Forum

Kedy przyjadą TATRY?

wysłane przez nomek (gość)

Postanowiono już, iż Szczecin zakupi tramwaje Tatra Kt4d z Berlina. W związku z tym faktem mam pytanie kiedy i czym przyjadą do Szczecina? Całkiem możliwe, że ktoś o tym pisał, aczkolwiek nie mogą znleźć... Będę wdzięczny jeżeli dowiem się ile ostatecznie zostanie zakupionych(20 czy 23?)

wysłane przez Mario  ?

nomek napisał(a):

> Postanowiono już, iż Szczecin zakupi tramwaje Tatra Kt4d z > Berlina. W związku z tym faktem mam pytanie kiedy i czym > przyjadą do Szczecina? Całkiem możliwe, że ktoś o tym pisał, > aczkolwiek nie mogą znleźć... Będę wdzięczny jeżeli dowiem > się ile ostatecznie zostanie zakupionych(20 czy 23?)

Szczecin będzie miał 23 takich tramwajów. A kiedy przyjadą, to sam nie wiem. Być może pierwsze tramwaje dotrą do Nas w lipcu. Czym przyjadą? Przyjadą lawetą, a za transport zapłaci BVG.

--- 100 zdjęć już mam za sobą. Fajnie.

wysłane przez mmm

Bella napisał(a):

> Szczecin będzie miał 23 takich tramwajów. A kiedy przyjadą, to > sam nie wiem. Być może pierwsze tramwaje dotrą do Nas w lipcu. > Czym przyjadą? Przyjadą lawetą, a za transport zapłaci BVG.

No i jeszcze na Pogodnie musza zrobić stanowisko obsługi.

wysłane przez nomek (gość)

Bella napisał(a):

> nomek napisał(a):

> > Postanowiono już, iż Szczecin zakupi tramwaje Tatra Kt4d z > > Berlina. W związku z tym faktem mam pytanie kiedy i czym > > przyjadą do Szczecina? Całkiem możliwe, że ktoś o tym pisał, > > aczkolwiek nie mogą znleźć... Będę wdzięczny jeżeli dowiem > > się ile ostatecznie zostanie zakupionych(20 czy 23?) > > Szczecin będzie miał 23 takich tramwajów. A kiedy przyjadą, to > sam nie wiem. Być może pierwsze tramwaje dotrą do Nas w lipcu. > Czym przyjadą? Przyjadą lawetą, a za transport zapłaci BVG. > > --- > 100 zdjęć już mam za sobą. Fajnie.

dziękuje

wysłane przez nomek (gość)

nomek napisał(a):

> Postanowiono już, iż Szczecin zakupi tramwaje Tatra Kt4d z > Berlina. W związku z tym faktem mam pytanie kiedy i czym > przyjadą do Szczecina? Całkiem możliwe, że ktoś o tym pisał, > aczkolwiek nie mogą znleźć... Będę wdzięczny jeżeli dowiem > się ile ostatecznie zostanie zakupionych(20 czy 23?)

> Dziękuje

wysłane przez Administracja 0

Sam sobie odpowiadasz?

wysłane przez nomek (gość)

Administracja napisał(a):

> Sam sobie odpowiadasz?

>Chyba coś ci się myli i to ostro. Urlop by ci się przydał...

wysłane przez Administracja 0

nomek napisał(a):

> > >Chyba coś ci się myli i to ostro. Urlop by ci się przydał...

Spójrz na układ odpowiedzi do Twojego posta. Kto na niego odpowiedział? Bella i nomek. Kto był autorem? Nomek. Czyli Nomek odpowiedział nomkowi. Takie trudne?

A jeszcze zapytam, co to za ">" jest przy Twojej odpowiedzi? Zapraszam do lektury: http://www.mkm.szczecin.pl/forum.php?detail=1125149924.forum

wysłane przez nomek (gość)

Administracja napisał(a):

> nomek napisał(a):

> > > > > >Chyba coś ci się myli i to ostro. Urlop by ci się przydał... > > Spójrz na układ odpowiedzi do Twojego posta. Kto na niego > odpowiedział? Bella i nomek. Kto był autorem? Nomek. Czyli Nomek > odpowiedział nomkowi. Takie trudne? > > A jeszcze zapytam, co to za ">" jest przy Twojej odpowiedzi? > Zapraszam do lektury: > http://www.mkm.szczecin.pl/forum.php?detail=1125149924.forum

Ja napisałem tylko dziękuje

wysłane przez Administracja 0

> Ja napisałem tylko dziękuje

Ale zrozum - napisałeś to samemu sobie.

wysłane przez nomek (gość)

Administracja napisał(a):

> > Ja napisałem tylko dziękuje > > Ale zrozum - napisałeś to samemu sobie.

