Forum

Najwyraźniej ktoś był bardzo głodny

zdjęcie
Najwyraźniej ktoś był bardzo głodny
Kriz8 napisał(a):

> Dąbie nie przebije napewno Klonowica, ale wydaje mi się że jednak > sporo SPADowskich Volvo też ma takie uszczerbki. Trzeba się > będzie poprzyglądać ;-).

Nie wiem jak to jest w SPAD bo w sumie nie na ich liniach, ale jako ciekawostkę mogę podać swoje obserwacje na części lewobrzeżnej: - spośród autobusów Volvo B10MA najbardziej zniszczone wnętrze zaobserwowałem w #1555 - połamane uchwyty, uszkodzone barierki, nawet chyba szybka przy 3-cich drzwiach miała złamany jeden z uchwytów z tego co pamiętam. Jak jechał to co chwilę coś w nim się trzęsło i stukało a ściany wyginały się, że miałem wrażenie, że się zawalą :P - spośród polickich MANów najbardziej zdewastowane wnętrze ma chyba NL222 #3014. Chodzi głównie o dużą ilość napisów sporządzonych markerami/długopisami/korektorem na tylnych częściach siedzeń. Pomazana jest nawet kabina kierowcy :( Ponadto w siedzeniach wandale narobili sporo dziur ostrymi narzędziami oraz przypalali je zapalniczką. Czyżby ten autobus był jakimś dodatkiem meczowym ?

Technik serwisu :)