktoś za mnie, niestety z przyczyn osobistych nie mogę teraz zostać dłużej przy komputerze.

--- I never wanna leave this place.

So never mind the darkness.

wysłane przez Phobos 17

> No ja tu niecenzuralności nie widzę w żaden sposób,

No i dlatego przecież nie ma żadnych banów prawda?

> > 1. nie jesteśmy jaśnie panami, ani tym bardziej boscy > > Mam wątpliwości

No my siebie za boskich nie uważamy, ale jeśli ty tak, to tylko nam schlebiasz ;-)

> Napiszcie dla wszystkich poza administracją a nie bez uprawnień. nie > lubię takiego owijania w bawełnę.

To nie jest owijanie w bawelne. Nie tylko admini maja mozliwosc bezposredniego dodawania informacji.

> > 3. adminów jest 5 mimo to czasem nie jesteśmy w stanie dopilnować > > każdego najdrobniejszego szczegółu, > > Skwituję to tak że zawsze może być szósty, skoro dla pięciu to za > dużo.

Był ogłoszony nabór na administratora - zgłoszenie było tylko jedno. A przecież nie będziemy nikogo zmuszać, prawda?

> Nie wiem co wam sie chce to odrzucacie ot i tyle. I nie ma żadnej > loiki w tym ktora wiadomość jest dodawana a która nie. z resztą super > szef stworzył ten dział o ile wiem właśnie po to żeby tego typu > informacje były rozpowszechniane, nie zaś żeby ponad połowa jak to > sam przyznaje była odrzucana.

I tu się mylisz. "Super szef" (skoro już jestem dla ciebie takim guru) stworzył newsroom z kilku powodów, ale nie po to, żeby codziennie dodawac 80 raprotów w stylu: "Dziś na linii 7 kursują: brygada 1 - 705+643, brygada 2 - 783+784, brygada 3 - 720+701...." i tak dla każdej linii.

> W tym momencie jest to świństwo wobec > użytkowników, że zatrzymujecie wiadomosci tylko dla siebie (no chyba > że nie czytacie ich i na ślepo wywalacie i z dziesięciu przechodzą > 4).

No oczywiście - jesteśmy niewyżyte chamy i wogóle uosobienie wszelkiego zła. Cały KOMIS utrzymywany jest dzięki perwersyjnej sadysfakcji jaką mamy kiedy gnębimy użytkowników, odrzucamy wszystko co się da i blokujemy IP. To jest prawdziwa życiowa pasja każdego z nas.

PS. W imieniu swoim pragne podziękować wszystkim za docenianie wkładu pracy adminów. To naprawde miłe wiedzieć, że ktoś docenia fakt, że człowiek nie śpi po nocach pisząc nowe hasła czy wymyślając usprawnienia. A za kilka dni kiedy miesięczny limit transferu na komisie zostanie przekroczony jeszcze raz sie zastanowie czy chce mi sie dalej wysłuchiwać że wszystko co robimy to świństwo...

--- Powróciłem zza grobu :-]

Masz prawo odmówić odpowiedzi na ten post. Bez względu, czy z tego prawa skorzystasz - wszystko co napiszesz może być wykorzystane przeciwko tobie.

wysłane przez MC (gość)

Phobos napisał(a):

> No i dlatego przecież nie ma żadnych banów prawda?

Nie ma

> To nie jest owijanie w bawelne. Nie tylko admini maja mozliwosc > bezposredniego dodawania informacji.

Ok mi tę mozliwośc zabrano bez jakichkolwiek ostrzeżeń tłumacząc, że mój język był zbyt szmatławy. Wystarczyło jedno zdanie, byłby urzędowy. ale to jest wasza decyzja. > Był ogłoszony nabór na administratora - zgłoszenie było tylko jedno. A > przecież nie będziemy nikogo zmuszać, prawda?

Jestem ciekaw o czym to świadczy - że się nikomu nie chce czy jak?

> I tu się mylisz. "Super szef" (skoro już jestem dla ciebie takim

Tu rządzisz Ty

> guru) stworzył newsroom z kilku powodów, ale nie po to, żeby codziennie > dodawac 80 raprotów w stylu: "Dziś na linii 7 kursują: brygada 1 - > 705+643, brygada 2 - 783+784, brygada 3 - 720+701...." i tak dla > każdej linii.

Jeśli większość meldunków to poprostu zestawienie składów na każdej linii to oczywiście że nie należy tego umieszczać i tu się zgadzam, jednak wyjazdy rezerw i podmiany uważam, że kwalifikują się do publikacji - bo jeśli pojawiają się to niech pojawiają się wszystkie tego typu, nie zaś o linii 11 tak a o 84 nie (to już konkretny przyklad)

> No oczywiście - jesteśmy niewyżyte chamy i wogóle uosobienie wszelkiego

a tego nie powiedziałem.

wysłane przez konjo  4

MC napisał(a):

> Ok mi tę mozliwośc zabrano bez jakichkolwiek ostrzeżeń tłumacząc, że > mój język był zbyt szmatławy. Wystarczyło jedno zdanie, byłby urzędowy. > ale to jest wasza decyzja.

