Forum

Najwyraźniej ktoś był bardzo głodny

zdjęcie
Najwyraźniej ktoś był bardzo głodny

wysłane przez Jacek

Takich głodomorów to u nas w mieście baaaardzo dużo. Swoją drogą ciekawe czy jest choć jedno Volvo bez obgryzionego siedzenia...
Jacek napisał(a):

> Takich głodomorów to u nas w mieście baaaardzo dużo. Swoją > drogą ciekawe czy jest choć jedno Volvo bez obgryzionego > siedzenia...

A może to szczury w zajezdni :> Albo inne zwierzęta...

Technik serwisu :)

wysłane przez Jacek

Luke_Police napisał(a):

> A może to szczury w zajezdni :> Albo inne zwierzęta...

Ja bym zasugerował gatunek Homo Sapiens, jeśli chodzi o te inne :-]
Jacek napisał(a):

> Ja bym zasugerował gatunek Homo Sapiens, jeśli chodzi o te inne > :-]

To będzie problem, żeby ten gatunek wytępić. Zwłaszcza z autobusu linii 75 w szczycie.

A tak całkiem na poważnie to konstruktorzy chyba nie pomyśleli o trwałości tych uchwytów jak na polskie warunki.

Technik serwisu :)

wysłane przez Jacek

Luke_Police napisał(a):

> A tak całkiem na poważnie to konstruktorzy chyba nie pomyśleli o > trwałości tych uchwytów jak na polskie warunki.

Już widzę te autobusy pancerne :D

--- Po prostu Volvo :)

wysłane przez konjo  4

Jacek napisał(a):

> Już widzę te autobusy pancerne :D

http://infobus.pl/text.php?id=2649

Proszę zjechać trochę niżej i spojrzeć na wnętrze... jedyna wada to, że to jest więźniarka :>

--- My words may disturb.

So never mind the darkness.
> Proszę zjechać trochę niżej i spojrzeć na wnętrze... jedyna wada to, że > to jest więźniarka :>

Czyżby Autosan chciał sprzedać nam nowy tabor na 63? ;-)

Masz prawo odmówić odpowiedzi na ten post. Bez względu, czy z tego prawa skorzystasz - wszystko co napiszesz może być wykorzystane przeciwko tobie.
konjo napisał(a):

> Proszę zjechać trochę niżej i spojrzeć na wnętrze... jedyna wada to, że > to jest więźniarka :>

Wow. Odnosze wrażenie, że po demolkach nocnych autobusów po Dniach Morza i tym podobnych festynach powinni takie więźniarki kierować na linie nocne :D Jakby łobuzeria zobaczyła takie coś z oznakowaniem linii np 524 jak wjeżdża na przystanek to może by im się odechciało demolować.

Technik serwisu :)
> Ja bym zasugerował gatunek Homo Sapiens, jeśli chodzi o te inne > :-]

Ja sobie wypraszam! Miałeś chyba na myśli Homo Dresus Pospolitus :-P

Masz prawo odmówić odpowiedzi na ten post. Bez względu, czy z tego prawa skorzystasz - wszystko co napiszesz może być wykorzystane przeciwko tobie.

wysłane przez Jacek

Phobos napisał(a):

> Ja sobie wypraszam! Miałeś chyba na myśli Homo Dresus Pospolitus > :-P

O dokładnie :) Tego określenia szukałem :P
Hmmm źle to chyba mówić w tym miejscu, ale zauważyłem tam moja mame ( w dodatku w moim ulubionym autobusie ) - ALe fajne zdjęcie :D.

Siedzenia w B10Ma rzeczywiście muszą być bardzo smaczne :]. Powinniśmy przerobić autobusy kursujące na liniach nocnych na wzór tych więźniarek :D. ( oczywiście bez toalet :D ).
lex napisał(a):

> Hmmm źle to chyba mówić w tym miejscu

No raczej źle :>

wysłane przez Wojciech

Jacek napisał(a):

> Swoją drogą ciekawe czy jest choć jedno Volvo bez obgryzionego > siedzenia...

W Volvo z Dąbia jakoś tego problemu nie ma, bo te rączki są o wiele bardziej twardsze niż w pojazdach z Klonowica. No i tylko nieliczne Volvo z Dąbia mają pocięte rączki na siedzeniach.

"Co u innych nierealne, u nas staje się normalne" Tramwaje Szczecińskie

wysłane przez Kriz8

Wojciech napisał(a):

> W Volvo z Dąbia jakoś tego problemu nie ma, bo te rączki są o > wiele bardziej twardsze niż w pojazdach z Klonowica. No i tylko > nieliczne Volvo z Dąbia mają pocięte rączki na siedzeniach.

Dąbie nie przebije napewno Klonowica, ale wydaje mi się że jednak sporo SPADowskich Volvo też ma takie uszczerbki. Trzeba się będzie poprzyglądać ;-).

--- www.dziecineostrady.prv.pl

Pokemony atakują...
Kriz8 napisał(a):

> Dąbie nie przebije napewno Klonowica, ale wydaje mi się że jednak > sporo SPADowskich Volvo też ma takie uszczerbki. Trzeba się > będzie poprzyglądać ;-).

Nie wiem jak to jest w SPAD bo w sumie nie na ich liniach, ale jako ciekawostkę mogę podać swoje obserwacje na części lewobrzeżnej: - spośród autobusów Volvo B10MA najbardziej zniszczone wnętrze zaobserwowałem w #1555 - połamane uchwyty, uszkodzone barierki, nawet chyba szybka przy 3-cich drzwiach miała złamany jeden z uchwytów z tego co pamiętam. Jak jechał to co chwilę coś w nim się trzęsło i stukało a ściany wyginały się, że miałem wrażenie, że się zawalą :P - spośród polickich MANów najbardziej zdewastowane wnętrze ma chyba NL222 #3014. Chodzi głównie o dużą ilość napisów sporządzonych markerami/długopisami/korektorem na tylnych częściach siedzeń. Pomazana jest nawet kabina kierowcy :( Ponadto w siedzeniach wandale narobili sporo dziur ostrymi narzędziami oraz przypalali je zapalniczką. Czyżby ten autobus był jakimś dodatkiem meczowym ?

Technik serwisu :)