Forum

Nowa trasa 70?

wysłane przez Filip_Police

Witajcie! Mam do opowienia pewną historię z poniedziałku (10.07). Tak więc popołudniu (po zmianie kiermanów na 70/2) wsiadłem do Autosana w kierunku Urzędu Miejskiego. Pani Kierowca pojechała spowrotem. Za Urzędem Wojewódzkim było trgaicznie. Pani Kierowca próbowała jakoś jechać tak, aby dojechać do Wyszyńskiego. Tak więc na Dworcu bez postoju pojechała pani do urzędu. Za Sołtysią również Pani nic nie wiedziała. Jakimś cudem pojechała po Trasą Zamkową, ominęła pl. św. Piotra i Pawła i dojechała do Jarowita. Z tam tąd dojechała do Starzyńskiego i dalej jechała swoją trasą. Później w tłumaczeniach pani można było usłyszeć, że pod koniec zmiany kierowca wsponiał cos o zmianie. A na kartce zauważyłem, że ZDiTM poinformuje ludzi, będzie Nadzór Ruchu tam stał i pomagał, SPAK poinforumje o wszytskim kieroców. No jeżeli taka organizacja zmian panuje to co by było gdyby zamknęli inną, wazną ulicę.

--- Na linii C w dzień świąteczny powinien jeździć autobus solowy! Może Autosana wypożyczyć ze SPAK-u lub z SPPK Jelczyka. Ale ja chcę #399 z Dąbia
Nowa trasa 70? · 17 lat temu · Filip_Police
Re: Nowa trasa 70? · 17 lat temu · Mario 
Re: Nowa trasa 70? · 17 lat temu · 105ngs
Re: Nowa trasa 70? · 17 lat temu · Phobos