Nikt Ci nie napisał, że Twój język jest szmatławy. Tylko podawane informacje w tamtym okresie były pisane swobodnie i pozostawiały sporo niejasności.

> > I tu się mylisz. "Super szef" (skoro już jestem dla ciebie takim > > Tu rządzisz Ty

I tu się wykazujesz wielką niewiedzą odnośnie zarządzania Komisem. Marcin jako twórca zdemokratyzował działania administratorów do tego stopnia, że decydujemy o istotnych kwestiach wspólnie. Działa to tak, że żyjemy sprawami Komisu i podejmowanych decyzji nawet zdala od komputera, telefonicznie lub smsem, na wakacjach, na feriach lub poprostu na urlopie. Żeby nie być gołosłownym podam przykład plebiscytu, w dzień sylwestra pomimo nieobecności mojej i jak dobrze pamiętam Piotrka, zostało ustalone wspólne zdanie.

--- I never wanna leave this place.

So never mind the darkness.

wysłane przez Mario  ?

MC napisał(a):

[ciach]

A ty już naprawe marudzić. Moje zdjęcia i moje info też nie są umieszczone i jakoś nie marudzę. Administratorze wiedzą lepiej, co dla Nas dobre. Wolałbym, żeby ten wątek był już zamknięty. A Administratorom proponuje nie przejmować się tym. :-)

--- Życie ;-)

wysłane przez Mario  ?

Bella napisał(a):

> A ty już naprawe marudzić. Moje zdjęcia i moje info też nie są > umieszczone i jakoś nie marudzę. Administratorze wiedzą lepiej, co dla > Nas dobre. Wolałbym, żeby ten wątek był już zamknięty. A > Administratorom proponuje nie przejmować się tym. :-)

Acha, zapomniałem też dodać, że bardzo chciałem byś Administratorem kiedy ogłoszono konkurs i przynajmniej ja bym też Wam pomógł. Ale to świadczy o tym,, że nie mam zbyt wiele czasu.

--- Życie ;-)

wysłane przez konjo  4

Bella napisał(a):

> Administratorze wiedzą lepiej, co dla > Nas dobre. Wolałbym, żeby ten wątek był już zamknięty.

Administratorzy nie są wszechwiedzący wbrew pewnym opiniom. A wątek, cóż jednak u nas można się wypowiadać krytycznie. :)

> A Administratorom proponuje nie przejmować się tym. :-)

Przyjmujemy wszelkie opinie i te na plus i te na minus.

--- I can't understand what all the fightin's for.

So never mind the darkness.

wysłane przez kajetansz (gość)

Bella napisał(a):

> A ty już naprawe marudzić. Moje zdjęcia i moje info też nie są > umieszczone i jakoś nie marudzę. Administratorze wiedzą lepiej, co dla > Nas dobre. Wolałbym, żeby ten wątek był już zamknięty. A > Administratorom proponuje nie przejmować się tym. :-)

Nasz Partia, wie co dla Narodu jest dobre... :-P

zapachniało wazeliną. :-P

wysłane przez Piotr

stirlitz napisał(a):

> Nasz Partia, wie co dla Narodu jest dobre... :-P

No nie tylko, bo jeszcze wie (bez odpowiedniej sondy) jakie barwy są najlepsze.

wysłane przez konjo  4

Piotr napisał(a):

> No nie tylko, bo jeszcze wie (bez odpowiedniej sondy) jakie barwy są > najlepsze.

Wie też, że wygrała opcja "żadna" w sondzie poświęconej alternatywom i "wolę obecne barwy" tj. miejskie w drugim pytaniu z przed kilku miesięcy.

--- I can't understand what all the fightin's for.

So never mind the darkness.

wysłane przez Piotr

konjo napisał(a):

> Wie też, że wygrała opcja "żadna" w sondzie poświęconej alternatywom > i "wolę obecne barwy" tj. miejskie w drugim pytaniu z przed kilku > miesięcy.

Ale też nie zrobiła sondy: wersja L i obecna :)

wysłane przez MC (gość)

Bella napisał(a):

> A ty już naprawe marudzić. Moje zdjęcia i moje info też nie są

Kali nie rozumieć twój język.

> umieszczone i jakoś nie marudzę. Administratorze wiedzą lepiej, co dla > Nas dobre. Wolałbym, żeby ten wątek był już zamknięty. A

A ja wiem, że dla nikogo nie jest dobre czytanie błędów.