Teraz lepiej? Zawsze sądziłem, że to forum miłośników KM, a nie grupa ludzi utrudniających sobie życie na forum. Większość osób na komis-ie zamiast rozmawiać o KM dyskutuje o błędach ortograficznych i interpunkcyjnych jednego z użytkowników! Czy ja mam doczynienia wyłącznie z filologami języka polskiego? Chciałbym przypomnieć, że ten wątek dotyczy TATR... pozdrawiam

wysłane przez MQ ?

nomek napisał(a):

> Teraz lepiej? Zawsze sądziłem, że to forum miłośników KM, a nie grupa > ludzi utrudniających sobie życie na forum. Większość osób na komis-ie > zamiast rozmawiać o KM dyskutuje o błędach ortograficznych i > interpunkcyjnych jednego z użytkowników! Czy ja mam doczynienia > wyłącznie z filologami języka polskiego?

Gdyby wszyscy pisali prawidłowo po polsku, to tematu by nie było. Trudno jednak rozmawiać merytorycznie z kimś, kto nie dość, że robi pięć błędów ortograficznych w dwuwyrazowej wypowiedzi, to jeszcze ma w nosie wszelkie zasady (spisane, wystarczy chcieć trochę pogrzebać) obowiązujące na tym forum. Takich delikwentów po prostu nie traktuje się poważnie.

Nie jest niczym nadzwyczajnym, że obowiązuje tutaj jakiś regulamin, i że administracja stoi na straży jego przestrzegania. Tak jest na większości forów i większość użytkowników to akceptuje. A ci, którzy próbują wprowadzać własne zasady, zawsze będą upominani, jak nie przez adminów, to przez użytkowników, a w skrajnych przypadkach mogą się spodziewać ograniczenia dostępu do forum.

Szkoda zatem, że nie skorzystałeś z rady przeczytania pewnego wątku, która pojawiła się kilka postów wyżej, i uparcie zostawiasz cytaty. Przypomnę może zatem, co tam jest napisane:

7. Wycinaj zbędne cytaty. Jeśli odnosisz się tylko do konkretnego zdania przedmówcy, wytnij resztę jego posta. Jeśli Twoja wypowiedź odnosi się do całego posta, lepiej wyciąć cały cytat niż cały zostawić.

Również pozdrawiam i proponuję trochę pomyśleć, zanim następnym razem napiszesz, że utrudniamy Ci życie.

--- NIE dzieciom Neostrady! http://dn.byethost5.com/

wysłane przez nomek (gość)

Nie wiem czy uważnie przeczytałeś MOJĄ dyskusje z administracją skoro się wtrącasz. Konwersacja dotyczła tego, że sam sobie podziękowałem. Przyznam, iż tego nie sotrzegłem. Błąd naprawiłem diękując właściwej osobie, czyli Bella. Rozumiem, że to forum, ale nie musisisz się wtrącać do każdej rozmowy, zwłaszcze gdy nie wiesz na jaki jest temat

wysłane przez MQ ?

LOL. Chyba muszę się poważnie zastanowić na sobą, bo jako administrator wtrącam się we własną rozmowę z użytkownikiem :-D

Ech, ty nieświadomy niczego użytkowniku. W tym wątku jako "Administracja" odpowiadało Ci już trzech różnych administratorów, w tym raz ja.

--- NIE dzieciom Neostrady! http://dn.byethost5.com/

wysłane przez konjo  4

nomek napisał(a):

> Nie wiem czy uważnie przeczytałeś MOJĄ dyskusje z administracją skoro > się wtrącasz.

Spadłem z krzesła... :> sorry, ale nie mogłem się powstrzymać... ten tajemniczy login zbiorowy. :)

--- My words may disturb.

So never mind the darkness.