Forum

Reklama Eurobanku na Volvo

zdjęcie
Reklama Eurobanku na Volvo
zbyt mało ocen, aby obliczyć średnią

wysłane przez (użytkownik usunięty)

Kurde, taka fajna reklama, a ja siedze chory w domu :[

wysłane przez torwid (gość)

Maciek napisał(a):

> Kurde, taka fajna reklama, a ja siedze chory w domu :[

Fajna, fajna. W dodatku udowadnia, że duża reklama nie musi zaklejać okien i nie robi z pojazdu trumny ;)

wysłane przez piotrek

torwid napisał(a):

> Fajna, fajna. W dodatku udowadnia, że duża reklama nie musi > zaklejać okien i nie robi z pojazdu trumny ;)

Jedyną na amen zaklejoną szybą jest tylnia (mogę podesłac na maila jak ktoś chce). Ale jak widac - jak się chce to i można zrobić żeby był wilk syty i pasażer nie ślepł.

--- http://www.rogacki.szczecin.pl

wysłane przez Mario ?

piotrek napisał(a):

> http://www.rogacki.szczecin.pl

Podobno Administracja tego nie życzy, jak w przypadku DamTramu :-P Co na to Administracja?

wysłane przez Phobos 17

> Podobno Administracja tego nie życzy, jak w przypadku DamTramu :-P > Co na to Administracja?

Temat był już wałkowany - regulamin wyraźniej określa, że nie można na forum umieszczać linków do zewnętrznych stron internetowych. Strona Piotrka jakkolwiek by nie patrzec nie jest stroną zewnętrzną. Koniec i kropka. Dalsze drążenie tematu nie ma sensu.

--- "God does not play dice" - A. Einstein

Masz prawo odmówić odpowiedzi na ten post. Bez względu, czy z tego prawa skorzystasz - wszystko co napiszesz może być wykorzystane przeciwko tobie.

wysłane przez Mario ?

Phobos napisał(a):

> Temat był już wałkowany - regulamin wyraźniej określa, że nie można > na forum umieszczać linków do zewnętrznych stron > internetowych. Strona Piotrka jakkolwiek by nie patrzec nie jest > stroną zewnętrzną. Koniec i kropka. Dalsze drążenie tematu nie ma > sensu.

O.K. Wygląda na to, że nie przeczytałem dokładnie regulaminu. ;-/

--- Najgorzej jest być nikim dla kogoś, kto jest dla Ciebie wszystkim...

wysłane przez DamTram

Phobos napisał(a):

> Temat był już wałkowany - regulamin wyraźniej określa, że nie można > na forum umieszczać linków do zewnętrznych stron > internetowych. Strona Piotrka jakkolwiek by nie patrzec nie jest > stroną zewnętrzną. Koniec i kropka. Dalsze drążenie tematu nie ma > sensu.

A jaka jest to strona wewnętrzna i zewnętrzna!?

--- kiedy zniknie -1 ;-( i bedzie = 100?

wysłane przez j.życzliwy (gość)

DamTram napisał(a):

> A jaka jest to strona wewnętrzna i zewnętrzna!?

bez komentarza chłopie.... każde chyba dziecko to wie. a ty chyba nawet sam zajmujesz sie robieniem stron także facet .......

wysłane przez DamTram

j.życzliwy napisał(a):

> bez komentarza chłopie.... każde chyba dziecko to wie. a ty chyba nawet > sam zajmujesz sie robieniem stron także facet .......

To ja na mojej stronce usune lika bo jest to strona -> zewnętrzna! błachchcha

--- kiedy zniknie -1 ;-( i bedzie = 100?

wysłane przez Robert 5

Phobos napisał(a):

> > Temat był już wałkowany - regulamin wyraźniej określa, że nie można > na forum umieszczać linków do zewnętrznych stron > internetowych. Strona Piotrka jakkolwiek by nie patrzec nie jest > stroną zewnętrzną. Koniec i kropka. Dalsze drążenie tematu nie ma > sensu.

Widocznie w czyjejś opinii jestem dzieckiem - zresztą nie tylko ja - bo jakoś nie jestem w stanie domyślić się z tego co tu napisano, z jakiego powodu strona o adresie www.rogacki.szczecin.pl jest "stroną wewnętrzną", natomiast strona o adresie www.damtram.szczecin.pl już nie jest.

Co więcej, podobne wątpliwości ma nieco większa liczba użytkowników tego serwisu, bynajmniej nie tylko ci, którzy mają odwagę w tej sprawie otwarcie się wypowiadać. A może by tak więc zrobić sondę z pytaniem, kto rozumie dlaczego jedna z tych stron jest wewnętrzna, a druga zewnętrzna?

Może jednak lepiej po prostu napisać w końcu otwarcie, że są pewne powody, które tu nie będą ujawniane, a które sprawiają że ta właśnie strona jest dla serwisu KOMIS stroną wewnętrzną. Komu jak komu, ale administracji serwisu internetowego o aspiracjach KOMISu powinno w szczególny sposób zależeć na tym, by w rzetelny i uczciwy sposób ucinać wszelkie niezdrowe domysły i posądzenia o nieuczciwość, pojawiające się wśród innych użytkowników serwisu względem jego administratorów.

wysłane przez piotrek

Robert napisał(a):

> Widocznie w czyjejś opinii jestem dzieckiem - zresztą nie tylko ja - bo > jakoś nie jestem w stanie domyślić się z tego co tu napisano, z jakiego > powodu strona o adresie www.rogacki.szczecin.pl jest "stroną > wewnętrzną", natomiast strona o adresie www.damtram.szczecin.pl już > nie jest.

Aby zakończyć już tą dyskusję zmieniłem swoją stopkę :)

wysłane przez kajetansz 65

piotrek napisał(a):

> Aby zakończyć już tą dyskusję zmieniłem swoją stopkę :)

bez odpowiadania na post poprzednika. :-(

Штирлиц

wysłane przez piotrek (gość)

Stirlitz napisał(a):

> bez odpowiadania na post poprzednika. :-(

Poprzez stronę wewnętrzna rozumiem serwis działający na jednym koncie na tym samym serwerze.

Od siebie dodam, że strona nie zawiera treści konkurencyjnych dla KOMISu, a jedynie umożliwia dodatkowe funkcje oceniania zdjęć (które są notabene w gorszej jakości) już zamieszczonych w serwisie komis.

Pozdrawiam.