Forum

Zmiany na Jana z Kolna

Ze względu na budowę rurociągów na ul. Jana z Kolna, od 10 lipca do odwołania (prawdopodobnie do 31 grudnia) nastąpi zmiana tras linii 70 i 50 (kursującej do końca sierpnia).

wysłane przez torwid 64

Wg komunikatu ZDiTM oraz informacji z Wydziału Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska zmiany mają obowiązywać od dziś, a nie od 10 lipca. I są to informacje z czwartku, z godz. 14.45. Chyba, że Redakcja dotarła do info o opóźnieniu prac. A w wielkim skrócie - na Jana z Kolna ma obowiązywać organizacja ruchu podobna do tej, jaką wprowadzono na czas budowy sceny przed Dnaimi Morza. Ruch w obu kierunkach ma się odbywać wyłącznie po nitce bliżej Odry.

--- Przełożony ma ZAWSZE rację, niestety...

Przełożony ma ZAWSZE rację, niestety...

wysłane przez MQ 0

torwid napisał(a):

> Wg komunikatu ZDiTM oraz informacji z Wydziału Gospodarki > Komunalnej i Ochrony Środowiska zmiany mają obowiązywać od > dziś, a nie od 10 lipca. I są to informacje z czwartku, z > godz. 14.45. Chyba, że Redakcja dotarła do info o opóźnieniu > prac.

Redakcja opiera się na komunikacie na stronie ZDiTM: "W związku z pracami przy budowie rurociągów tłocznych dla pompowni Grabów i Dolny Brzeg w ul. Jana z Kolna od dnia 07.07.2006r. do dnia 31.12.2006 r. zmianie ulegnie organizacja ruchu w ciągu ul. Jana z Kolna. W związku z wyżej wymienionymi pracami od dnia 10.07.2006 r. do odwołania (przewidywany termin przywrócenia ruchu 31.12.2006 r.) ulega zmianie trasa linii 70 oraz linii turystycznej 50."

--- http://ag.bocznica.org/

wysłane przez torwid 64

mkubien napisał(a):

> Redakcja opiera się na komunikacie na stronie ZDiTM (...)

OK. Ale przepływ informacji w tym mieście jest coraz gorszy. Więc albo ja czegoś nie zrozumiałem z wczorajszych rozmów, albo ktoś się machnął. W dodatku nikt nie mysli nawet o poinformowaniu kierowców, że szykuja im się poważne zmiany, bo nie dotyczą one wyłącznie KM. Ale to już osobny temat...

--- Przełożony ma ZAWSZE rację, niestety...

Przełożony ma ZAWSZE rację, niestety...

wysłane przez MQ 0

torwid napisał(a):

> OK. Ale przepływ informacji w tym mieście jest coraz gorszy. Więc > albo ja czegoś nie zrozumiałem z wczorajszych rozmów, albo ktoś > się machnął.

No właśnie wolałbym, żeby się nie okazało w niedzielę, że "ogórek" dojechał do np. do Trasy Zamkowej i nie wiadomo, co dalej.

--- http://ag.bocznica.org/

wysłane przez torwid (gość)

mkubien napisał(a):

> No właśnie wolałbym, żeby się nie okazało w niedzielę, że > "ogórek" dojechał do np. do Trasy Zamkowej i nie wiadomo, co > dalej.

To bedzie chyba wiadomo juz dziś. Zresztą, jak znajdę chwilę, to się kopne na Wały i sprawdzę. Radio o 7 mówiło ;), ze zmiany na Jana z Kolna są. A jako bonus gratis dodam info, że zapowiadane prace w sierpniu spowodują niemal na pewno wstrzymanie ruchu tramwajowego.

wysłane przez lhb178 17

torwid napisał(a):

> A jako bonus gratis dodam info, że zapowiadane prace w sierpniu > spowodują niemal na pewno wstrzymanie ruchu tramwajowego.

Zapowiedzi są na 16 sierpnia i 4-5 tygodni, chociaż w radiu dzisiaj była mowa o 6.

wysłane przez enka167 25

lhb178 napisał(a):

> Zapowiedzi są na 16 sierpnia i 4-5 tygodni, chociaż w radiu dzisiaj > była mowa o 6.

Zamknięcie ma sie zacząć w połowie sierpnia i trwać 1,5 miesiąca.