> Administratorom proponuje nie przejmować się tym. :-)

Proponuję przejąć się własną pisownią.

wysłane przez Mario  ?

MC napisał(a):

[ciach]

Nie dosyć, że obrażać Administratorów to i jeszcze mnie obrażać. Nudzić się?

wysłane przez MQ ?

Nie ma to jak rzeczowa dyskusja. Argumenty się skończyły?

wysłane przez MC (gość)

mkubien napisał(a):

> Nie ma to jak rzeczowa dyskusja. Argumenty się skończyły?

Ja już swoje argumenty przedstawiłem. Z częścią waszych się zgadzam (o czym też już napisałem) z częścią nie. Natomiast wypowiedź użytkownika bella jest przykładem bełkotu internetowego, który również i na to forum dociera (wcale nie sugeruję kto w stopce miał bykom stop) Co do zaś obrażania, to nie uważam za obraźliwe przedstawienie mojego stanowiska i zaprezentowania wam mojej opinii. Skoro przyjmujecie wszelkie uwagi to cieszy mnie niezmiernie, że te moje (mam nadzieję) również w jakimś tam stopniu.

wysłane przez Phobos 17

> Jestem ciekaw o czym to świadczy - że się nikomu nie chce czy jak?

Być może. Albo jeden z dwóch powodów: 1. Nikt nie ma ochoty poświęcać swojego czasu na tworzenie Serwisu tylko po to, żeby później przeczytać że jest zły i niedobry. 2. Ludzie wolą zamiast coś zrobić - psioczyć, że wszyscy (a szczegolnie admini) są źli i niedobrzy.

--- Powróciłem zza grobu :-]

Masz prawo odmówić odpowiedzi na ten post. Bez względu, czy z tego prawa skorzystasz - wszystko co napiszesz może być wykorzystane przeciwko tobie.

wysłane przez MQ ?

MC napisał(a):

> Nie wiem co wam sie chce to odrzucacie ot i tyle. I nie ma żadnej > loiki w tym ktora wiadomość jest dodawana a która nie.

Decyzja o tym, czy opublikować danego newsa, jest subiektywną decyzją administratora. Admin jest człowiekiem, a człowiek z natury jest nieobiektywny. Nie pozostaje chyba nic innego, jak się z tym pogodzić.

Na pewno nie można nam zarzucić, że zachowujemy najciekawsze wiadomości dla siebie, ponieważ nie to jest celem istnienia tego serwisu. Gdyby było inaczej, to ten interes już dawno można by zwinąć, bo nic by się tutaj nie działo.

KOMIS, podobnie jak gazety czy telewizje, jest tworzony zgodnie z pewną wizją właściciela (czyli w tym wypadku adminów). Nie da się przy tym ukryć, że bez pomocy użytkowników, sama wizja by nie wystarczyła do funkcjonowania serwisu. Daliśmy w grudniu użytkownikom możliwość większego wpływu na funkcjonowanie serwisu - ogłosiliśmy nabór na administratora. Niestety prawie nikt nie wyraził tą ofertą zainteresowania, a już na pewno nie ci, którzy najgłośniej krzyczą, że jesteśmy źli i niedobrzy. Cóż, niektórzy mówią, że im większa popularność, tym większe niezadowolenie. Lista użytkowników liczy już ponad 120 osób, więc nie ma szans, żeby zadowolić wszystkich.

Nie powiem tak, jak powiedziałby jeden z adminów, że jak się nie podoba, można nie wchodzić, bo to nie o to chodzi. Ale zrozum, że administrowanie polega na tym, że ma się pewną niezależność podejmowanych decyzji. Decyzje te nie muszą się podobać wszystkim, nawet nie muszą podobać się większości. Ale podejmujemy takie, a nie inne, ponieważ tak widzimy ten serwis.

Oczywiście nie jest tak, że jesteśmy głusi na to, czego pragną użytkownicy. Zachęcam do dyskutowania, zgłaszania propozycji. Skrzynka mailowa admin@mkm.szczecin.pl cały czas działa, numery GG adminów podane są na ich stronach profilowych. Tylko niech to będzie merytoryczna dyskusja, a nie rozmowa na poziomie obrażonej panienki albo obrzucanie się epitetami.

I to chyba tyle z mojej strony.

wysłane przez konjo  4

MC napisał(a):

> Ale pojedynczy tramwaj na linii 11 też jet dla mnie codziennością, > albowiem codzień widzę tramwaje tejże linii i naprawdę nie widzę > powodu, żeby codzień wklepywać informację o tym, że piąty dzień z > rzędu zbrakło się jednego czy dwóch helmutów.

Informacje o solowych 11 pojawiały się nie przypadkowo i świadczyły o problemach wobec jakich stanął MZK ze wględu na ostrą i długą zimę w tym roku. Było spore zainteresowanie tym tematem ze strony użytkowników, była dyskusja na forum wobec tego była podaż z naszej strony. W momencie kiedy nastąpił przesyt informacje wstrzymaliśmy. SPA Dąbie póki co szczęśliwie ma co wystawić do obsługi linii, a incydentalna podmiana nie wywołuje wielkiego poruszenia wśród użytkowników Komisu.

> Nie wiem co wam sie chce to odrzucacie ot i tyle.

Tak: filtr numer 1 to pseudonim lub podpis, filtr numer 2 to alergia na hasła Volvo, B10MA i rezerwa ;) A tak na poważnie odrzucamy rzeczy które powoli powszednieją, do niedawna były informacje o B10MA na 65, a teraz nie ma bo w związku z wejściem NG272 Volvo na w/w jest prawie codziennie.

> I nie ma żadnej loiki w tym ktora wiadomość jest dodawana a która nie.

No tak argument jest bezdyskusyjny... Pytanie dlaczego 4 czy 5 użytkowników dostało niedawno zielone kartki za newsroom? Ano pewnie dlatego, że podają bardzo dokładne wiadomości, często opatrując fotkami i są to często wiadomości podane na gorąco: wyjazdy NG272, przemalowane NL202/262 itp.

> super szef stworzył ten dział o ile wiem właśnie po to żeby tego typu > informacje były rozpowszechniane, nie zaś żeby ponad połowa jak to > sam przyznaje była odrzucana.

Wybacz, ale wiadomości nieścisłych nie będziemy podawać: brak numeru taborowego, kierunku, godziny, enigmatyczny opis zdarzenia: np. prawdopodobnie zepsuł się hamulec dyskwalifikuje, bo czytają to osoby związane zawodowo z KM i wymyślanie zdarzeń lub dorabianie do nich swojej ideologii odpada.

> W tym momencie jest to świństwo wobec użytkowników, że zatrzymujecie > wiadomosci tylko dla siebie (no chyba że nie czytacie ich i na ślepo > wywalacie i z dziesięciu przechodzą 4).

Nie jesteś pierwszą i nie będziesz ostatnią osobą, która na nas narzeka. I właśnie dlatego często mi się nic nie chce robić. :/ Dodanie informacji, prześledzenie prasy, odpowiedź na pocztę, wymyślanie nowinek, debaty które toczymy, żeby coś wymyślić, uatrakcyjnić i zaproponować użytkownikom to wszystko zabiera minimum 1-2 godziny dziennie. I czasem mam poczucie, że tracę ten czas. Na szczęście przyszło mi pracować na Komisem z świetnymi ludźmi, z wizją i z zaangażowaniem w to co robią. A że to się wszystkim nie podoba, trudno... przeżyjemy. Jutro nowy dzień, który zaczniemy od wyszukiwania kolejnych informacji dla miłośników komunikacji miejskiej.

--- I never wanna leave this place.

So never mind the darkness.

wysłane przez piotrek

MC napisał(a):

> > 1. nie jesteśmy jaśnie panami, ani tym bardziej boscy > > Mam wątpliwości

Tak właśnie czułem się lepszy od innych - dzięki ze mi to uświadomiłeś.

> Napiszcie dla wszystkich poza administracją a nie bez uprawnień. nie > lubię takiego owijania w bawełnę.

Nikt nie owija. Masz uprawnienia, albo nie. jako gość najmniejsze. Nasz sprawa, a każda zmiana jest zawsze dyskutowana na forum administracji. > Skwituję to tak że zawsze może być szósty, skoro dla pięciu to za > dużo.

Jak powiedział Konjo sami będziemy o tym decydować. > Nie wiem co wam sie chce to odrzucacie ot i tyle. I nie ma żadnej > loiki w tym ktora wiadomość jest dodawana a która nie.

Podam Ci inny przykład. Spytaj się Jacka co się działo jakiś czas temu z jego zdjęciami w sanboxie, albo innych dodających zdjęcia.. Wszystko w naszych rękach. Jezlei uważasz, że kogoś dyskryminujemy to powiem, że w takim razie wszystkich po równo.

--- http://www.rogacki.szczecin.pl

wysłane przez Phobos 17

[ciach]

Ja powiem tylko tyle - jakieś 60% informacji dodanych do newsroomu zostaje odrzuconych. Funkcjonuje on juz od ho-ho czasu ale kiedy odrzucona została informacja podisna MC - pojawił się pierwszy protest w tej sprawie.

--- Powróciłem zza grobu :-]

Masz prawo odmówić odpowiedzi na ten post. Bez względu, czy z tego prawa skorzystasz - wszystko co napiszesz może być wykorzystane przeciwko tobie.